برگزیده های پرشین تولز

مشکوک به درگاه پرداخت اینترنتی معتبر !

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام دوستان.
یکی از سایتهای معروف اینترنتی که اسم فعلا نمیارم دو هفتست تو واریز پول دیرکرد داره..تو قوانین نوشتن هر 4 روز تسویه میشه..از هفته پیش یکی 7 روز زمان برد تسویه کنن و الان یه درخواست دیگه هم دادم اونم شده 7 روز هنوز نریختن...تیکت هم میزنیم میگن مشکل پیش امده بودو این حرفها..یه مقدار مشکوک شدم بهشون..به نظرتون این هم داره به خط پایان میرسه؟

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
سلام دوستان.
یکی از سایتهای معروف اینترنتی که اسم فعلا نمیارم دو هفتست تو واریز پول دیرکرد داره..تو قوانین نوشتن هر 4 روز تسویه میشه..از هفته پیش یکی 7 روز زمان برد تسویه کنن و الان یه درخواست دیگه هم دادم اونم شده 7 روز هنوز نریختن...تیکت هم میزنیم میگن مشکل پیش امده بودو این حرفها..یه مقدار مشکوک شدم بهشون..به نظرتون این هم داره به خط پایان میرسه؟
داداش هیچ مشکلی ندارن دارن با پولای مردم سهام و سکه و ارز خرید وفروش میکنن سودشون رو که بردن پول تامین کننده رو هم میدن

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
داداش هیچ مشکلی ندارن دارن با پولای مردم سهام و سکه و ارز خرید وفروش میکنن سودشون رو که بردن پول تامین کننده رو هم میدن

به فرض هم که اینچنین باشه.. اگر ضرر کنند چی؟

به نظر من میتونه به دلیل سود بانکی باشه / مشکلات مالی / و در پایان .......

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اینکارو کارمندای بانک انجام میدن :rolleyes: حتی با پولی که داخل خودپرداز میزارن

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
تو ایران کسب و کارهای اینترنتی بازه عمر 2 تا نهایتا 5 سال دارن
بیشتر از این هر کسب و کاری رو میبینید با پول داره بازی میکنه یا چیزی میفروشه و حضور و عمرش بعد از 5 سال یا 60 ماه بیشتر شده با ریسک اینکه پولی دستتون رو نگیره به سمتش برید! حتی اگر نماد اعتماد داشته باشه!
در حیطه تجربه ی من، الان فضای مجازی ایران در بدترین حالت ممکن هست. یعنی از اول بوده الان بدتر هم شده بخاطر نرخ دلار و ریسکی بودن کسب و کارها و استرس و فشار زندگی و مالی.

s_soheil

Registered User
لایک‌ها
153
سلام دوستان.
tabude hamin bude hamishe ba dirkard variz mikardan

ndavat

Registered User
لایک‌ها
40
فعالیت سایت در چه زمینه ایه؟ توضیح میدین

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
همین پول تو حسابشون بمونه کلی بهش سود تعلق میگیره

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
اگه اول اسمش "زرین" هست واسه من 10 روزه هنوز واریز نکرده
وقتی رسید به 10 روز به زور واریز کردن (انگار که مثلا پول به خیره کمک میکنن نه پول خودمون رو :) !)

بالا