برگزیده های پرشین تولز

معاوضه 8gb رم ddr3

wraXer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
درود

دوستان من ی عدد رم
hyperX savage 1866mhz cl9 8gb دارم
اگر این رم رو با دو تا ۸گیگ ddr3 با باس 1600mhz معاوضه میکنید پیشنهادتون رو برام پ.خ کنید

(رم خودم و حالا هرچقدر شد سر هم میدم به قیمت منطقی)

wraXer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام.اگر فروش دارید، قیمت رو بفرستید.تشکر

سلام اقا علی عزیز
از تاپیک لیون یه ۸ دیگه خریداری شد، دراصل میخواستم همینو بفروشم دوتا هشت باس پایین با قیمت کمتر بگیرم که دیگه همینو ی کورسیر دیگه گرفتم کنارش

aligolshani66

Registered User
لایک‌ها
295
سلام اقا علی عزیز
از تاپیک لیون یه ۸ دیگه خریداری شد، دراصل میخواستم همینو بفروشم دوتا هشت باس پایین با قیمت کمتر بگیرم که دیگه همینو ی کورسیر دیگه گرفتم کنارش
مبارکتون باشه.احتمالا خودتون اطلاع داشته باشید، اما جهت یاد آوری عرض میکنم.
دو رمی که در دوال چنل استفاده میشند باید دقیقا مشخصات یکسان از نظر فیزیکی و اطلاعاتی داشته باشند در غیر این صورت باعث هنگ، کرش،بلو اسکرین یا بهترین حالت تاخیر و کاهش سرعت میشند.یعنی:
هر دو باید یک طرف چیپ یا دو طرف چیپ باشند و از نظر ظرفیت و ولتاژ کاری دقیقا یکسان باشند.
بهتر هست از نظر تاخیرات زمانی و فرکانس یکسان باشند، در غیر این صورت در حالت دوال، روی رم فرکانس پائین تر و تاخیر بالاتر مچ خواهد شد.
این موارد به راحتی در CPU-Z قابل بررسی هستند.موفق باشید. :)

wraXer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مبارکتون باشه.احتمالا خودتون اطلاع داشته باشید، اما جهت یاد آوری عرض میکنم.
دو رمی که در دوال چنل استفاده میشند باید دقیقا مشخصات یکسان از نظر فیزیکی و اطلاعاتی داشته باشند در غیر این صورت باعث هنگ، کرش،بلو اسکرین یا بهترین حالت تاخیر و کاهش سرعت میشند.یعنی:
هر دو باید یک طرف چیپ یا دو طرف چیپ باشند و از نظر ظرفیت و ولتاژ کاری دقیقا یکسان باشند.
بهتر هست از نظر تاخیرات زمانی و فرکانس یکسان باشند، در غیر این صورت در حالت دوال، روی رم فرکانس پائین تر و تاخیر بالاتر مچ خواهد شد.
این موارد به راحتی در CPU-Z قابل بررسی هستند.موفق باشید. :)

تشکر از شما
بله درجریان هستم رم قبلیم برند adata با kingmax بود و هم باس مختلف داشتن و روی باس پایین تر مچ شدن و مشکلی نداشتن. این رم ها هم فکر نکنم بلو اسکرین یا هنگ داشته باشن . اگر هم مچ نشدن که دوتا رم خوب دارم و مشکلی بابت فروششون نیست. در این صورت دوتا رم باس ۱۶۰۰ cl11 میگیرم
ممنون بابت توضیح کاملتون.شما هم موفق باشید

بالا