• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
با سلام . میخواستم بدونم ارسال کالا چند روزه و از کجا انجام میشه ؟ و اینکه شرایط اعتماد سازی به چه صورت هست ؟
با تشکر .

وقت بخیر

به تاپیک بنده خوش اومدید

در مورد سوال اول بستگی به کالا خریداری شده داره , سوال دوم هم این لیست تعداد از دوستان هست که خرید داشتن اگر هم بخوام تک به تک فروش هام رو از پیام خصوصی بکشم بیرون میتونم بگم 400 تا 500 میلیون جنس فروختم حالا من نمیدونم منظورتون از اعتماد سازی دیگه چه میتونه باشه ! ولی خب این تاپیک 128 صفحه تا الان بدون مشکلی پیش رفته و همینطور هم ادامه داره صفحات قبل هم اگر مشاهده کنید نظرات بعضی از خریداران میتونید بخونید ( این فقط یه لیست کوچکی از تعدادی از خریدارانی هست که فقط سفارشی اقدام کردن حالا فروش هایی که تو تاپیک های مجزا دارم به کنار )

( لیست پست اول تاپیک )

Last edited:

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
با سلام خدمت تمامی دوستان و احسان جان عزیز و هانی جان
احسان جان عزیز من چندین بار از هانی جان جنس خریدم و در سریعترین زمان ممکن به صورت اکبند یهم تحویل دادن .
هیچ مشکلی نیست با خیال راحت از هانی جان خرید کن اخرین خرید بنده هم همین چند روز پیش رسید یک عدد مادربرد فرومولا ممنون و متشکر از هانی جان انشالله دوربین دستم بیاد از کل سیستم کعس میزارم .
بازم ممنون هانیب جان .
:general106::general307::general406::):general711::general406:

M0nk

Registered User
لایک‌ها
84
با سلام خدمت تمامی دوستان و احسان جان عزیز و هانی جان
احسان جان عزیز من چندین بار از هانی جان جنس خریدم و در سریعترین زمان ممکن به صورت اکبند یهم تحویل دادن .
هیچ مشکلی نیست با خیال راحت از هانی جان خرید کن اخرین خرید بنده هم همین چند روز پیش رسید یک عدد مادربرد فرومولا ممنون و متشکر از هانی جان انشالله دوربین دستم بیاد از کل سیستم کعس میزارم .
بازم ممنون هانیب جان .
:general106::general307::general406::):general711::general406:
ممنونم احسان عزیز .

هانی جان مثلا 970 g1 بخوام چقدره دستم میرسه ؟ من در حال حاضر بابلسر هستم .

beloti274

Registered User
لایک‌ها
106
سلام
آقا اصلا در اعتماد به آقای عاشوری شک نکن خریدتون رو انجام بدین
آقای عاشوری بسیار مرد شریف و با اعتمادی هستن
من تا الان 5 تا 6 قطعا ازشون بدونه هیچ مشکل کوچک خریداری کردم
در ضمن من هم یه کارت 970 G1 سفارش دادم

farid23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلا آقا هانی.شما که توی سایتتون ست واتر کولینگ EK رو گذاشتین ولی چرا از ست های XSPC خبری نیست؟

در ضمن اون کابل اسلیو کورسیر رو که گفتین 550 هست،میشه از سایت کورسیر لینک مدلشو بذارین؟

masoodregister

Registered User
لایک‌ها
120
خسته نباشی رفیق؛
برام ازاونر اب یه New Razer Blade 2014 بیاری چن در میاد؟
الان موچود نداریش؟

shahabaa

Registered User
لایک‌ها
97
cpu 5820 چی؟ این قابل تهیه هست؟ چند؟o_O

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
لطفا قیمت این مادر بورد رو به من بدید
MSI ATX DDR3 2600 LGA 1150 Motherboards Z97 U3 PLUS
09376384010
ممنون

وقت بخیر

تو بازار موجوده ؟ اگر هست که تهیه کنید

سلا آقا هانی.شما که توی سایتتون ست واتر کولینگ EK رو گذاشتین ولی چرا از ست های XSPC خبری نیست؟

در ضمن اون کابل اسلیو کورسیر رو که گفتین 550 هست،میشه از سایت کورسیر لینک مدلشو بذارین؟

درود بر شما

امارات موجود بشه میارم

اون مورد هم تاریخ تحویلش بیشتر از باقی ایتم ها طول میکشه چون خرید تکش به صرفه نیست

خسته نباشی رفیق؛
برام ازاونر اب یه New Razer Blade 2014 بیاری چن در میاد؟
الان موچود نداریش؟

وقت بخیر

لپتاپ کار نمیکنم

cpu 5820 چی؟ این قابل تهیه هست؟ چند؟o_O

وقت بخیر

بله 1.430

Xoex

Registered User
لایک‌ها
25
خسته نباشید. دو مدل سی پی یو زیر رو چند قیمت میدید :
AMD FX-6300
AMD FX-8320

M0nk

Registered User
لایک‌ها
84
هانی جان مثلا 970 g1 بخوام چقدره دستم میرسه ؟ من در حال حاضر بابلسر هستم و اینکه ایا اجناس گارانتی دارند یا خیر ؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
هانی جان مثلا 970 g1 بخوام چقدره دستم میرسه ؟ من در حال حاضر بابلسر هستم و اینکه ایا اجناس گارانتی دارند یا خیر ؟

وقت بخیر

1.680.000

بله 1 سال گارانتی تعویض دارن ( گارانتی که ما میکنیم به جرات میگم از تمام شرکت های که تو ایران هستن قویتره , کالا مشکل داشت ؟ هیچ مشکلی نیست برگشت میزنید جایگزین براتون میفرستیم ) به همراه کارت گارانتی

این گارانتی فقط شامل کالاهایی هست که ما از سورس های امارات تهیه میکنیم , بعضی از اجناس هم هست از سورس های انلاین خریداری میشه که ندارن قبل از خرید بهتره چک کنید

Last edited:

M0nk

Registered User
لایک‌ها
84
وقت بخیر

1.680.000

بله 1 سال گارانتی تعویض دارن ( گارانتی که ما میکنیم به جرات میگم از تمام شرکت های که تو ایران هستن قویتره , کالا مشکل داشت ؟ هیچ مشکلی نیست برگشت میزنید جایگزین براتون میفرستیم ) به همراه کارت گارانتی

این گارانتی فقط شامل کالاهایی هست که ما از سورس های امارات تهیه میکنیم , بعضی از اجناس هم هست از سورس های انلاین خریداری میشه که ندارن قبل از خرید بهتره چک کنید
هانی عزیز ممنونم ولی سوال اول من در مورد مدت زمانی بود که کالا دستم میرسه ! چقدر طول میکشه ؟
ممنون .

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
هانی عزیز ممنونم ولی سوال اول من در مورد مدت زمانی بود که کالا دستم میرسه ! چقدر طول میکشه ؟
ممنون .

چند تا سفارش تو نوبت هست اگر همه همین فردا هم اوکی بشه میتونم بگم بفرستن ایران معمولا 2 هفته ای میرسه

red veyron

Registered User
لایک‌ها
33

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
داداش شرمنده یه سوال برام پیش اومده
اینا رو چطوری حساب کردی این قیمت شده؟ این قیمتی که زدین اصلا نازل نیست!
780ti اوایل ورودش با 150 دلار قیمت بیشتر اینجا 2800 2900 بود

ببینید دوست عزیز بنده خیلی واضح و شفاف بارها و بارها اینجا گفتم صبر کنید فعلا نخرید چند ماه دیگه ارزون میشه بالا یا پایین بودن قیمت هم دست من نیست در حال حاضر هم پایینترین قیمت تو کشور من دارم میفروشم , میگید نه بهتره باقی فروشگاه ها رو چک کنید

پ.ن : والا شما هرجای ایران که بری فروشنده میخواد جنسش بفروشه تشویق هم میکنه که سریعا بخرید هی بهونه میارن که داره تموم میشه این حرفا ! ولی من خیلی دوستانه میگم اقا جان نخرید صبر کنید پایین میاد حالا اونی که عجله داره بابتش پول میده اونی هم که نه صبر میکنه یکی 2 ماه دیگه که پایینتر اومد میخره این که دیگه بحث و جدال نداره همه چیز مشخصه

بالا