• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

hamedrocks

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوست عزیر
من این مانیتور مد نظرم هست XG270HU یا XB270HU ایسر
میخواستم بدونم زمان تحویل از لحظه واریز مبلغ چقدر هستس و قیمت هر کدام چند است ؟
و در صورتی که قطعات دیگری را هم خریداری کنیم تخفیف قائل میشوید یا خیر
با تشکر

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام دوست عزیر
من این مانیتور مد نظرم هست XG270HU یا XB270HU ایسر
میخواستم بدونم زمان تحویل از لحظه واریز مبلغ چقدر هستس و قیمت هر کدام چند است ؟
و در صورتی که قطعات دیگری را هم خریداری کنیم تخفیف قائل میشوید یا خیر
با تشکر

وقت بخیر

موجود نیست دوست عزیز

janebikala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با درود
من یک مادر بورد 775 ( Giga GA945 PLM-S2 ) نیاز دارم اگر دقیقا همین مدل و یا مدل مشابه با این رو دارید ( از لحاظ قدرت و قیمت و ساپورت سی پی یو ) اطلاع بدید لطفا

X_Patriot

Registered User
لایک‌ها
11
سلام
خمیر لیکوئید اولترا رو به تعداد وارد میکنید ؟

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
با سلام و روز بخیر.

امکان تهیه مدل های جدید اینتل NUC را دارید؟
هارد های اسلات M2 موجود چی دارید

hossein943

Registered User
لایک‌ها
19
سلام اقای آشوری
کیس COUGAR Evolution یا همون X7 که شرکت گرین داره رو می خواستم قیمت برام اگه می شه پ.خ کنید که سفارش بدم

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
با سلام و روز بخیر.

امکان تهیه مدل های جدید اینتل NUC را دارید؟
هارد های اسلات M2 موجود چی دارید

وقت بخیر

هر مدلی که مد نظر هست بفرمایید چک میکنم

با درود
من یک مادر بورد 775 ( Giga GA945 PLM-S2 ) نیاز دارم اگر دقیقا همین مدل و یا مدل مشابه با این رو دارید ( از لحاظ قدرت و قیمت و ساپورت سی پی یو ) اطلاع بدید لطفا

وقت بخیر

این مادربرد دیسکانتینیو شده دوست عزیز

سلام اقای آشوری
کیس COUGAR Evolution یا همون X7 که شرکت گرین داره رو می خواستم قیمت برام اگه می شه پ.خ کنید که سفارش بدم

درود بر شما

ما ارتباطی با شرکت های داخلی نداریم و محصولاتی که به سفارش شرکت های داخلی تولید میشه نمیاریم , این گرین یا کوگار , یا ایروکول اینا همشون کپی از هم هست فقط لیبلاشون فرق میکنه الان چند تا برند هستن که قیمت داخل ایرانش از خارج از ایران پایینتره چون سفارشی تولید میشه و اون کیفیت کالای اصلی نداره این مورد شخصا دیدم به همین خاطر وقتی کاربرا این موارد میبینن فکر میکنن اون شرکت قیمت پایین داره میفروشه ولی از پشت پرده بی خبرن که چرا قیمت پایینه !

سلام
خمیر لیکوئید اولترا رو به تعداد وارد میکنید ؟

وقت بخیر

موجودیش خیلی در حال تغییره فعلا نمیارم

X_Patriot

Registered User
لایک‌ها
11
اگه لیکوئید اولترا رو تکی برای من بیارید چند در میاد؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
اگه لیکوئید اولترا رو تکی برای من بیارید چند در میاد؟

100 تومن

لطفا اگر قیمتش ازش دارید + سورس برام بفرستید در صورتی که در توانم باشه پایینتر تقدیمتون میکنم

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
با سلام و سپاس،

NUC های مدل های Haswell در بازار هست. سری جدید Broadwell را می خواستم بدونم به چه صورت است قیمت هاش.
در مورد SSD M.2 هم قیمت ندارم گرامی.

TNA iMPACT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام استاد اشوری

یه خواهشی داشتم سه مدل مانیتور زیر رو قیمت میخواستم

dell u2515h

و

dell u2415h

و

dell u2414h

تو سایت امازون خیلی تخفیف خوردن اگر قیمت اونجا رو حساب کنین یک دنیا ممنون میشم

تشکر.
وقت بخیر

دوست گرامی سیستم واردات شرکتا زمین تا اسمون با چیزی که شما تو امازون میبینید متفاوته دست من نیست حقیقتا منم برای فروش خودمم باشه مجبورم یه قیمتی بدم که مشتری رغبت داشته باشه جنس از من بگیره وگرنه قیمت منطقی نباشه خب منم باشه مشابه همون از بازار تهیه میکنم اگر خرید اجناس سنگین از امازون راحت و به صرفه بود الان امثال منم تو این فروم زیاد بودن

مورد اخر تو لیستم هست که قیمت به روز باید چک کنم

اگر میشه درخواست بدین شرکتتون این مدل زیر رو حتما موجود کنه که واقعا حرف نداره من مطمئنم خریدار زیاد داره

dell u2515h

این مدل رو واقعا پسندیدم به طوری که هیچ مانیتور دیگه ای نظرم رو جلب نمیکنه . . . لطفا یک قیمت برای این مانیتور بدید و بعد از واریز پول هرچقدر طول بکشه صبر میکنم و خرید فوری نبود هیچ مشکلی نداره ( تا یه مدت کوتاه دیگه بده کاری هایی که برام پیش اومده بود رو صاف میکنم و اماده خرید این مورد میشم )
فقط الان خواهشا یه قیمت حدودی بدین برای این مدل که واقعا عاشقش شدم !

و یه سوال دیگه به نظرتون بعد از توافق ایران و قدرت های جهان یه ارزونی برای خرید قطعات خارج از کشور تو راه نیست ؟!!!!

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

درود بر شما

دوست گلم متاسفانه ایتم های سنگین این چنینی از امازون هزینه پست زیادی بهش میخوره تا برسه اصلا خریدش منطقی نیست ولی من قیمتش براتون پیام خصوصی میکنم

اگر میشه درخواست بدین شرکتتون این مدل زیر رو حتما موجود کنه که واقعا حرف نداره من مطمئنم خریدار زیاد داره

dell u2515h

این مدل رو واقعا پسندیدم به طوری که هیچ مانیتور دیگه ای نظرم رو جلب نمیکنه . . . لطفا یک قیمت برای این مانیتور بدید و بعد از واریز پول هرچقدر طول بکشه صبر میکنم و خرید فوری نبود هیچ مشکلی نداره ( تا یه مدت کوتاه دیگه بده کاری هایی که برام پیش اومده بود رو صاف میکنم و اماده خرید این مورد میشم )
فقط الان خواهشا یه قیمت حدودی بدین برای این مدل که واقعا عاشقش شدم !

و یه سوال دیگه به نظرتون بعد از توافق ایران و قدرت های جهان یه ارزونی برای خرید قطعات خارج از کشور تو راه نیست ؟!!!!

درود بر شما

اکثر مدل های دل در دسترسم هست اگر گارانتی برای این مورد براتون مطرح نیست که همین الان هم میتونم براتون تهیه کنم به قیمت 1.780 در نظر داشته باشید شرکت ما نداره منم مجبورم از جای دیگه تهیه کنم که بدون گارانتی هست ولی اگر شرکت بیاره 1 سال گارانتی تعویض داره

هرچه ارزونتر بشه به نفع ما هم هست دست مشتری برای خرید باز تره و فروش ما هم بیشتره , امیدوارم فقط وضعیت از اینی که هست بد تر نشه چون به بهتر شدنش امیدی ندارم

TNA iMPACT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
درود بر شما

اکثر مدل های دل در دسترسم هست اگر گارانتی برای این مورد براتون مطرح نیست که همین الان هم میتونم براتون تهیه کنم به قیمت 1.780 در نظر داشته باشید شرکت ما نداره منم مجبورم از جای دیگه تهیه کنم که بدون گارانتی هست ولی اگر شرکت بیاره 1 سال گارانتی تعویض داره

هرچه ارزونتر بشه به نفع ما هم هست دست مشتری برای خرید باز تره و فروش ما هم بیشتره , امیدوارم فقط وضعیت از اینی که هست بد تر نشه چون به بهتر شدنش امیدی ندارم

دم شما گرم

قیمت کمی برام زیاده ولی اگه به نظر شما با این بودجه بهترین مانتیور همینه قطعا خریدارم ، شما گفتین کیفیت مانیتور های Dell متفاوت هست و بنده هم بین مانیتور های جدیدش این مدل رو نسبت به رزولوشن و مشخصاتی که براش ذکر شده پسند کردم به نظر شما ارز خرید داره و گزینه بهتری جلوم نیست ؟؟

هدف : اجرای گیم با کیفیت 2k و چون میخوام دیگه از تی وی هم استفاده نکنم کیفیت تصویر و رنگ هم برام مهمه که سایت هایی که ریویو ازش گزاشتن برای همه ی اینا تاییدش کردن !

تا یه مدت دیگه که بودجه فراهم شد باهاتون تماس میگیرم برای سفارش فعلا فقط قیمت رو میخواستم که لطف کردین

در مورد گارانتی هم اگر گارانتی داشت بهتر اگر نداشت هم فدای سرتون فقط اکبند و سالم دستم برسه حله !

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
دم شما گرم

قیمت کمی برام زیاده ولی اگه به نظر شما با این بودجه بهترین مانتیور همینه قطعا خریدارم ، شما گفتین کیفیت مانیتور های Dell متفاوت هست و بنده هم بین مانیتور های جدیدش این مدل رو نسبت به رزولوشن و مشخصاتی که براش ذکر شده پسند کردم به نظر شما ارز خرید داره و گزینه بهتری جلوم نیست ؟؟

هدف : اجرای گیم با کیفیت 2k و چون میخوام دیگه از تی وی هم استفاده نکنم کیفیت تصویر و رنگ هم برام مهمه که سایت هایی که ریویو ازش گزاشتن برای همه ی اینا تاییدش کردن !

تا یه مدت دیگه که بودجه فراهم شد باهاتون تماس میگیرم برای سفارش فعلا فقط قیمت رو میخواستم که لطف کردین

در مورد گارانتی هم اگر گارانتی داشت بهتر اگر نداشت هم فدای سرتون فقط اکبند و سالم دستم برسه حله !

این دل نسبت به قیمتش عالیه , مانیتورهای ایسر هم هست اونا رو هم چک کنید بد نیست

alint99

Registered User
لایک‌ها
47
درود بر شما

دوست گلم متاسفانه ایتم های سنگین این چنینی از امازون هزینه پست زیادی بهش میخوره تا برسه اصلا خریدش منطقی نیست ولی من قیمتش براتون پیام خصوصی میکنم

سلام
بنده منتظرم

بالا