• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

m343

Registered User
لایک‌ها
356
جناب آشوری سلام
رم های تریدنت ایکس رسیدند عزیز؟ یک پک واریز کرده بودیم خدمتتون

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
http://store.apple.com/us/product/HE900VC/A/logitech-ultrathin-keyboard-folio-for-ipad-air?fnode=3e
سلام اخوی خدا قوت این یه فقره برامون یدونه جور کنی تحویل تو ارومیه برامون کلا چند اب میخوره پیشاپیش دمت گرم
لینکشم دادم.... پ.خ کنید
کیف لاجیتک رنگ مشکیش ....برا ایپد ایر چند درمیاد ممنون

وقت بخیر

از امازون لینک بدید

جناب آشوری سلام
رم های تریدنت ایکس رسیدند عزیز؟ یک پک واریز کرده بودیم خدمتتون

وقت بخیر

لطفا الان با همراه تماس بگیرید

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

milad441

Registered User
لایک‌ها
31
قیمت هم 495 تومن
سلام این قیمت 495 تومن قیمتیه که تو ارومیه تحویل میگیرم ووووو این قیمت قطعیه ؟؟؟؟؟؟؟؟ چون برا یکی دیگه قیمت میدم لدفا قیمت قطعی بدین من پیش طرف خراب نشم........... در ضمن چند روزه میرسه دستم تو ارومیه

bi5tvxq

Registered User
لایک‌ها
35
درود جناب اشوری
جناب قیمت این واتر کولینگ رو لطف میکنید؟؟؟؟؟؟
اینم لینکش:
http://www.amazon.com/Cooler-Master...ref=sr_1_8?s=pc&ie=UTF8&qid=1400326190&sr=1-8
مرسی جناب:general404::);)
وجناب اشوری این مدل با مدل شما(CoolerMaster Liquid Cooling Seidon 240M)
چه فرقی داره این پرستیجه واسه چی این قدر گرونه؟؟؟؟؟
مثل همیشه راهنمایی میفرمایید.

Last edited:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
با سلام
جناب آشوری من دوتا از این محصول می خوام در صورت امکان :
http://www.amazon.com/EVGA-Back-Pla.../ref=lh_ni_t?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

ممنون.

درود بر شما

برای 2 عدد هم 395 تومن

بیشتر از قیمت کالا فقط شیپینگ میشه

سلام این قیمت 495 تومن قیمتیه که تو ارومیه تحویل میگیرم ووووو این قیمت قطعیه ؟؟؟؟؟؟؟؟ چون برا یکی دیگه قیمت میدم لدفا قیمت قطعی بدین من پیش طرف خراب نشم........... در ضمن چند روزه میرسه دستم تو ارومیه

چند روز اینده وقتی پارت بعدی سفارشات شروع کردم اعلام کنید تا دوباره چک کنم فعلا نمیتونم زمان دقیقی بگم ولی حدودا 45 روز چون سفارشات هم به مقطع خاصی برسه که برم دبی برای تحویل اجناس

caixa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
69
سلام داداش سایتتون اماده شد؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
توجه ! مهم :

دوستانی که کالایی به صورت سفارشی خرید میکنند , قبل از خرید از هر جایی که فکر میکنید امار موجودی و قیمت بگیرید بعد اقدام به خرید کنید چون من هیچ مسعولیتی در برابر قیمت فروخته شده ندارم سیستم سفارشی هم توافقی هست مثلا شما برای 1 کالا 3 میلیون پرداخت میکنید و 30 , 40 روز صبر میکنید که جنس به دستتون برسه احتمال هم داره طول این مدت یه شرکتی بیاد همون کالا 2700 بفروشه ( من برای شما خریدار 1 دستگاه میرم میخرم میارم ایران اون شرکت شاید 100 تا 100 تا بیاره ) یا احتمال داره هم هیچ شخصی غیر از من اون کالا نفروشه , هیچ اجباری به خرید هم نیست من یه قیمتی دادم به مشتری توافق انجام شد مبلغ واریز میشه خرید انجام میشه حالا طول اون مدت اصلا کالا اینجا حراج بشه من پاسخگو نیستم , پارت بعدی چند روز اینده شروع میکنم شرایط خرید هم پست اول ذکر میکنم

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
درود جناب اشوری
جناب قیمت این واتر کولینگ رو لطف میکنید؟؟؟؟؟؟
اینم لینکش:
http://www.amazon.com/Cooler-Master...ref=sr_1_8?s=pc&ie=UTF8&qid=1400326190&sr=1-8
مرسی جناب:general404::);)
وجناب اشوری این مدل با مدل شما(CoolerMaster Liquid Cooling Seidon 240M)
چه فرقی داره این پرستیجه واسه چی این قدر گرونه؟؟؟؟؟
مثل همیشه راهنمایی میفرمایید.

درود بر شما جناب نظری گل

حقیقتا خرید این مدل پیشنهاد نمیدم چون اصلا قیمت مناسبی نداره , شما review این 240M بخونید خیلی از سایت ها گفتن یکی از بهترین مدل هاست حتی از H110 هم عملکرد بهتری داره ولی خیلی از دوستان ترجیح میدم فقط بابت اون برند پول بدن

الان یه نیم نگاهی کردم به مشخصات هر 2 ولی این 240M که دارم میفروشم سرتره دور فن بالاتر , عمر مفید پمپ هم بیشتره و یه سری مشخصات دیگه

http://www.coolermaster.com/cooling/cpu-liquid-cooler/seidon-240m/

http://www.coolermaster.com/cooling/cpu-liquid-cooler/eisberg-240l-prestige/

bi5tvxq

Registered User
لایک‌ها
35
درود جناب اشوری
اره منم خودم گیج بودم چون قیمتش بالا بود گفتم شاید یه چیزی بهش اضافه کردن که قیمتش این قدر زیاده
و از طرف دیگه 240M هیچ پیچی در قسمتی که روی سی پی یو سوار میشه نداره منظور یک دستی قطعه ی مسی که خودش یه امتیاز مثبت
تشکر جناب اشوری و مرسی از راهنماییاتون احتمال 100 درصد تا دو سه هفته دیگه یکی سفارش بدم
:):):):):):):):general307::general307::general307::general307::general307::general404::general404::general404::general601::general601::general601::general601::general601:
جناب اشوری میشه رو این واتر کولینگ ها چهار تا فن سوار کرد دوتا بالا دوتا پایین منظورمه؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited:

ROULY

Registered User
لایک‌ها
27
سلام خسته نباشید
الان واترکولر coolermaster seidon 240m رو موجود اگه دارید قیمت نهایی رو برام پخ کنید
ممنون

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
درود جناب اشوری
اره منم خودم گیج بودم چون قیمتش بالا بود گفتم شاید یه چیزی بهش اضافه کردن که قیمتش این قدر زیاده
و از طرف دیگه 240M هیچ پیچی در قسمتی که روی سی پی یو سوار میشه نداره منظور یک دستی قطعه ی مسی که خودش یه امتیاز مثبت
تشکر جناب اشوری و مرسی از راهنماییاتون احتمال 100 درصد تا دو سه هفته دیگه یکی سفارش بدم
:):):):):):):):general307::general307::general307::general307::general307::general404::general404::general404::general601::general601::general601::general601::general601:
جناب اشوری میشه رو این واتر کولینگ ها چهار تا فن سوار کرد دوتا بالا دوتا پایین منظورمه؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم دوست گلم , در خدمتم

بله 100% امکانش هست جمعا 4 فن روی رادیاتور میتونید سوار کنید , نه بیشتر :دی

XeniTroNwOw

Registered User
لایک‌ها
11
جناب آشوری
سلام و درود
عزیز دل سفارشه من به کجا رسید!؟؟؟؟ کالا رسیده یا نه!‌لطفا یه خبری به من بدید!!!!‌ تشکر

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
جناب آشوری
سلام و درود
عزیز دل سفارشه من به کجا رسید!؟؟؟؟ کالا رسیده یا نه!‌لطفا یه خبری به من بدید!!!!‌ تشکر

درود بر شما

دوست گلم تو همین هفته هماهنگ میکنم برای ارسال

بالا