• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

faster8991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
آقای آشوری گرافیک های EVGA GeForce GTX 780Ti Classified KINGPIN و EVGA GeForce GTX 780 Ti Dual Classified w/ EVGA ACX Cooler
موجود دارین یا باید سفارش بدیم؟برا sli می خوام یکی از این دو مودلو می خوام بر دارم البته 2تا.
واترکولینگ xspc ام کار می کنین؟اگه آره مدل بگم بم قیمتشو بگین

وقت بخیر

سفارشی هست دوست عزیز , قیمتاشون بالاست خریدار نداره

XSPC کار نمیکنم

پ.ن : از این به بعد هر کالایی ما بیاریم ولی به سختی فروش بره از لیست خریدامون خط میخوره میره جز سفارشات , من تا جایی که میتونم میخوام کالای خاص کار کنم ولی وقتی خریدار نداره اخر مجبور میشم با ضرر بفروشم

AloneStar

Registered User
لایک‌ها
24
XSPC کار نمیکنم
درود
علت اینکه XSPC کار نمیکنید چی هست؟
این برند توی دبی کم پیدا میشه یا چیز دیگه ای هست؟
چون من میخواستم در آینده نزدیک مزاحمت بشم یک کیس کامل ببندم، روی XSPC یا EKWB برای واتر کولر حساب کرده بودم.

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
درود
علت اینکه XSPC کار نمیکنید چی هست؟
این برند توی دبی کم پیدا میشه یا چیز دیگه ای هست؟
چون من میخواستم در آینده نزدیک مزاحمت بشم یک کیس کامل ببندم، روی XSPC یا EKWB برای واتر کولر حساب کرده بودم.

موجود نیست دوست عزیز

7i7az

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
خسته نباشید
این کیبورد چقدر در میاد حدودا؟
Logitech G510s
ممنون

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
خسته نباشید
این کیبورد چقدر در میاد حدودا؟
Logitech G510s
ممنون

وقت بخیر

لاجیتک تو بازار فراوونه دوست عزیز اگر هم نباشه به زودی میاد ! اگر مدل بهتری بخواید در حال حاضر اینو موجود دارم فوری تقدیمتون میکنم ! تضمین میکنم از لحاظ کیفیتی از لاجیتک هم سرتره ! ست گیمینگ کولر مستر هم دارم موس + کیبرد کیفیت مشابه لاجیتک

CORSAIR RAPTOR K50 GAMING KEYBOARD 16.8M BACKLIGHTING COLORS

COOLER MASTER CM STORM DEVASTATOR - LED GAMING KEYBOARD AND MOUSE COMBO BUNDLE

7i7az

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
وقت بخیر

لاجیتک تو بازار فراوونه دوست عزیز اگر هم نباشه به زودی میاد ! اگر مدل بهتری بخواید در حال حاضر اینو موجود دارم فوری تقدیمتون میکنم ! تضمین میکنم از لحاظ کیفیتی از لاجیتک هم سرتره ! ست گیمینگ کولر مستر هم دارم موس + کیبرد کیفیت مشابه لاجیتک

CORSAIR RAPTOR K50 GAMING KEYBOARD 16.8M BACKLIGHTING COLORS

COOLER MASTER CM STORM DEVASTATOR - LED GAMING KEYBOARD AND MOUSE COMBO BUNDLE
ممنون از پیشنهادتون،من برای بازی های انلاین واستفاده از امکانات team speak که مخصوص این کیبرد هست این کیبرد رو انتخاب کردم
چون شنیده بودم بعضی شرکت های ایرانی refurbished های بازار خارج و تعمیر شده ها رو به عنوان اکبند وارد میکنن و میفروشن،واسه همین میخواستم ببینم قیمتش تو دبی چقدره و اختلاف قیمت ارزشش رو داره یا نه
ممنونم :)

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
ممنون از پیشنهادتون،من برای بازی های انلاین واستفاده از امکانات team speak که مخصوص این کیبرد هست این کیبرد رو انتخاب کردم
چون شنیده بودم بعضی شرکت های ایرانی refurbished های بازار خارج و تعمیر شده ها رو به عنوان اکبند وارد میکنن و میفروشن،واسه همین میخواستم ببینم قیمتش تو دبی چقدره و اختلاف قیمت ارزشش رو داره یا نه
ممنونم :)

نه همچین چیزی اصلا درست نیست !
لطفا قیمتی که دارید برام بفرستید

7i7az

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
قیمت از فروشگاه های تبریز فروشگاه تکسان تو پاساژ سهند 305 تومن
با توجه به قیمت دلاریش معقوله
از کجا میشه فهمید این چیزا رو که ریفوربیشد یا تعمیری هست؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
قیمت از فروشگاه های تبریز فروشگاه تکسان تو پاساژ سهند 305 تومن
با توجه به قیمت دلاریش معقوله
از کجا میشه فهمید این چیزا رو که ریفوربیشد یا تعمیری هست؟

اگر G510S هست ( G510 نیست حتما S هست ) قیمتش مناسبه تهیه کنید

شما یه سرچ کنید مشخص میشه , معمولا این نوع حرف و حدیث ها که نمیدونم جنس فلانی ارزونه اینا ! افرادی که توانایی رقابت کردن تو بازار ندارن سعی میکنن شایعه ای درست کنن که جنس خودشون گرونتر بفروشن ! نمونش همین بازارچه هم زیاده !

نمیگم نیست ولی خب قطعات کامپیوتر چند تا ریوییو ازش بخونید چند تا سرچ کنید همه توضیحات هست مشخص میشه و معمولا شما حتی با نگاه کردن به اطراف دستگاه چک کردن برچسپ ها و بعضی ها از روی سریال نامبر معلوم میشه این کیبرد هم سرچ کردم مدل G510 ازش ریفر اومده تو بازار ولی واسه S چیزی پیدا نکردم

7i7az

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اگر G510S هست ( G510 نیست حتما S هست ) قیمتش مناسبه تهیه کنید

شما یه سرچ کنید مشخص میشه , معمولا این نوع حرف و حدیث ها که نمیدونم جنس فلانی ارزونه اینا ! افرادی که توانایی رقابت کردن تو بازار ندارن سعی میکنن شایعه ای درست کنن که جنس خودشون گرونتر بفروشن ! نمونش همین بازارچه هم زیاده !

نمیگم نیست ولی خب قطعات کامپیوتر چند تا ریوییو ازش بخونید چند تا سرچ کنید همه توضیحات هست مشخص میشه و معمولا شما حتی با نگاه کردن به اطراف دستگاه چک کردن برچسپ ها و بعضی ها از روی سریال نامبر معلوم میشه این کیبرد هم سرچ کردم مدل G510 ازش ریفر اومده تو بازار ولی واسه S چیزی پیدا نکردم
ممنون از راهنمائیتون
متاسفانه متوجه شدم g 510 هست وs نیست!!
کپی همن!!
و g510 s هم متاسفانه هیچ کجا پیدا نمیشه
به این مورد s اصلا دقت نکرده بودم
متشکرم

blackfox2526

Registered User
لایک‌ها
333
درود بر شما

دوست گلم هم شما میدونی و هم بنده که این مانیتور ما بیاریم واسه فروش تا 1 سال اینده باید تاپیک اپ کنیم شاید یک نفر مشتری براش پیدا بشه ! که شک دارم

واقعا میگم نمیخرن ! مگه اینکه دوستان سفارش بدن ما تعدادی بیاریم اگر تقاظا به حد قابل قبولی بود چرا که نه از همه برند ها خودم میارم واسه فروش ولی در حال حاضر فقط سفارشی هست , اگر هم خواهان مانیتور هستید یک پیشنهاد ویژه دارم من یه سری از اجناسم هنوز دبی هست اگر تا نهایتا 2 روز اینده اقدام کنید برای سفارش من مانیتور تا 2 هفته اینده بهتون تحویل میدم ( این پیشنهاد فقط برای این 2 مدل 4K هست که موجوده , برای باقی ایتم ها باید صبر کنید تا اخر هفته که سفارشات شروع کنم تحویل هم 45 تا 55 روزست ) ولی اگر خریدتون این مدل ایسوس یا سامسونگ هست قطعی شد تماس بگیرید تا من بگم بچه ها اضافه کنن همراه اجناسم بفرستن ایران

ممنون جناب آشوری.
کاملا با حرفتون موافقم. متاسفانه خیلی از حرفه ای ها و گیمر ها با این سایت و سایت شما آشنایی ندارن و فقط چندتا پاساژ مشهور تهران رو می شناسند.
من دنبال این مانیتورم: Asus PG278q
http://rog.asus.com/324842014/gamin...ilable-july-g-sync-144hz-wqhd-gaming-monitor/
خبری ازش شد یا امکان سفارشش بود اگه زحمتی نبود بهم خبر بدین
ممنونم

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
سلام اقای اشوری
منم با مانیتوری که فرهاد میخاد بخره کاملا موافقم و اگه باشه منم صد در صد یکی میخام
علت های اینکه من 4K رو هنوز تصمیم ندارم بخرم اینه که واقثعا خیلی گرونه و باید حتما دو گرافیک باشه که بتونیم به بهترین نحو بازی ها رو بالای 60 فریم با تنظمیات اولترا اجرا کنیم .
حالا فرهاد که دو گرافیک داره خوبه :D

leaderr

Registered User
لایک‌ها
33
دوستان دقت کنید قیمت این مانیتور4k که ایشون زحمت کشیدن آوردن قیمتش حدود500 یورو هستش ولی این مانیتور گیمینگ قیمتش 720 یوروه.فقط برای اطلاع از قیمت گفتم
Overclockers.Co.UK

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
دوست عزیز قیمتش اصلا مناسب نیست اون مانیتور گیمینگ الین 4K که اقا اشوری اوردن قیمتش بسیار خوبه و غیـــر ممکنه کسی بتونه بهتر از این بیاره بیاره خودم 3 تا خریدارم :):D چون میدونم نمیتاونه بیاره کسی . تو حرف همه میتونن بگن میاریم . :)
واقعا اگه من دو تا گرافیک داشتم این مانیتور رو میخریدم

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
ممنون جناب آشوری.
کاملا با حرفتون موافقم. متاسفانه خیلی از حرفه ای ها و گیمر ها با این سایت و سایت شما آشنایی ندارن و فقط چندتا پاساژ مشهور تهران رو می شناسند.
من دنبال این مانیتورم: Asus PG278q
http://rog.asus.com/324842014/gamin...ilable-july-g-sync-144hz-wqhd-gaming-monitor/
خبری ازش شد یا امکان سفارشش بود اگه زحمتی نبود بهم خبر بدین
ممنونم

سلام اقای اشوری
منم با مانیتوری که فرهاد میخاد بخره کاملا موافقم و اگه باشه منم صد در صد یکی میخام
علت های اینکه من 4K رو هنوز تصمیم ندارم بخرم اینه که واقثعا خیلی گرونه و باید حتما دو گرافیک باشه که بتونیم به بهترین نحو بازی ها رو بالای 60 فریم با تنظمیات اولترا اجرا کنیم .
حالا فرهاد که دو گرافیک داره خوبه :D

درود بر شما

جهت اطلاع باید بگم الان PB287Q 4K موجوده که قیمتش تو سایتم هست قیمت جهانی این مانیتور حدود 700 دلاره ولی اون PG278Q ایسوس قرار بود اول همین ماه ریلیز کنه که نشد با قیمت 800 دلار معرفی شده این به معنی این که همین 100 دلار اختلاف وقتی کالا وارد بازار امارات میشه اختلاف قیمت 600 تا 800 هزار تومنی شاید هم بیشتر با اون مدل 4K پیدا میکنه و مطمعن هستم کسی برای مانیتور با رزولوشن WQHD قیمت حدودی 4.200 تومن بابتش پرداخت نمیکنه وقتی میشه با 600 تومن صرفه جویی 4K تهیه کرد !

فکر نکنید PG278 ارزونه نه اینطور نیست وقتی با 800 دلار معرفی شده همون اوایل که تولیدش کمه تا بالای 1000 دلار هم فروش میره شیرین بیاد قیمتش بالای 4 میلیونه که اصلا ارزش خرید نداره !

الان این سامسونگ که خیلی خوش قیمته...... SAMSUNG U28D590 ULTRA HD 4K 28"

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
صد در صد اقای اشوری این مانیتورها معرکه هست و خیلی خیلی عالی میدونم از تمام مانیتور های معمولی بهتره و نیازی به گفتنم نیست اما برای کسی هست که دو گرافیک داشته باشه برای کسی که دو گرافیک نداره بهتره از مانیتور معمولی استفاده کنه چون لذتی که تو بازی باید داشته باشه رو با فریم پایین از دست میده روی تنظیمات بالا. شرمنده هانی جان هی پست میزنم اما بنظر من کسی که دو گرافیک داره صد در صد مانیتورهای 4K بهصرفه تره مثل فرهاد :D
اما برای کسی که یه گرافیک داره بنظر من مانیتورهای معمولی براش بهتره .
شرمنده هانی جان پست زدم .
تو کیفیت و عالی بودن مانیتورهای 4k هیچ شکی نیست .

بالا