• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

morteza.p

Registered User
لایک‌ها
151
درود بر شما

نه دوست گلم سی پی یو فقط 4790K موجوده واسه سفارش

تشکر عزیز .ببخشید یه سوال دیگه داشتم . اگه مثلا" این مدل مین MSI Z97 MPOWER رو سفارش بدم چند روزه تحویل میدید ؟
این ماردبوردها و گارافیک هایی که داخل سایت تون هست گارانتی هم داره ؟

hossinkaspersky

Registered User
لایک‌ها
165
سلام اگه 4790k سفارش بدم برام چند درمیاد ممنون میشم پاسخ بدید

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
تشکر عزیز .ببخشید یه سوال دیگه داشتم . اگه مثلا" این مدل مین MSI Z97 MPOWER رو سفارش بدم چند روزه تحویل میدید ؟
این ماردبوردها و گارافیک هایی که داخل سایت تون هست گارانتی هم داره ؟

خواهش میکنم

1 سال گارانتی تعویض , شرایط هم پست اول هست

در مورد سفارشات اینجا توضیح دادم , پست 1874

http://forum.persiantools.com/threa...-در-سراسر-کشور-www-pcmaxhw-com.515063/page-94

سلام اگه 4790k سفارش بدم برام چند درمیاد ممنون میشم پاسخ بدید

وقت بخیر

INTEL CORE I7-4790K PROCESSOR

v_kamaly

Registered User
لایک‌ها
13
سلام جواب سوال من یادتون نره.متشکر

nry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
سلام جناب اشوری
رم Corsair CMZ32GX3M4X1866C10 دوتا پگ 32 گیگی مجموعا 64 گیگ سفارشی چند درمیاد؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام جناب اشوری
رم Corsair CMZ32GX3M4X1866C10 دوتا پگ 32 گیگی مجموعا 64 گیگ سفارشی چند درمیاد؟

درود بر شما

قیمت گرفتم اطلاع میدم

سلام جناب آشوری، کی دوباره از آمازون خرید می کنین؟
امکان خرید این قطعه (صفحه لپتاپ) هست براتون؟ اگر هست چه قیمت در میاد؟

http://www.amazon.com/Dell-INSPIRON-SPECIAL-replacement-Display/dp/B00HHJHTII/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1406425134&sr=1-1&keywords=DELL INSPIRON 17R LAPTOP LCD SCREEN 17.3" full hd

درود بر شما

دوست گلم فعلا خرید از امازون انجام نمیدم

MohamadCm

Registered User
لایک‌ها
29
سلام.
مین Asrock h81M-dgs چقدر میشه؟
سی پی یو G3220 چقدر در می آد؟
با تشکر.

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

amirchifekkardi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
راجب SSD یک سری اطلاعات کامل میخوام که تصمیم بگیرم چی بخرم؟!
اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا پ.خ بده ممنون

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
راجب SSD یک سری اطلاعات کامل میخوام که تصمیم بگیرم چی بخرم؟!
اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا پ.خ بده ممنون
سلام دوست گرامیب من همنجا توضیحات رو با اجازه ی هانی جان ( استاتر محتر تایپک ) عرض میکنم تا همه ی کاربران ببینن :
در مورد SSD باید بگم که اول باید ببینی چقد بودجه دارید با توجه به بودجه اس اس دی مورد نظرتون رو تهیه کنین خب هر کسی که میخاد اس اس دی تهیه که صد در صد و در بدترین وضعین مبلغی بالغ بر 300 هزار تومن رو داره در این شرایط SSD های سامسونگ که برترین SSD ها به جساب میروند بسیار کار آمد هستن : الان اس اس دی های SAMSUNG 840 EVO با توجه به قیمتی که دارند بسیار بسیار عالی هم از نظر کیفیت و هم از نظر سرعت و هم از نظر قیمت خوب هستند و قیمت 120 گیگ اینا قیمتی از 330 تومن تا 380 تومن تو بازار پیدا میشه . خب اول باید بگم که اکثر SSD سامسونگ بذدون گارانتی هستند و این ممکنهخودش کمی خریدار رو به شک بندازه اما خوشبختانه خود بنده بیش از 8 تا از اس اس دی های سامسونگ رو تست کردئم و حتی یکی از اونا هم مشکل و موردی نداشتند و خیلی کم پیش میاد این موضوع .
پس نتیجه میگیریم :
اگر شما به دنبال بهتریبن سرعت هستید ===> SSD SAMSUNG 840EVO
اگر شما به دنبال سرعت و طول عمر بیشتر اس اس دی هستید : SSD SAMSUNG 840 PRO که خب قیمت بسیار بیشتری داره دلیلشم در پایان خدمتتون عرض میکنم .
اگر شما به دنبال بهترین گارانتی SSD هستید و سرعت براتنون اهمیتی نداره : ادیتا پیشنهاد میشه که طبق تستای بنده روی سیستم های اند سرعت رید 450 و سرعت رایت 250 دارند ولی خب دارای گارانتی 5 ساله ی اونگ هستند .
و در نهایت اگر میخاهید بهترین اس اس دی دنیا با بهترین قیمت را در دست داشته باشید فقط و فقط EVO .

در پایان عرض میکنم تنها تفاوت PRO با EVO در طول عمر بیشتر پرو هست که برای مایی که هر 3 سال حداکثر سیستم رو اپدیت میکنیم هعمون ایوو خوبه و حتی بعضی جاها ایوو بهتر از پرو تو سرعت عمل میکنه و بنظر بنده با قیمتی که پرو داره ارزش خرید نداره بیا قیمت 128 گیگ پرو میتونین 250 گیگ ایوو رو دریافت کنین .

amirchifekkardi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوست گرامیب من همنجا توضیحات رو با اجازه ی هانی جان ( استاتر محتر تایپک ) عرض میکنم تا همه ی کاربران ببینن :
در مورد SSD باید بگم که اول باید ببینی چقد بودجه دارید با توجه به بودجه اس اس دی مورد نظرتون رو تهیه کنین خب هر کسی که میخاد اس اس دی تهیه که صد در صد و در بدترین وضعین مبلغی بالغ بر 300 هزار تومن رو داره در این شرایط SSD های سامسونگ که برترین SSD ها به جساب میروند بسیار کار آمد هستن : الان اس اس دی های SAMSUNG 840 EVO با توجه به قیمتی که دارند بسیار بسیار عالی هم از نظر کیفیت و هم از نظر سرعت و هم از نظر قیمت خوب هستند و قیمت 120 گیگ اینا قیمتی از 330 تومن تا 380 تومن تو بازار پیدا میشه . خب اول باید بگم که اکثر SSD سامسونگ بذدون گارانتی هستند و این ممکنهخودش کمی خریدار رو به شک بندازه اما خوشبختانه خود بنده بیش از 8 تا از اس اس دی های سامسونگ رو تست کردئم و حتی یکی از اونا هم مشکل و موردی نداشتند و خیلی کم پیش میاد این موضوع .
پس نتیجه میگیریم :
اگر شما به دنبال سرعت و طول عمر بیشتر اس اس دی هستید : SSD SAMSUNG 840 PRO که خب قیمت بسیار بیشتری داره دلیلشم در پایان خدمتتون عرض میکنم .
اگر شما به دنبال بهترین گارانتی SSD هستید و سرعت براتنون اهمیتی نداره : ادیتا پیشنهاد میشه که طبق تستای بنده روی سیستم های اند سرعت رید 450 و سرعت رایت 250 دارند ولی خب دارای گارانتی 5 ساله ی اونگ هستند .
و در نهایت اگر میخاهید بهترین اس اس دی دنیا با بهترین قیمت را در دست داشته باشید فقط و فقط EVO .

در پایان عرض میکنم تنها تفاوت PRO با EVO در طول عمر بیشتر پرو هست که برای مایی که هر 3 سال حداکثر سیستم رو اپدیت میکنیم هعمون ایوو خوبه و حتی بعضی جاها ایوو بهتر از پرو تو سرعت عمل میکنه و بنظر بنده با قیمتی که پرو داره ارزش خرید نداره بیا قیمت 128 گیگ پرو میتونین 250 گیگ ایوو رو دریافت کنین .
من خودم بین pro و corsair neutron و crucial شک کردم! می خوام همون 500 اینا هزینه کنم برای 128 ... بیشتر راجب pagefile ویندوز سوال داشتم که واسه عمر SSD چطوره! در کل دنبال باید ها و نباید هاش بودم که گفتم پ.خ ...

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

وقت بخیر

دوست عزیز ببینید من قولی برای کابل ندادم پست های قبلی مشاهده کنید گفتم کیس بیت فنیکس مدلی هست برام بفرستید ! نه کابل ! من بخوام واسه چند تا کابل پیگیری کنم فقط بیشتر از 10 برابر هزینه تلفنم میشه , همونطور که قبلا هم گفتم این کابلا باید خودم امارات باشم حضوری پیگری کنم تضمین هم نمیکنم موجود باشه

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
پس نتیجه میگیریم :

وقت بخیر

ممنون از توضیحات احسان جان

در ادامه باید بگم اس اس دی های سامسونگ تمامشون 1 سال گارانتی تعویض دارند

بالا