برگزیده های پرشین تولز

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

sasanhariri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام یه هدست میخواستم
PlayStation Silver Wired Stereo Headset
را میخواستم میتونید تهیه کنید ؟

اگر مقدور هست قیمت تا اصفهان را بهم بگید . ممنون

Last edited by a moderator:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
حافظه ssd از نوع msata هم دارید؟

وقت بخیر

بله , چه مدلی ؟

سلام یه هدست میخواستم
PlayStation Silver Wired Stereo Headset
را میخواستم میتونید تهیه کنید ؟
http://www.amazon.com/PlayStation-S...1429817573&sr=8-1&keywords=headset+silver+ps4
اگر مقدور هست قیمت تا اصفهان را بهم بگید . ممنون

وقت بخیر

تو بازار هست دوست عزیز

ramin.joudi

Registered User
لایک‌ها
63
سلام کیس کامل میخوام تا 700 هزار تومن اگه مانیتور هم داشته باشید 900 تومن
فقط چون خیلی اشنایی انچنانی با سخت افزار ندارم لطفا شما پیشنهاد بدید
ترجیحاهارد هم 500 کافیه و ddr3 قیمت قطعات رو به تفکیک بگید
تشکر از شما

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام کیس کامل میخوام تا 700 هزار تومن اگه مانیتور هم داشته باشید 900 تومن
فقط چون خیلی اشنایی انچنانی با سخت افزار ندارم لطفا شما پیشنهاد بدید
ترجیحاهارد هم 500 کافیه و ddr3 قیمت قطعات رو به تفکیک بگید
تشکر از شما

درود بر شما

متاسفانه این رنج کار ما نیست میتونید از تاپیک های همسایه سوال کنید

beloti274

Registered User
لایک‌ها
106
احسن به آقای عاشوری کولاااااااااااااک کردی به خدا
ای ولاااا
:general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707:

1z2x3c4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
هدست Logitech G930 موجود دارید؟
با چه قیمتی برای فروش هست؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
متاسفانه امروز مشاهده شده در فروم .... تعدادی از دوستان شروع کردن به تخریب کار بنده به دلیل قیمت بالای گرافیک تایتان ایکس اکر مشکلی با قیمت دارید میتونید صبر کنید کالا پاش به ایران باز بشه بعد ببینید... اگر شخصی مثل من نبود قیمت شکنی کنه مطمعن باشید خیلی از قطعات به قیمت خیلی بالاتر از بازار تهیه میکردید در مورد گارانتی تضمین میکنم از تمام شرکت های که داخل ایران فعالیت دارن کار ما قویتر هست حتی بزرگترین شرکتی که یه محصول انحصاری وارد میکنه پس لطفا وقتی اطلاعی ندارید نیازی نیست طبق تخیلات شخصی در مورد دیگران قضاوت کنید که البته همه این کاربرا هم بازاری هستن

ما کالای شما رو در همین ایران بعد از اتمام پروسه تعویض میکنیم هیچ کالایی توسط ما تعمیر نمیشه و این مورد تضمین میکنم

متاسفانه سر گرافیک سری 970 و 980 همین برنامه بود اخر هم کارتا به بازار داخلی رسید و با کمال ناباوری قیمت بازار 300 هزار تومن از قیمت ما بالاتر بود ( دوستان یادشون باشه ما 970 جی 1 روز اول بین 1550 تا 1.600 میفروختیم ولی قیمت بازار حدود 1850 تا 1.900 تومن بود , ما 960 لیست کردیم بازم دوستان کم لطفی کردن گفتن گرون میفروشید اخر اومد تو بازار حدود 100 هزار تومن بالاتر بود ) الان همون کارت 200 هزار تومن زیر بازار میفروشیم ولی بازم افرادی چشمای خودشون رو حقیقت بستن و فقط دنبال بهونه ای هستن برای تخریب دیگران برای خودم متاسفم که ایرانی هستم و هر روز شاهد رفتار های قدر نشناسانه تعدادی از دوستان باشم

بار ها پیش اومده ما کالایی برای فروش فوری داشتیم و به خریدار گفتیم فعلا دست نگه دارید نخرید .... بار ها شده کالایی تازه وارد بازار شده به دوستان گفتم فعلا نخرید قیمت افت میکنه ..... بار ها شده کالایی اون کیفیت در برابر پرداخت مبلغ کاربر نداشته گفتم این مدل مناسب نیست جایگزین کنید با اینکه همون کالا بنده فروش فوری موجود داشتم و بار ها شده کاربر درخواست کالایی داشته که براش سفارشی بیارم به دلیل کمبود مبلغ ما قبول کردیم از جیب هزینه کنیم براش بیاریم و اخر همون کاربر هم از ما شاکی شد و بدون اینکه ما در جریان باشیم برامون تاپیک شکایت زد.... , واقعا متاسفم...

Last edited:

beloti274

Registered User
لایک‌ها
106
منم شدید با جمله آخر جناب عاشوری موافقم
آقا شما کار خوب خودت رو ادامه بده
هرچی از شما بگم کم گفتممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
همیشه زنده و سر حال باشید
فقط همین جور ادامه بدید برای کسایی که این کارا رو میکنن واقعا متاسفم

beloti274

Registered User
لایک‌ها
106
بار ها پیش اومده ما کالایی برای فروش فوری داشتیم و به خریدار گفتیم فعلا دست نگه دارید نخرید .... بار ها شده کالایی تازه وارد بازار شده به دوستان گفتم فعلا نخرید قیمت افت میکنه ..... بار ها شده کالایی اون کیفیت در برابر پرداخت مبلغ کاربر نداشته گفتم این مدل مناسب نیست جایگزین کنید با اینکه همون کالا بنده فروش فوری موجود داشتم و بار ها شده کاربر درخواست کالایی داشته که براش سفارشی بیارم به دلیل کمبود مبلغ ما قبول کردیم از جیب هزینه کنیم براش بیاریم و اخر همون کاربر هم از ما شاکی شد و بدون اینکه ما در جریان باشیم برامون تاپیک شکایت زد.... , واقعا متاسفم...

باید طلا گرفت این جمله رو به خدا قسم باید طلا گرفت

بالا