برگزیده های پرشین تولز

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
Saiunkoku Monogatari رو تا حدود اپیزود 6-7 دیدم ولی اصلا خوشم نیومد
scratch.gif
خیلی تعریفشو خونده بودم, انتظار داشتم بهتر از اینا باشه. ولی به نظرم واسه رنج سنی 14-17 مناسبه (الان فریدا میاد منو می زنه!)

هنوز به جاهای حساسش! نرسیده بودم, ولی بوش میومد که پای مثلث عشقی در میون باشه
37.gif

در نتیجه اونو ول کردم و Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto رو شروع کردم. به نظر بس جذاب می رسه
6035.gif
فقط اشکالش اینه داستانش عمیقا با تاریخ ژاپن (انقلاب میجی) در هم تنیده اس و باید تاریخ رو خوب بلد باشی که بتونی از داستان کامل سر در بیاری. منم که از تاریخ ژاپن در حد یه آمیب هم اطلاع ندارم
leer.gif

attachment.php

دانلود کردمشون ... یکی طلبم ...
popc1.gif

26.gif

فایل های ضمیمه

• A6819-74.jpg
    A6819-74.jpg
    18 KB · نمایش ها: 65

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
Saiunkoku Monogatari رو تا حدود اپیزود 6-7 دیدم ولی اصلا خوشم نیومد
scratch.gif
خیلی تعریفشو خونده بودم, انتظار داشتم بهتر از اینا باشه. ولی به نظرم واسه رنج سنی 14-17 مناسبه (الان فریدا میاد منو می زنه!)
هنوز به جاهای حساسش! نرسیده بودم, ولی بوش میومد که پای مثلث عشقی در میون باشه
37.gif
کتک که واقعاً حقته!!!!!:hmm:

ولی نه مثلثی در کار نيست:D اگه باشه يه هفت-هشت ضلعی هست!:lol::p ولی بايد خيلی بيشتر از اينها ببينی و بايد با تاريخ چين هم آشنا باشی تا از انيمه خوشت بياد!;) چند قسمت کافی نيست!:cool:
چون کارتون از باکوماتسو هم بيشتر تاريخيه!:wacko: اگه علاقه اي به تاريخ نداشته باشی احتمالاً وسط هاش ديگه کاملاً برات خسته کننده ميشه!:eek: چون ديگه از تم عشق يش هم کم ميشه! :( (البته احتمالاً تو بيشتر دوست داری!:D)

در نتیجه اونو ول کردم و Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto رو شروع کردم. به نظر بس جذاب می رسه
6035.gif
فقط اشکالش اینه داستانش عمیقا با تاریخ ژاپن (انقلاب میجی) در هم تنیده اس و باید تاریخ رو خوب بلد باشی که بتونی از داستان کامل سر در بیاری. منم که از تاریخ ژاپن در حد یه آمیب هم اطلاع ندارم
leer.gif
وقتی ميگم بشين کنشين ببين برای همينه!:D وقتی چند تا از اين انيمه ها رو ديده باشی، ديگه راحت ميتونی سر در بياری. ;) (ولی قبول دارم خيلی پيچيده صحبت ميکنن!:wacko:)

Last edited:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
من دیشب خواب دیدم 35 ساله ام شده و هنوز هیچ کشوری رو ندیدم ... خیلی کابوس بدی بود !! ... حالا اومدم اینجا میبینم که سفرنامه لاس وگاس پست شده ... فریدا ؛ فقط بلدی بزنی توی سر ما !! ... (شوخی) .. یه موقعی میشه منم پاسپورتم رو می گیرم ، میام یه دوری میزنم اون حوالی ...
web.gif
خوب ميخوای ديگه نگم؟!:( تقصير من چی بيد؟!:eek: تازه من که هنوز عکسی نذاشتم!:f34r: ميخواستم عکس ها رو آپ کنم که وقت نشد! :wacko:

ولی حالا، وصف العيش، نصف العيش!:D خوبيش به اينه که وقتی بيای اينجاها ميدونی کجا رو بری ببينی!;) وقتت جاهای ديگه بيخود تلف نميشه!:D ببينم چقدر از سربازيت الان رفته؟!:rolleyes:

ميخواستم دفعه بعد از grand canyon بگم.:rolleyes: حالا نميدونم بگم يا نه؟!:eek:
شما جلوی اونجلیون گرفتی خوابیدی ... چه گناهی از این بزرگتر .. اعدامش کنید ..
pila.gif
:p
موقع انتخاب مانگا ، این خیلی اسمش میومد جلوی چشمم .. ولی حیف ongoing هستش ...
من که از ديدن 103 قسمت در عرض 1 روز و نيم بسی لذت بردم!:D (رکورد جديد من!:D)
مشخص نیست هنوز .. بهرحال خون آشامه و خیلی قدرت مند و نیمه تاریک شخصیتش قوی تر از زیروئه ... تا الان مشخص نیست ظاهرا .. (من البته چندتا chapter عقب هستم اما شک دارم تغییر کرده باشه موضعش)

اين کسی که دشمن ومپاير هاست کيه؟!:blink:

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
کتک که واقعاً حقته!!!!!:hmm:

ولی نه مثلثی در کار نيست:D اگه باشه يه هفت-هشت ضلعی هست!:lol::p ولی بايد خيلی بيشتر از اينها ببينی و بايد با تاريخ چين هم آشنا باشی تا از انيمه خوشت بياد!;) چند قسمت کافی نيست!:cool:
چون کارتون از باکوماتسو هم بيشتر تاريخيه!:wacko: اگه علاقه اي به تاريخ نداشته باشی احتمالاً وسط هاش ديگه کاملاً برات خسته کننده ميشه!:eek: چون ديگه از تم عشق يش هم کم ميشه! :( (البته احتمالاً تو بيشتر دوست داری!:D)

وقتی ميگم بشين کنشين ببين برای همينه!:D وقتی چند تا از اين انيمه ها رو ديده باشی، ديگه راحت ميتونی سر در بياری. ;) (ولی قبول دارم خيلی پيچيده صحبت ميکنن!:wacko:)

اوه اوه ... 7-8 ضلع!! همون بهتر که بقیه شو ندیدم
4fvgdaq_th.gif

مشکلم با تاریخی بودنش نبود, کلا جذابیتی نداشت به نظرم ... کنشین هم جزو برنامه 5 ساله سومه ایشالا
302.gif

پ.ن.: 600 بار ازم یوزرنیم پسوورد AP رو خواست این صفجه http://************/files/wm8tmtaiubzkqu9wsc92.gif

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
پ.ن.: 600 بار ازم یوزرنیم پسوورد AP رو خواست این صفجه http://************/files/wm8tmtaiubzkqu9wsc92.gif
http://************/files/wm8tmtaiubzkqu9wsc92.gifhttp://************/files/wm8tmtaiubzkqu9wsc92.gifhttp://************/files/wm8tmtaiubzkqu9wsc92.gifhttp://************/files/wm8tmtaiubzkqu9wsc92.gifhttp://************/files/wm8tmtaiubzkqu9wsc92.gifhttp://************/files/wm8tmtaiubzkqu9wsc92.gif
خسته شدم از بس کنسل رو زدم:wacko:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
یعنی چی حق با منه ؟ :( الان تو باید مخالفت کنی :blink:... ای بابا :rolleyes:....
من چون تو رو خيلی دوست ميدارم، هر چی بگی درسته!:D:rolleyes::wub:

فعلاً برو kurozuka رو دانلود کن بشين ببين، که بسی جالبه!;) فرض کنين خون آشام ها در دوره باکوماتسو! :D:D:D (البته بهتره بگم در همه ادوار ولی خوب باکوماتسوش خيلی جالب بود!)

توضيحاتش اينجا هست من ديگه حوصله عکس گذاشتن و تعريف کردن ندارم! :p ببينينش حتماً!;)

(چقدر خوفه ، تعداد سريال های ومپايری يه اين season زياده!:cool: مردم از بس انيمه دبيرستانی ديدم!!!:wacko::wacko::wacko:)

20080501kurozuka_resize.jpg

ام ... يادم رفت بگم:p: +18 :f34r:

Last edited:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اينجا از شما pass ميخواد يا اونجا؟؟؟؟!!!!!:blink::blink::eek:

داريم ميآم رو سرور PT!!! :D:D:D ولی يکی 2 روز ديگه اون ور بسته ميمونه!:(

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
اينجا از شما pass ميخواد يا اونجا؟؟؟؟!!!!!:blink::blink::eek:

داريم ميآم رو سرور PT!!! :D:D:D ولی يکی 2 روز ديگه اون ور بسته ميمونه!:(
اینجا دیگه چون عکس ها رو اونجا اپ کرده بودی حالا اینجا که میخواد لود بشه یوزر پس میخواد چون اونجا الان کار نمیکنه :پی

اف اف میگم دی گری من از نظرت چطوره؟ برم بگیرم ببینمش؟

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اینجا دیگه چون عکس ها رو اونجا اپ کرده بودی حالا اینجا که میخواد لود بشه یوزر پس میخواد چون اونجا الان کار نمیکنه :پی

اف اف میگم دی گری من از نظرت چطوره؟ برم بگیرم ببینمش؟
از من نميخواد!:p احتمالاً چون ID و pass تو کش صفحه هست! :p شرمنده که دردسر ساز شده! :( اگه بچه ها سريع تر فايل ها رو منتقل کنن، pass رو بر ميدارم که اينجا ديگه مشگلی نداشته باشين!:(

=====

آره حتماً ببين:D، فقط هيجان داستان از قسمت 50-60 تازه شروع ميشه! :D مثل مال بليچ که از 20 به بعد بود! :cool: ولی اون 50 قسمت اولش هم بد نيست! به هر جهت معرفی کرکتر هاست ديگه!;)

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
از من نميخواد!:p احتمالاً چون ID و pass تو کش صفحه هست! :p شرمنده که دردسر ساز شده! :( اگه بچه ها سريع تر فايل ها رو منتقل کنن، pass رو بر ميدارم که اينجا ديگه مشگلی نداشته باشين!:(

=====

آره حتماً ببين:D، فقط هيجان داستان از قسمت 50-60 تازه شروع ميشه! :D مثل مال بليچ که از 20 به بعد بود! :cool: ولی اون 50 قسمت اولش هم بد نيست! به هر جهت معرفی کرکتر هاست ديگه!;)

اره یادمه علی کنپاچی هم میگفت تا 40 اینا زیاد کشش نداره ( تو تازه میگی 60 بابا همش 103 تا اومده که) پس میذارم تو لیست ولی نه مثل دنی تو برنامه پنج ساله سوم:p

راستی اف اف سینت سیا بالاخره تموم شد؟ یا این قسمت ( 5 و 6 الیسون ) که اومده الیسون تموم شده بازم ادامه داره؟ من هنوز الیسون رو ندیدم نمیدونم تو کامل دیدی؟
راستی اینجا چقدر کیف پست زدنش بیشتره به بچه ها بگو زیاد عجله نکنن :p
کی ؟ من؟ :blink:

نه بابا ، من صرفاً ميگم بدم نيومد ولی دليل بر خوش اومدن هم نيست! :p من از همه انيمه های دبيرستانی و ايچی و ... خوشم نميآد!

از گانتز هم به همون دليل خوشم نيومد ...

گانتز داستانش قشنگ بود ولی اگه اون پسره اونطوری نبود خیلی خیلی خیلی بهتر بودش همش رو اعصاب این پرورت بودن پسره حال آدم بد میشه مانگاش هم که از انیمش بدتر بازم انیش سانسور داره مانگاش که هیچی:blink:

دنی بیا ببینم این انیمه اصلا چی به چی شدش
boredsmiley.gif

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
گانتز داستانش قشنگ بود ولی اگه اون پسره اونطوری نبود خیلی خیلی خیلی بهتر بودش همش رو اعصاب این پرورت بودن پسره حال آدم بد میشه مانگاش هم که از انیمش بدتر بازم انیش سانسور داره مانگاش که هیچی:blink:

دنی بیا ببینم این انیمه اصلا چی به چی شدش
boredsmiley.gif

اون تیکه های ناجورش بخش خیلی کمی از کل ماجرا رو تشکیل می داد. نمی دونم چرا همه انقدر باهاش مشکل دارن
scratch_one-s_head.gif
منم مسلما از اون قسمتاش خوشم نیومد و اگه کلا اون تیکه ها رو حذف می کردن میشد یه انیمه عالی, ولی داستانش و خشونت شوکه کننده اش عالی بود.

2-3 تا پست هم که در موردش زدم توضیح دادم
rainingsmile.gif

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
اون تیکه های ناجورش بخش خیلی کمی از کل ماجرا رو تشکیل می داد. نمی دونم چرا همه انقدر باهاش مشکل دارن
scratch_one-s_head.gif
منم مسلما از اون قسمتاش خوشم نیومد و اگه کلا اون تیکه ها رو حذف می کردن میشد یه انیمه عالی, ولی داستانش و خشونت شوکه کننده اش عالی بود.

2-3 تا پست هم که در موردش زدم توضیح دادم
rainingsmile.gif
اره خوندم اون پستاتو ولی بازم سر در نیاوردم چی به چیه تو خودت برو یه بار دیگه پستات رو بخون تو نصفش گفتی این مشخص نیست اون مشخص نیست از اونایی که مشخص بودن نامشخصاتش بیشتره
302.gif

ولی اون قسمتاش همچین کم هم نیستا تو 25 قسمت انیمه
302.gif

من مشکلم اینه که اعصابم از دست پسره خراتب میشه مخش کلا تعیله
302.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستی اف اف سینت سیا بالاخره تموم شد؟ یا این قسمت ( 5 و 6 الیسون ) که اومده الیسون تموم شده بازم ادامه داره؟ من هنوز الیسون رو ندیدم نمیدونم تو کامل دیدی؟
من هنوز اين سری يه جديد رو نديدم.:( امير حسين ديده، ازش بپرس!;)

راستی اینجا چقدر کیف پست زدنش بیشتره به بچه ها بگو زیاد عجله نکنن :p
hai hai :p

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
اره خوندم اون پستاتو ولی بازم سر در نیاوردم چی به چیه تو خودت برو یه بار دیگه پستات رو بخون تو نصفش گفتی این مشخص نیست اون مشخص نیست از اونایی که مشخص بودن نامشخصاتش بیشتره
302.gif

ولی اون قسمتاش همچین کم هم نیستا تو 25 قسمت انیمه
302.gif

من مشکلم اینه که اعصابم از دست پسره خراتب میشه مخش کلا تعیله
302.gif

نمی دونم ... برای من که اون قسمتاش خیلی جلب توجه نمی کرد ...

اگه بگی دقیقا کجا رو متوجه نشدی شاید بشه یه کاریش کرد! (اگه یادم باشه البته)

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
نمی دونم ... برای من که اون قسمتاش خیلی جلب توجه نمی کرد ...

اگه بگی دقیقا کجا رو متوجه نشدی شاید بشه یه کاریش کرد! (اگه یادم باشه البته)
منظورم اینه کلا از فلسفه این گانتز و اون ادما و این که چی کار میکنن و چرا این کارارو میکنن سر در نیاوردم.
ولی از اون ایده مسابقه و امتیاز دادن و روند داستانش خوشم اومد. خشونتش هم اذیت کننده نبود خوب بودش
302.gif

مثلا اون قسمت هایی که میگم اون دختره اومد پیش پسره ( وقتی جا برای موندن نداشت) گفت من حیون خانگیتم و اون مسخره بازی های پسره و اینا هر چند همرو میزدم جلو ولی بازم اعصاب خورد کن بودش
302.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
Earl and Fairy

oct-fairy.jpg

يکی از کارتون های جديد اين فصل کارتون ارل و فری ((کنت و پری) (کسی ترجمه بهتری داره؟؟!)) هست که مسلما يکی از اون انيمه های دختر پسند معروف ميشه! :D آخر قسمت 2 ی اين انيمه اينقدر جالب بود که منو وسوسه کنه که برم و منگاشو بخونم! :rolleyes: قافل از اينکه اي دل قافل : جا تره بچه نيست!:( اين انيمه مانگا نداره، بلکه ناول داره!:cool: نويسند ناول mizue tani هست و تا الان 14 ناول و يه short story از اين داستان بيرون اومده!:rolleyes:

hakushakutoyousei1.jpg

داستان در دوره ويکتوريايی انگلستان (قرن 19) اتفاق ميوفته و ماجرای يک دختر خانوم 17 ساله به اسم ليديا کارلتون هست:

earlnF1-2.jpg

earl1_72.jpg

که قدرت ارتباط با fairy ها رو از مادرش به ارث برده و قادر هست که تموم موجودات ام ... غير آدميزادی:p رو ببينه! که البته اين قدرت به خاطر چشم های سبز رنگ ليديا هست!:rolleyes:

earl1_8.jpg

earl1_13.jpg

earl1_12.jpg

يه گربه يه fairy هم داره که ميتونه صحبت کنه، غيب شه!:blink: روزنامه ميخونه و علاقه زيادی هم بخوردن مشروب داره!:lol::p

earl1_14.jpg

earl1_68.jpg

earl1_74.jpg

از طرف ديگه Edgar J.C. Ashenheart رو داريم که در نقش دزد و کنت و ... ظاهر ميشه:D و ادعا ميکنه که Blue Knight افسانه اي هست!:blink: (که البته تا اينجا معلوم ميشه که نيست!:cool:)

earl1_22.jpg

earl1_34.jpg

earl1_62.jpg

ادگار برای بدست آوردن شمشير افسانه اي به ليديا احتياج داره :cool:

vlcsnap-906309.png

و در واقع ليديا رو ميدزده! (با يه کم تحريف) و ماجرای اين 2 نفر شروع ميشه!:D

earl1_85.jpg

vlcsnap-907415.png

vlcsnap-909091.png

vlcsnap-910267.png

vlcsnap-910811.png

vlcsnap-915077.png

به همراه يه گذشته سياه از سمت ادگار، پدری که به خاطر تهمت خيانت همه خانواده و خودش رو کشته، خوده ادگار که از اسم اصليش استفاده نميکنه، جوانی اي که در اسارت يه نفر ديگه بسر برده شده بوده و يه علامت که نشونه برده بودنش در گذشته بوده! :f34r:

vlcsnap-913949.png

vlcsnap-914036.png

به همه يه اينا يه خدمتکار پسر که شديداً به ادگار وفادار هست و اون هم قدرتی تقريباً شبيه قدرت ليديا رو داره، اضافه کنين! :blink:

vlcsnap-908167.png

vlcsnap-908519.png

vlcsnap-908821.png

معجونی ميشه که دوست دارين بدونين گذشتش چی بوده و آيندش چی ميشه!:rolleyes::happy:

vlcsnap-909446.png

promo ی انيمه رو اينجا ميتونين ببينين;): http://www.youtube.com/watch?v=9rIzCx7qHAA

3cc3d918031c80_full.jpg

ديدن اين انيمه به همه دختر ها توصيه اکيد ميشه!:D

hy_comic.jpg

ps: راستی نصف عکس ها hot link هستن. ميبينينشون يا نه؟!:eek:

Last edited:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
الان چند وقتی هست که ميخوام جواب اين پست رو بدم و وقت نميکنم!:( اين جابجا شدن AP يه خاصيت هايی هم داشت!:D
خوب چند روز هستش انیمه code geass رو تموم کردم
اول از فریدای عزیز تشکر کنم که این انیمه رو به من معرفی کرد چون بعد از چند وقت یک انیمه باب طبع دیدم
و اما حرفی که فریدا زد باعث شد من به سرعت بعد از مکالمه ای که با هم داشتیم شروع به دیدن این انیمه کنم این بود که چطور تو این انیمه رو ندیدی یک دت نت دیگست!
چون من به انیمه دت نت ارادت خاصی دارم بلافاصله شروع به دیدن این انیمه کردم
خواهش ميکنم و خوشحالم که خوشت اومد!:happy:
خوب از حق نباید گذشت که انیمه بسیار زیبا و سرگرم کننده بود داستان هیجان انگیز و مبارزات زیبا از خصوصیات این انیمه بود
ولی یکی از موارد ضعف این انیمه به نظر من موسیقی اون بودش چون از هیچ کدوم از اهنگ های این انیمه خوشم نیومد
موسيقی هات سری دوش قشنگ ترن!:D يکيشون خيلی قشنگ بود که آپش کردم، تو تاپيک ost بايد باشه!:rolleyes:

از اونجا که این انیمه مشابه انیمه دفترچه مرگ محسوب می شه شاید بهتره نکاتی رو با توجه به هر دو انیمه بگم
دو شخصیت کیرا و زرو شخصیت های اصلی این دو انیمه بودند که دارای قدرت فوق بشری می شن و از اون برای رسیدن به هدفشون که ایجاد یک دنیای ایده ال هستش استفاده می کنند شاید بشه گفت یکی از معدود شباهت های این دو شخصیت همین هستش و در خیلی از قسمت ها متفاوتند
شخصیت کیرا یک شخصیت کامل یعنی بعد از به دست اوردن قدرت یک هدف رو برای خودش مشخص می کنه و شما هر اپیزود که کیرا رو ببینید همینه و تا آخر داستان هیچ وقت تغییر نمی کنه البته درسته که شاید بعضی ها اعتقاد داشته باشند هدفش خیلی ارمانی هستش و یک انسان نمی تونه این کارو انجام بده ولی چیزی که این شخصیت رو بزرگ می کنه همون هدفی هستش که برای رسیدن به اون از اول تصمیم میگیره و تا اخر روی طرز فکر و روش کار خودش می مونه و به شخصه اعتقاد دارم با توجه به هوشی که داره هیچ اشتباهی در کل ماجرا انجام نمیده و هر حرکت اون حساب شده هستش به جز اخرین کاری می کنه و اون اعتماد به یک شخص دومه:stun:
بر عکس اون شخصیت زرو شخصیتی است که یک جورایی همون هدف و داره ولی نمی تونه قاطع عمل کنه یعنی از لحاظ فکری و قدرت با کیرا خیلی متفاوته و در سطح پایین تری قرار داره
ام خوب چون مسير داستانی code geass تو سری دوم تغيير ميکنه نميتونی اينجوری اين 2 نفر رو ميقايسه کنی!:p توی death note, شرايط و موقعيت ها هميشه يکسان بود و هيچ وقت تقييری در اصل و فلسفه داستان پيش نيومد. در صورتی که در code geass با حوادثی روبرو ميشی که باعث ميشه نگرش لولو به دنيا و ... عوض شه! تصميم و هدفش عوض شه و ... کلاً ميتونی تحولات شخصيتی رو در شخصيت هم لولو، هم زيرو ببينی! :) که شخصاً برای من از شخصيت يکنواخت کيرا خيلی جالب تر بود!:D

تفاوت دیگر دو انیمه در وجود نداشتن شخصیتی مثل ال هستش در واقع زرو هیچ رقیبی نداره توی این انیمه و شاید تنها کسی توی این انیمه از مغزش کار می کشه خودش هستش و به نظر من استفاده از تم مکا و مبارزات پر زد و خورد برای ایجاد هیجان ناشی از نبودن چنین شخصیتی هستش چون وجود دو شخصیت کیرا و ال خودش به تنهایی یک داستان و تا هر جا که می خواست میتونست پیش ببره بدون اینکه داستان افت کنه حتی برای یک لحظه ولی وارد شدن شخصیت هایی مثل mao که بیشتر به یک روان پریش شباهت داشت به هیچ عنوان قابل مقایسه با ال نمی تونند باشند به همین دلیل به سرعت از داستان اصلی حذف می شند و بیشتر برای شناساندن بقیه شخصیت های اصلی استفاده می شه
همه اين حرفات رو در مورد سری يک قبول دارم ولی در سری 2 قضيه فرق ميکنه!:D

ميتونی پدر و برادر زيرو رو به جای L در نظر بگيری! مخصوصاً در قسمت های آخر سری 2، دقيقاً مثل اين ميمونه که لولو و برادرش بالاخره اون بازی شطرنج رو توی يه جنگ جانانه به پايان ميرسونن!;) که واقعاً با حساب و کتاب پيش رفته بود. مخصوصاً نقشه اي که لولو و سوزاکو کشيده بودن خيلی جالب بود!:cool: (راستی اصلاً سری 2 رو ديدی يا نه؟!:rolleyes:)

در مورد شخصیت زرو شاید بشه گفت خیلی بیشتر از کیرا روحیات انسان دوستانه داره و شاید یکی از دلایلی که اون و از رسیدن به اوج نگه میداره همین خصوصیت هستش البته همون طور که گفتم این شخصیت مثل کیرا ثابت نمی مونه و دچار تحول می شه و شاید بشه گفت اواخر داستان از لحاظ روحی به کیرا نزدیک تر می شه با این حال با دیالوگ های قسمت پایانی به شدت مشکل دارم چون به راحتی کنترل خودش و از دست میده و برای توجیه کارهای در مقابل دوستش نمی تونه یک دلیلی درست و توجیه کننده بیاره و همه حرفهاش از روی فشار عصبی هستش و در واقع من انتظار داشتم اپیزود اخر توی چنین صحنه ای طور دیگری اجرا بشه
این تغییر شخصیت زرو احتمالا دوست دارانش و هم دچار مشکل می کنه چون که کیرا از همون اول به همین شکل هستش و همه قبولش می کنند ولی تغییر فرم از یک ادم صلح طلب و انسان دوست به یک قاتل و انجام دادن اشتباه به این بزرگی از یک شخصیت ارمانی بعیده به همین دلیلی فاصله این دو شخصیت و زیاد می دونم
خوب در پايان سری اول ، لولو هنوز خيلی راه داره تا به تحول کامل برسه! ولی آخر سری 2 ديگه به هيچ وجهی نميشه لولو رو با کيرا مقايسه کرد! لولو 100% به ديگران بيشتر از خودش اهميت ميده! به هدفش و ... :happy:

پايان اين انيمه (سری 2) يکی از زيباترين پايان هايی بود که تا به حال ديدم!:) (حالا بايد ديد نظر سيمور چيه؟! چون تا الان فقط از پايان 1 يا 2 تا انيمه خوشش اومده! از بقيه در اين مورد صاحب نظر تر هست!:D)

SPOIL

ولی به نظر من در پايان 2 داستان شخصيت لولو خيلی در اوج تر از شخصيت کيرا بود!:cool: کيرا که مرد من هيچ اشکی نريختم!:p جدی ميگم!:D ولی وقتی لولو مرد، من همين طور اشکم سرازير بود:( و يه 2-3 روزی عزای عمومی تو تاپيکش بقرار بود! :p (کسايی که ديده بودن!)

Code-Geass_.jpg

حالا چرا من با هر کسی که اين عکس درست کرده موافقم؟! :happy: به نظر منم اين جمله درسته: your own personal JESUS موافق نيستين؟! :eek: اين چيزی بود که لولو از خودش ساخت! عين کاری که آرتور توی خرمگس کرد!:)

خوب منظورم از مقایسه ای که کردم پایین آوردن ارزش های این انیمه نبود بلکه به دلیل بالاتر بودن انیمه دت نت احتمالا این برداشت صورت می گیره
در کل انیمه جالبی بود توی این سبک و سعی کرده بود برای جذاب تر کردن بیشتر داستان تم های متفاوتی رو مثل انتقام , ماشین های جنگنده, خانواده سلطنتی , زندگی دوگانه و ... پوشش بده و باید گفت موفق بوده چون این انیمه به شدت جذاب و دیدنی هستش و شاید یکی از بهترین انیمه هایی باشه که می شه دید
یک بار دیگه تاکید می کنم که مقایسه بالا ربطی به ضعف این انیمه ندارد بلکه اون برتری دت نت رو نه تنها به این انیمه بلکه به بقیه انیمه ها نشون میدهمطمئنا اگر انیمه رو مستقل بگیریم و یاد اور انیمه ای مثل دت نت نباشه امتیاز خیلی بالایی دریافت می کنه
کی گفته بيد death note بالاتره؟!:blink::blink::blink: فعلاً که در حال حاضر death note جای خودش رو داده به code geass :D و به مقام سومين انيمه برتر نزول پيدا کرده!:p که راستش من موافقم!:cool: code geass در کل و مخصوصاً سری 2، از death note، خيلی خيلی جالبتر بود!:cool:;) (نظر شخصی، کتک نزنين!) :f34r:

Kenshin

samuraix1_2.jpg

Seen in part or in whole by 6191 users, rank: #26
Median rating: Masterpiece
Arithmetic mean: 8.9207 (Excellent-.07), std. dev.: 2.0165, rank: #64
Weighted mean: 9.0298 (Excellent+.02), rank: #27
Bayesian estimate: 9.0268 (Excellent+.02), rank: #1

Code Geass

geass4nc7.jpg

Seen in part or in whole by 2271 users, rank: #189
Median rating: Masterpiece
Arithmetic mean: 9.0533 (Excellent+.05), std. dev.: 1.9879, rank: #29
Weighted mean: 8.9517 (Excellent-.04), rank: #55
Bayesian estimate: 8.94407 (Excellent-.05), rank: #2

Death Note

%5Bmedium%5D%5BAnimePaper%5Dwallpapers_Death-Note_Felesya_-edit212.jpg

Seen
in part or in whole by 8506 users, rank: #6
Median rating: Excellent
Arithmetic mean: 8.9443 (Excellent-.05), std. dev.: 1.832, rank: #63
Weighted mean: 8.9007 (Excellent-.09), rank: #56
Bayesian estimate: 8.89861 (Excellent-.10), rank: #3

ولی خوب همچنان اعتقاد دارم توی موسیقی این انیمه بسیار ضعیف عمل کرده
در ضمن شخصا به شدت منتظر سری دوم این انیمه تموم شد چون مثل این سریال های غربی بدترین جای ممکن وارد فصل بعدی شد
اميدوارم تا الان که جواب اين پست رو دادم قسمت 2 رو ديده باشی!:D چون در غير اين صورت يک دهم عمرت بر فناست!:lol::p;)

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
میگم این death note فیلمه ؟!

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
میگم این death note فیلمه ؟!
يه سريال انيمه اي 37 قسمتی اگه درست يادم باشه، 2 تا فيلم انيمه اي، و 2 تا فيلم live action.:D

====

راستی error های AP تموم شد الان که اون پستا رفتن صفحه قبل؟! يا هنوز error ميگيرين؟! :(

Last edited:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
يه سريال انيمه اي 37 قسمتی اگه درست يادم باشه، 2 تا فيلم انيمه اي، و 2 تا فيلم live action.:D

====

راستی error های AP تموم شد الان که اون پستا رفتن صفحه قبل؟! يا هنوز error ميگيرين؟! :(
اره خطاها باری صفحه قبل بودش تو این صفحه یه دونه بیشتر نبود :پی

فریدا یه رحمی بکن اخه این همه عکس رو میذارن تو یه پست صفحه خیلی سنگین میشه ها
33.gif

عکس ها برای من اومدش.

بالا