برگزیده های پرشین تولز

معرفي گوشی جدید Sony Ericsson W660 ٠

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
به نظر من طراحي يه طرفه... امكانات صد طرف .

بعد اكَه بخواهيد با طرحهاي Samsung يا موتورولا مقايسه كنيد همجنين هم جنكَي به دل نميزنه .

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
طراحی بينظير / ولی اگر روی يه W800 يا يه W900 ديگه <> کار میکردن خيلی بهتر بود

دیگه جو گیر نشید! یکمی w810 رو تنظیم کردند بدنشو شده این. بینظیر براش دیگه خیلی زیادیه

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
دیگه جو گیر نشید! یکمی w810 رو تنظیم کردند بدنشو شده این. بینظیر براش دیگه خیلی زیادیه

مشکل'ت چيه
121fs725372.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
....بد نیست یک نگاه به ضخامت گوشیها هم بکنید :f34r:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
تا روز قيامت !

حالا يه زماني اين دوتا شركت با هم رقابت داشتن ... ولي الان كَوشي هاي جديد سوني اريكسون مثل همين دبليو 660 وبقيه كَوشيهاي جديد به ان 70 نوكيا هم نميرسن ... ديكَه جاي رقابتي به نظر من باقي نمونده ... هر روز ميكَن ميخواهد كا 850 معرفي بشه بعد يه كَوشي مزخرف به جاش معرفي ميشه ، بس كا 850 كو جرا رو نميشه ديكَه .

این دیگه بر میگرده به سیاستهای تولید هر شرکت که متفاوت هست...درست نیست مقایسه کنیم...نوکیا هم مدتهاست با این ن95 ملت رو تو کف گذاشته هنوز هم آفیشالی ریلیس نشده...اینی که شما میگی بستگی به صبر شما داره....شما برای اونها تصمیم نمیگیری ...اونها تصمیم میگیرن چی بسازن که به نفعشون باشه...در نهایت اگر شما خیلی ناراضی هستی دیگه نخر و حمایت نکن دیگه بحث و دعوا و جدل نداره!!!!

پ.ن:یکی از بدترین کارها توی این رقابتها کپی برداری از رقیب میباشد این نشان دهنده ضعف اون شرکت هست!!!!

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نظر من طراحي يه طرفه... امكانات صد طرف .

بعد اكَه بخواهيد با طرحهاي Samsung يا موتورولا مقايسه كنيد همجنين هم جنكَي به دل نميزنه .

شكي نيست .... به هرحال گوشي يه مدت كه دست آدم باشه عادي ميشه و اين امكاناته كه در نهايت حرف آخرو ميزنه ... اينجا از طراحي اين گوشي تعريف شد نه در حد جهاني و با گوشي هاي ديگه بلكه يه گوشي ميتونه تو نوع خودش كيفيت و قابليت و طراحي خوبي رو ارائه بده ...:)

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
:rolleyes: :rolleyes: :blush:

ميبينم كه طرفداران سونی اریکسون بازهم دست از طرفداریشون برنداشتن :lol: :p

این گوشی خوشگله درسته .... ولی شما فکر میکنید کسی که مثلا دو سال پیش دبلیو 800 خریده پارسال هم کا 800 خریده بیاد امسال پولش رو حروم کنه یکی از این 10-12 گوشی تکراری که امسال معرفی شده و امکاناتش همه به غیر از کا 810 که عین کا 800 هست رو خریداری بکنه ؟؟؟

به نظر من دیگه سونی اریکسون باید کم کم دست از لجبازی برداری وقبول کنه که توان رقابت رو با نوکیا و سامسونگ نداره .

حالا شما چرا فقط کسایی رو که میخوان گوشی عوض کنن در نظر میگیری همه که مثل من کرم گوشی نیستن...خیلیها میخوان تازه گوشی بخرن....شما در صحبتهای بالا دیزاین رو پشم هم حساب نکردین....تقصیر se هست که از همون اول روی قابلیتهای گوشیهای خودش همه محدودیتها رو برداشت و همه موارد رو enable کرد ....اگر از همون سیاستهای ت**ی که شرکتهای دیگه استفاده میکردن اعمال میکرد الان کاربرانی امثال شما نمیومدن چنین نظراتی بدن!!!!

دقيقا! "شما در صحبتهای بالا دیزاین رو پشم هم حساب نکردین"
براي خيلي‌ها از جمله خود من ريخت گوشي مهم‌ترين فاكتوره.
اين گوشي هم الان يه استايل جديد رو آورده كه قطعا براي خيلي‌ها جالبه.
هر چند آرايش دكمه‌ها هنوز همون تركيب معروف سوني اريكسون رو داره و تقريبا دست نخورده ...

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
پویا جان قیمتش رو توی plemix زده 329 دلار.که فکر نمیکنم بصرفه.
یه نگاه به این W610 هم بنداز.جانشینه خوبی برای W810 هست.قیمتش هم $249

sonyericsson-w610-00.jpg

sonyericsson-w610-01.jpg

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
حالا این اولشه یه مدت بگذره افت میکنه

راستی S500 هم امروز ریلیز شد قیمتش هم 269$ که خیلی خوبه

دنبال یه گوشی خوب واسه خواهرم هستم شاید همین S500 رو گرفتم

W580 هم خیلی خوبه....K550 و K618 هم انگار وارد ایران نشدن
32.gif

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
S500 قیمتش خوبه. ولی این W660 الکی گرونه ! فکر کنم یه چیزی تو مایه های همون W850 بشه. دیزاین خوب، دوربین ضعیف، قیمت بالا !

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
راستی S500 هم امروز ریلیز شد قیمتش هم 269$ که خیلی خوبه

آره.فقط اطلاع دارین که چه امکاناتی داره؟آخه نه توی دسته K هست نه W. منظورم مشخصاتی هست که توی GSMARENA نزده.مثلا ممکنهmega bass داشته باشه؟

بالا