برگزیده های پرشین تولز

معرفی بهترین سایتهای کلیکی (معتربرترین و سودآورترین سایتها)

mralirezazabihi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
1- سایت ان بی کلیکس :

سال شروع کار سایت 2016 تا الان ادامه داره...
ارزش کلیک شما 0.02
ارزش کلیک رفرال 0.01
قیمت 5 رفرال اجاره ای 1 دلار
برداشت 3 دلار
❌" نکته در مورد این سایت صاحب این سایت ایرانی ب نام آقای بختیاری و سایت ان بی ادز و ان بی کلیکس که ب تومان میتونین کسب در آمد کنین زیر مجموعه همین سایت هست"

عضویت bit.ly/2FOUz5k

================================

2- سایت مایاگروپ :

این سایت با لایک و فالو کردن تو شبکه های اجتماعی مثل "ویکی، اینستاگرا، تلگرام، فیسبوک و... "میتونین درآمد داشته باشین که پرداختیش ب یورو هست شما 30 یورو که کسب درآمد کنید درخواست برداشت میزنین 6 یورو مالیات و هزینه انتقال میگیره و 24 یورو بهتون میده. "با خودتون میگین 30 یورو! تو این سایت درآمدش بالا ارزش فعالیت داره زود ب درآمد میرسی"

عضویت bit.ly/2E0zZNq

================================
❌((~ چند نکته که بگم اول سایت های کلیکی زیاد هستن ولی من سایتا تست شده و معتبر گذاشتم که از سال فعالیتشون مشخصه - دوم بعضیا که تو این عرصه فعالیت دارن شاید الان بگن چرا سایت نئوباکس با اون قدمت و اعتبار نذاشته باید بگم سایتایی رو من میزارم که پرداختیشون ب کیف پول پرفکت مانی ، پاییر و بیتکوین باشه که دوستان بتونن داخل ایران راحت ب ریال تبدیل کنن یا بعضی از دوستان بگن چرا سایت آتی کلیکس یا مینروا معرفی نکرده بله دوست عزیز درسته الان همه تو این سایتا میرن فعالیت میکنن ولی هنوز اونطور که بشه روشون حساب باز کرد و ب دوستان معرفی کرد نمیشه اعتماد کرد. ~))

عضویت در کانال تلگرام bit.ly/2TYjB4J

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
از اینهمه من فقط توایکرز رو بیاد دارم. البته اسکارلت هم احتمالا بود! ولی هیچکدوم برای ایرانیا معروف نبودن مثه همون نئو لابد خیلی دیر به برداشت میرسن. دانکی میلز هم بود!

mralirezazabihi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اره تقریبا
سایت هایی که گفتین یکی موردی که خودتون گفتین مورد دوم اینه که بعضی سایتا با کیف پول هایی کار میکنن که برای ایرانی ها سخت کار کردنش

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
الان توایکرز مجدد بعده مدتها چک کردم، قیمت اگهی ها بدون عضویت مشخص نیست. مطمئنین برای هر اگهی 0.04 میده؟! چون اگه اینجور باشه که زود به برداشت 1 دلار میرسه. پایر هم داشت. اگه اثبات پرداختی میذاشتین و تعداد اگهی 0.04 مینوشتین بهتر بود!

mralirezazabihi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
الان توایکرز مجدد بعده مدتها چک کردم، قیمت اگهی ها بدون عضویت مشخص نیست. مطمئنین برای هر اگهی 0.04 میده؟! چون اگه اینجور باشه که زود به برداشت 1 دلار میرسه. پایر هم داشت. اگه اثبات پرداختی میذاشتین و تعداد اگهی 0.04 مینوشتین بهتر بود!
بله زیگما هم سیتر سایت تویکرز که اسکریپ 2018 داره الان با گوشیم ولی حتما

deaddarkness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بله زیگما هم سیتر سایت تویکرز که اسکریپ 2018 داره الان با گوشیم ولی حتما
دوست عزیز، یعنی دارین میگین که سایت زیگما اسکریپت داره که بشه از طریقش دو برابر سود کرد ؟؟
میشه یه توضیحی بدین راجع به اسکریپت ؟؟

mralirezazabihi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نه دوست عزیز اسکریپ سود دوبرابر منظورم نیس.
منظورم اینه بالا نوشتم سال شروع 2011 برن داخل سایت پایین سایت نوشته 2018!منظورم اینه زیگما سایت دوم یا ب قول گفتنی سیستر تویکرز(2011)که اسکریپ 2018 داره.

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام
نئوباکس اولین درامد سایت کلیکی من بود یادش بخیر
رزرو برای ثبت نام فردا

بالا