• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی دو همکار جدید برای بخش در آمد اینترنتی

aminsm

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
465
برادران محسن خان شهبازی و آقا فرزاد عزیز
انتصاب به جا و شایسته جنابعالیان به عنوان همکاران بخش درآمد اینترنتی که بیانگر تعهد، کارآمدی، لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته آن برادران گرامی در صحنه‌های خدمت صادقانه به پرشین تولز عزیز است تبریک عرض نموده، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

با تشکر - AminSM

(خلاصه یعنی هوامونو داشته باشید دیگه :D)

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
تشکر از داداش حمید و مبلاد گراف برادر خوبم
و تبریک بابت انتخاب این دو بزرگوار که شایسته این سمت بودند انشالله انجمن بهتر از دیروز و در مسیر پیشرفت قرار بگیره .

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
کم کم داشتم شک میکردم چرا این محسن خان مدیری چیزی تو فروم نیست که اون رو هم شد :دی
فرزاد هم که تو زمینه کمک کردن تو این بخش شناخته شده هست :general601:
به هر 2 شون تبریک میگم و امیدوارم بتونن در بهتر شدن این بخش از تمامی لحاظ قدمی مثبت بردارند. :)

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
ممنون از همه دوستان .
چیزی که مهمه میشه برای این بخش 100 تا همکار و مدیر گذاشت ولی اگر کاربران فعال این بخش , همکاری نکنن و سعی در بهبود این بخش نداشته باشن این همکاران و مدیران راهی پیش نمیبرن . من خودم مدت زیادی کاربر معمولی بودم / فعال بودم / غیر فعال شدم (!:D) / ... تو هر شرایطی همراهی دیگر کاربران با انجمن باعث بهبود وضعیت این بخش میشه نه همکار یا مدیر خاصی .
اینی هم که به ما دادن خیالتون راحت چیز خاصی توش نداره :D
پس تقاضا دارم فقط توجهتون به تاپیک گفتگوی وب مسترها نباشه . سعی کنید در تاپیک های دیگه هم باشید , افراد جدیدی که وارد میشن رو راهنمایی کنید تا در مسیری طی کنن که ( مثل ما بدبخت نشن :D) بتونن موفقیت رو ببینن . مثل خود شما ها . نیازی نیست ماهی بدین بهشون . فقط راه و روش ماهیگیری رو یادشون بدین کافیه . هدف یک انجمن یا community همراهی با دیگران هست .

پ.ن : تا حالا پست به این طولانی 'ی نداشتم ! :D

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
سلام

امروز بعد از صحبت و در خواست های دو همکار قدیمی این بخش، بر آن شدیم دو عزیز دیگر را به این جمع اضافه کنیم تا با قدرت بیشتر بخش در آمد اینترنتی جلو بره.
امیدوارم دوستان و همکاران وب مستر همکاری لازم را داشته باشند.

با یک بخش قوی و پربار را داشته باشیم.

از امروز ( آقای محسن خان شهبازی ) که یکی از قدیمی ترین کاربرای پی تی هستن و تجربه بالایی تو این بخش دارند در کنار ما هستند.
و همچنین
فرزاد عزیز که از وب مسترهای خوب و پرتلاش هستند در خدمتشون خواهیم بود.

با آرزوی موفقیت
حمیدسلیمانی ( تیم مدیریت پرشین تولز ) ( پرشین تولز پیشگام اولین های وب فارسی )

انتخاب های خوبی انجام دادید هم اخلاق خوبی دارند هم توانایی و هم دانش خوبی دارند در رابطه با این بخش ، انشالله موفق و موید باشید و همچنان توانمند بیاین جلو ، امیدواریم یه دستی بکشید به این بخش ;)

( آقا اول کار بیاید این پاپ آپ ها رو بندازید تو قسمت خدمات بازارچه وبمستری یعنی دو تا قسمت ایجاد کنید یکی پاپ آپ یکی دیگه هم سیستم های فروشگاهی رو ببرید اونجا براشون 2 تا بخش درست کنید یا یه برنامه ایی براشون بریزید از اینجا جابجاشون کنند ، شده مثل بازار کهنه که هر کی رسیده بساط پهن کرده ، وقتش شده یه سر و سامانی به این قسمت بدید ، انشالله بتونید این بخش رو به روز های موفقش برگردونید )

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
واکنش امیر تتلو به انتخاب این دو همکار:
من این دو تا رو نمیشناسم بهشون تبریک نمیگم:general304:
-------------------
شوخی میکنم ایشالا با تجربه هایی که دارن و در اختیارمون میزارن بتونن کمکمون کنن تا وب پارسی رو به جایگاه اصلیش برسونیم:eek:

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
دور رسیدم :| ؟
تبریک میگم .
هر دو فرد بسیار خوب بودند و هستند.
ایشالا با همین قدرت ادامه بدند و تاپیکهای کارامدی ببینیم ازشون .
یاعلی

بالا