• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

soheil15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بحث ایشون پول‌کندن نیست، بحث سره این هست که از کاری که شما انجام می‌دید (تسک‌زنی) اون شرکت آمریکایی هم سود می‌بره . . .
که البته نمونه‌های خیلی عظیم‌تری از این دست وجود داره مثل مایکروسافت و اپل . . . کرادفلاور که حالا بماند . . .
دقیقا منظورم همین بود
خب درسته که ما داریم تو خیلی جاهای دیگه به کشور هایی که مارو تحریم کردن به طور غیر مستقیم سود میدیم ولی خب مجبوریم مثل گوگل یا همین ویندوز البته با کرک حل میشه
ولی این جا دیگه از بقیه ی جا ها مستقیم تره خداییش
یه چیزی هم بگم من تا حالا با این که از اولش هم در مورد این کار شک داشتم بازم سه بار تلاش کردم تا تو کراد فعالیت کنم ولی نشد
حتی یه بار درصدم بود 80 و 120 تا تسک جواب داده بودم ولی به من لول ندادن من تیکت زدم دیدم جواب ندادن رفتم یکی دیگه ساختم

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
خب درسته که ما داریم تو خیلی جاهای دیگه به کشور هایی که مارو تحریم کردن به طور غیر مستقیم سود میدیم ولی خب مجبوریم مثل گوگل یا همین ویندوز البته با کرک حل میشه
بحث داره از موضوع تاپیک خارج میشه فقط در حد چند جمله خلاصه میگم :
آیا واقعا مجبور به استفاده از محصولات اپل هستیم؟
آیا واقعا مجبور به خرید لپ‌تاپی هستیم که به همراه سیستم‌عامل ویندوز ارائه میشه؟ که با خرید اون به نوعی هزینه ویندوز رو هم متقبل میشیم . . .

البته این‌ها در حد مثال بود و نمونه‌های خیلی زیادی از این دست وجود داره که واقعا هیچ ضرورتی براشون وجود نداره ولی خودمون آزادانه انتخابشون می‌کنیم!!!

soheil15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کی میخواید دست از این حرفا بر دارید بخاطر همیناست که به ما میگن جهان سوم.
دشمن چیه عزیز ؟ این ماییم که همه دنیا رو دشمن میدونیم وگرنه همه دارن زندگیشون رو میکنن و کسی با کسی کاری نداره.
برای پولش هم حلال تر از اون پول بازار ایرانه که روزانه خیلی ها به راحتی سره بقیه رو کلاه میزارن، کافی یه سر به بازار بزنی مخصوصا الان که نزدیک سال جدید بعد میفهمی که درآمد کدومش حلالتره ...
ببخشید یعنی به خاطر این به ما میگن جهان سومی که چون ما دشمن های خودمون رو قبول نداریم :cool:
تازه مگه عمه ام ما هارو تحریم کرده خب وقتی تحریم میکنه پس با زندگی ما هم کار داره دیگه
خب من کاملا با حرف شما که تو بازار ایران کلاه برداری زیاده موافقم ولی خب اون جا هم گه متوجه بشیم دارن سرمون کلاه میزارن ازشون خرید نمی کنیم مگه غیر از اینه
اگر هم متوجه نشیم خب ما که گناهی نکردیم از ماجرای کلاه برداری هم خبری نداریم تازه تهمت هم نمی تونیم بزنیم
ولی این کارو داریم میبینیم بعدش هم مگه من گفتم دارن سرمون کلاه میزارن گفتم تو کارش مشکلی هست یا نه ؟؟؟؟؟؟

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
این بحث های مسخره حلال و حروم بودن و مرجع تقلید چیه؟
هر کی دوست داره تسک بزنه هر کی دوست نداره هم اصلا حق نداره نظرشو به دیگران تحمیل کنه
حلال و حرومش به خودمون ربط داره

soheil15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید که سوالاتی پرسیدم که داره تایپیک رو از موضوعش خارج می کنه چون این تایپیک از همه کامل تر بود این جا مطرح کردم
من فقط پرسیدم تحمیل نکردم خودم هم گفتم دارم کار می کنم فقط می خوام بدونم
در این باره با هرکی صحبت کردم اینقدر تو تلویزیون و ... در باره ی نمونه ای از این کار ا بد شنیدن که اصلا نمی زاشتن حرفم تمام بشه همون اول می گفتن کارش درست نیست D:
از کسایی دارم می پرسم که تو این زمینه تحقیق کردن :|

soheil15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بحث داره از موضوع تاپیک خارج میشه فقط در حد چند جمله خلاصه میگم :
آیا واقعا مجبور به استفاده از محصولات اپل هستیم؟
آیا واقعا مجبور به خرید لپ‌تاپی هستیم که به همراه سیستم‌عامل ویندوز ارائه میشه؟ که با خرید اون به نوعی هزینه ویندوز رو هم متقبل میشیم . . .

البته این‌ها در حد مثال بود و نمونه‌های خیلی زیادی از این دست وجود داره که واقعا هیچ ضرورتی براشون وجود نداره ولی خودمون آزادانه انتخابشون می‌کنیم!!!
حرفتون رو قبول دارم چیزی نمی تونم بگم
از درست بودن یا نبود کار تو کراد رسیدیم به درست بودن یا نبودن استفاده از محصولات اپل D:

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
حرفتون رو قبول دارم چیزی نمی تونم بگم
از درست بودن یا نبود کار تو کراد رسیدیم به درست بودن یا نبودن استفاده از محصولات اپل D:
فقط خواستم دیدتون رو نسبت به موضوعی که دغدغه‌اش رو دارید وسیع‌تر کنید و فقط یقه‌ی کرادفلاور رو نچسبید . . . :D
کرادفلاور انگشت‌کوچیکه‌ی غول‌هایی مثل اینتل، مایکروسافت یا اپل هم نیست!

Last edited:

ابراهیم صفوی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ببخشید یه سوالی برام پیش اومده
الان شما که دارید تو یه سایت خارجی کار می کنید یه جورایی هم برا دشمن ( درسته اصلا کارش ربطی به این حرف ها نداره )
تا حالا فکر کردین کار شما مشکلی داره یا نه؟؟؟؟؟
یا اصلا به این فکر کردین که شاید بچه های اطلاعات کار های شما رو پیگیری کنه؟؟؟؟؟
((( از این رو میگم که یکی از آشناها خوب یادم نمیاد برای آهنگ درخواستی یا خرید به شبکه ی ماهواره ای زنگ زده بود چند روز بعد خونشون زنگ زدن ازشون برای کارش جواب خواستن )))
اصلا یه چیزی تا حالا برا کسی مشکلی پیش نیومده ؟؟؟؟؟
اصلا پیگیری بچه های اطلاعات رو ولش کن
تا حالا فکر کردید پولی که دارید از کاری که برا دشمن انجام میدید حلاله یا نه ؟؟؟؟؟
کسی برا حلال بودن پولش تا حالا تحقیق کرده ؟؟؟؟؟؟
این ها رو نمی گم که بخوام کسی رو متحول کنم دارم می پرسم :|
اون حرفه اطلاعاتتو کاملا قبول دارم. چون تجربش کردم.

soheil15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم بیشتر رو همون تاکید داشتم سه خط آخر رو در مورد حلال یا حرام بودنش نوشتم حالا نمی دونم چرا همه به همین سه خط آخر گیر دادن من خودم زیاد دربندش نبودم D:
من اگه نگران حلال یا حرام بودنش بودم تو سایت های شرط بندی بیت کوین ( perimedice.com ) فعالیت نمی کردم چون به طور واضح تکلیفش مشخص بود

Last edited:

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
به نظر من از هیچ نظری مشکلی نداره.پیامبر هم سه سال تو تحریم بود به نظر شما دور نمیزدن تا یه چیزی گیری بیارن؟اگه نمیکردن که زنده نمیموندند.بعدش ما داریم در قبالش یه کاری انجام میدیم.شرط بندی نیست که حرام باشه.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
برعکس بعضی دوستان که فکر میکنن بحث در مورد مسائل شرعی مسخرس باید بگم چه مسائل کاری چه شرعی و دینی با زندگی همه عجین شده
نه فقط ماها بلکه همون انسان امریکایی و اروپایی هم رگه هایی از مسائل دینی در زبان و عملش وجود داره
در مورد کراد فلاور با توجه به انواع روشهایی که برا دور زدن و افزایش درامدمون داریم انجام میدیم ممکنه غیرقانونی از نظر کراد باشه که باعث بسته شدن اکانتامون شده
اما غیر شرعی و غیر اخلاقی نمیدونم نه مسئله ربا توش وجود داره نه قمار در قبال کاری که انجام میدیم چند سنت میده همین

soheil15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا گ.. بابای حلال یا حرام بودنش من فقط می خواستم مطمئن بشم فقط پرسیدم همین :|
میگم بچه های اطلاعات کاری ندارن ؟؟؟؟؟

hamid2445

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چرا کراد اکانتا رو دیگه اکتیو نمیکنه

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
اکتیو نشدن اکانت یک مشکله بن شدن مشکل بزرگتریه با این بن شدن چندتا از اکانتام حوالی 100 دلار ضرر کردم یعنی میتونستم این مقدار تسک بزنم
این حالت بی سابقه هستش هر چند ماه یکبار کراد به مدت چند روز شاید 5 روز اوضاع رو خراب میکنه بعد عادی میشه فعلا که خبری نیست
هدفشم شاید پاکسازی سیستمش باشه و تعدیل کردن مقدار کاربراش با این همه اکانت که میسازیم چندین میلیون کاربر داره
باید دخل و خرجش باهم بخونه که شیر تسکارو شل کنه فعلا که حسابی سفت کرده کازینوها هم فعلا قطعه

hamid2445

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فکر میکردم فقط اکانتای من بن شدن .اقا یوسف قبلا هم این مشکل پیش اومده بود؟
به نظرت این وضع چند روز طول بکشه
ممنون

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
من فکر میکردم فقط اکانتای من بن شدن .اقا یوسف قبلا هم این مشکل پیش اومده بود؟
به نظرت این وضع چند روز طول بکشه
ممنون
گفتم که بی سابقه هستش هر چی جلوتر میریم اوضاع خرابتر میشه به هر حال باید صبر کرد فکر کنم دو سه روز دیگه اوضاع درست بشه

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
گفتم که بی سابقه هستش هر چی جلوتر میریم اوضاع خرابتر میشه به هر حال باید صبر کرد فکر کنم دو سه روز دیگه اوضاع درست بشه
احتمالا بخاطر همین هست که نمیزاره از الایت برداشت کنیم و برداشت ها میره تو وضعیت پندینگ.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
احتمالا بخاطر همین هست که نمیزاره از الایت برداشت کنیم و برداشت ها میره تو وضعیت پندینگ.
دلیلش اینه که میخاد قبل پرداخت اکانتارو چک کنه یا اینکه موجودی پیپالش کم نیاد شرمنده کاربراش بشه
به هر حال با شرکت سرمایه گذاریه فیشر قرارداد داره که باعث شده رقم سرمایش بالا بره و جدیدا با جاهای دیگه داره قرارداد میبنده که تعدادی از تسکاش اومده
و داره سعی میکنه بیشتر تسکارو شمارش اتومات بزاره و تسکای موبایل هم حتما بیشتر میشه چون استفاده از گجت های همراه رواج یافته
کراد فلاور هنوز هنوزا زندس و به فعالیتش ادامه میده اما با شرایط سفتری که یک چشمشو توی چند روز گذشته دیدم

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
این 89 سنتی هم واس شما بازی در میاره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا