• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
دوستان منم دکمه ابیو میزنم چیزی نمیاد افزونه گاستری نصب کردم باز تغییری نکرد.دوستانی که تسک زدن ادرسی دارن که از طریقه خوده فیس بوک لاگین کردو تسک زد؟دقیقا مثله قبلا که از طریقه خوده کراد لاگین میکردیمو کاری به نئوباکس نداشتیم.
کمک کنید که اوضاع بحرانیه.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستان منم دکمه ابیو میزنم چیزی نمیاد افزونه گاستری نصب کردم باز تغییری نکرد.دوستانی که تسک زدن ادرسی دارن که از طریقه خوده فیس بوک لاگین کردو تسک زد؟دقیقا مثله قبلا که از طریقه خوده کراد لاگین میکردیمو کاری به نئوباکس نداشتیم.
کمک کنید که اوضاع بحرانیه.
توی منوی گاستری بالا سمت راست برو گزینه فیسبوک رو فعال کن بعد رفرش بزن درست میشه شاید افزونه پاپ اپ داری که نمیزاره پنجره باز بشه غیرفعالش کن

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
توی منوی گاستری بالا سمت راست برو گزینه فیسبوک رو فعال کن بعد رفرش بزن درست میشه شاید افزونه پاپ اپ داری که نمیزاره پنجره باز بشه غیرفعالش کن
افزونه بلاک پاپ اپ ندارم .فیسبوک هم فعال کردم متاسفانه باز جواب نداد.دقیقا این مشکل همونه که قبلا هم موقع ثبت نام کراد داشتیم.دکمه بعضی وقتا کار میکرد بعضی وقتا کار نمیکرد.الان صبحی دکمه کار میکرد الان کار نمیکنه!!!!!!ممنون حلش میکنم.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
یک خبر خوب اینکه یکی از اکانتای فیسبوک که تایید موبایل میخاست بدون موبایل فعالش کردم و به کراد وصل شد
یک اکانت دیگه رو تست میکنم جواب بده راهشو میگم

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
این مشکل فیسبوک حل بشه عالیه.
روش کار کنیم شاید حل شد خلاص شدیم.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
دقیقا برای من هم همینجوری شد.
اکانت اول چیزی نخواست دوتای بعدی خواست!
جالب این‌جاست که ثبت‌نام برای هر اکانت رو از طریق ویندوز مجازی و آی‌پی اختصاصی کاملا جدا از هم انجام دادم دقیقا همون‌طور که برای کراد و نئو انجام داده بودم . . .
نمی‌دونم چرا برای اکانت‌های دوم و سوم تأییدیه خواست!!!

------------------

این Complete دادن تسک‌های اکانت‌ها هم دردسری شده! نمی‌دونم این‌بار دیگه از چه طریقی مولتی‌بودن اکانت‌ها لو رفته . . . :general602:
ظاهرا باید به فکر اکانت لول‌دار جدید باشم . . .

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
دقیقا برای من هم همینجوری شد.
اکانت اول چیزی نخواست دوتای بعدی خواست!
جالب این‌جاست که ثبت‌نام برای هر اکانت رو از طریق ویندوز مجازی و آی‌پی اختصاصی کاملا جدا از هم انجام دادم دقیقا همون‌طور که برای کراد و نئو انجام داده بودم . . .
نمی‌دونم چرا برای اکانت‌های دوم و سوم تأییدیه خواست!!!
شاید راندومه.شایدم از یه جایی بو میبره. باید روش کار کرد .

------------------

این Complete دادن تسک‌های اکانت‌ها هم دردسری شده! نمی‌دونم این‌بار دیگه از چه طریقی مولتی‌بودن اکانت‌ها لو رفته . . . :general602:
ظاهرا باید به فکر اکانت لول‌دار جدید باشم . . .

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
شاید راندومه. شایدم از یه جایی بو مبره باید روش کار کرد .
این مشکلم حل کنیم خیلی خوب میشه.

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
من الان هر کاری میکنم نمیتونم تسک بزنم تا روی تسک کلیک میکنم عکس زیر میاد چه طوری باید با فیسبوک وارد بشم اکانت جدید باید بسازم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایمیل رو هم داخل کادر میزنم ارور میده

kjjkjk.PNG

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
من الان هر کاری میکنم نمیتونم تسک بزنم تا روی تسک کلیک میکنم عکس زیر میاد چه طوری باید با فیسبوک وارد بشم اکانت جدید باید بسازم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایمیل رو هم داخل کادر میزنم ارور میده

مشاهده پیوست 785051
لعنت بر پدرو مادره کراد که همش دردسر برامون درست میکنه.:D
همون ای پیی که باهاش اکانته کرادو درست کردی روشن کن. برو فیس بوک یه اکانت بساز همش کاره سی ثانیهس.بعد وارده قسمت تسکا بشو. همین صفحه برات میاد.ایمیلتو واردش کن بعد دکمه ابیه پایینشو بزن. یه صفحه کوچولو برات وا میشه که میره قسمته لاگینه فیسبوک.ایمیل پسورده اکانته فیسبوکتو واردش کن و لاگینشو بزن.بعد صبر کن یه صفحه میاد .OKAY.اونم بزن.بعد همین صفحه بزرگو اصلیت اتوماتیک رفرش میشه وو تسک برات وا میشه.
اون ارور هم بخاطره این میاد نمیذاری صفحه کامل لود شه. بذار صفحه کامل لود شه بعد دکمه ابیو بزن.
البته یادت نره ایمیله فیسبوکتو تایید کنی.
راستی با فایرفاکس هم این کاررو انجام بده.

Last edited:

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
بالاخره موفق شدم البته دور زدن نه قانونی حلش کردم
Thank You
Thanks for taking the time to complete this security check. You can now log back into your account.
For more information about our policies, please review the Facebook Community Standards.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
بالاخره موفق شدم البته دور زدن نه قانونی حلش کردم
Thank You
Thanks for taking the time to complete this security check. You can now log back into your account.
For more information about our policies, please review the Facebook Community Standards.
یعنی اکانتی که تأییدیه می‌خواست بدون دادن شماره تلفن مشکلش حل شد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا