• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151

واسه منم موزیلاست حتما تسکش مشکل داره من که بی خیالش شدم

coin

Registered User
لایک‌ها
20
آی پی من ثابته مال روسیه هست (با خاموش روشن کردن مدم هم تغییر نمیکنه) الان با آیپی خودم دو تا نئو دارم یدونه هم cf. من آیپی اختصاصی امریکا گرفتم می خوام از صفر شروع کنم. برای ساخت یه اکانت دیگه چی کار باید کنم؟ هر دو تا اکانت cf و نئو رو با آیپی اختصاصی امریکا که خریدم بسازم یا کار دیگه باید کرد؟راهی هست که دو اکانت نئو رو پاک کرد؟ لطفا راهنمایی کنید.
دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
میتونید هر دو اکانت کرارد و نئو رو با همون ای پی امریکا بسازید اما برای اطمینان بهتره که نئو رو با ای پی خودتون بسازید. البته یادتون باشه رو همون ویندوزی که اکانت نئو ساختید قبلا اکانت جدید رو نسازید.

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
این فیشر 44 سنتی خرابه ارور میده اخرش . مشقیه :D

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
ایا فیشر یاهو برای شما هم مشکل داره؟

coin

Registered User
لایک‌ها
20
میتونید هر دو اکانت کرارد و نئو رو با همون ای پی امریکا بسازید اما برای اطمینان بهتره که نئو رو با ای پی خودتون بسازید. البته یادتون باشه رو همون ویندوزی که اکانت نئو ساختید قبلا اکانت جدید رو نسازید.
اینجوری اگر با آیپی خودم روی یه ویندوز دیگه یه اکانت نئو دیگه بسازم مولتی حساب نمیشه؟

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
Economic Experiment with Bonus
۱۷ سنتی لول ۳

از دستش ندید . . . ;)

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
وقتی میخوام بزنم این ارور رو میده: From this IP address is already access. Please access from another IP address.
در حالیکه تا حالا اصلا نزده بودم!
خب لینک نظرسنجی رو کپی می‌کردید تو ویندوز اصلی و با آی‌پی ایران انجامش میداد، کدی که آخرش میداد تو صفحه تسک تو مجازی وارد می‌کردید و خلاص!

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
من یه اکانت لول دار دارم که فیشرهاش همه رفتن و فیشر واسش نمونده که با چند کشور فیشر زدم دلیلش همینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا بقیه دوستان هم فیشر دارن؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
بازم اوپن رو بستن از دست اینا کجا بریم شیطونه میگه زنگ بزنم 2020 هرچی دهنم میاد بگم
ولی باز حل نمیشه چون دست اینا نیست دست زیرساخته که کنترل پورتا و فیلترینگ دستشه توی روزهای سیاسی بیشتر این محدودیتارو اعمال میکنن اونم از روی بیکاری و بیماری
البته اموزشی رو دیدم که با تغییراتی توی سرور اوپن میشه این قضیه رو دور زد ولی کار ماها نیست باید به سرویس دهندمون بگیم این کارو بکنه اینم لینکش
O.p.e.n.V.P.N Support Forum • Patch: Fix for Iran and China users : Scripting and Customizations

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
من یه اکانت لول دار دارم که فیشرهاش همه رفتن و فیشر واسش نمونده که با چند کشور فیشر زدم دلیلش همینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا بقیه دوستان هم فیشر دارن؟
کازینو هم برات میاد یا نه دوستان که گفتن لول دارا لیمیت نمیشن پس قسمت منفی این عمل چیه

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
کازینو هم برات میاد یا نه دوستان که گفتن لول دارا لیمیت نمیشن پس قسمت منفی این عمل چیه

کازینو صبحها میاد و زود هم میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه اینطوریه چک نکردم

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
بازم اوپن رو بستن از دست اینا کجا بریم شیطونه میگه زنگ بزنم 2020 هرچی دهنم میاد بگم
ولی باز حل نمیشه چون دست اینا نیست دست زیرساخته که کنترل پورتا و فیلترینگ دستشه توی روزهای سیاسی بیشتر این محدودیتارو اعمال میکنن اونم از روی بیکاری و بیماری
البته اموزشی رو دیدم که با تغییراتی توی سرور اوپن میشه این قضیه رو دور زد ولی کار ماها نیست باید به سرویس دهندمون بگیم این کارو بکنه اینم لینکش
O.p.e.n.V.P.N Support Forum • Patch: Fix for Iran and China users : Scripting and Customizations
همه کریوهای من هم از کار افتادن :general208:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا