• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
آره میزنم. هرکدوم 10 ثانیه طول میکشه. فلگ نداره. کوییز هم نیست
10 ثانیه !!! :general707:
پس معلومه زیانتون خیلی قوی هستش!!!
من تا میام فکر کنم فلان چیز به انگلیسی چی میشه و تایپ کنم و ... یک دقیقه رفته . . .:general609:

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
10 ثانیه !!! :general707:
پس معلومه زیانتون خیلی قوی هستش!!!
من تا میام فکر کنم فلان چیز به انگلیسی چی میشه و تایپ کنم و ... یک دقیقه رفته . . .:general609:
بابا خیلی آسونن !

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
من تا حالا کرودم ساسپند نشده ولی یه بار نئوباکسم ساسپند شد به خاطر اینکه با یه مرورگر چند تا ساخته بودم قاطی شده بود :D ! الانم با یه ویندوز 5 تا اکانت لول دار دارم و با همشونم 800 تا کشور زدم ولی بن نشدم شاید دلیل بن شدن دوستان یه چیز دیگه باشه !

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
الانم با یه ویندوز 5 تا اکانت لول دار دارم
قطعا در آن واحد فقط به یکیشون لاگین میکنید دیگه؟!
یعنی در آن واحد فقط از یکی از اون ۵ اکانت استفاده می‌کنید . . .
فیشرها، کازینوها و نظرسنجی‌ها رو هم فقط تو یکی از اون ۵ تا میتونید انجام بدید و تو ۴ تای دیگه Complete خواهد داد . . .

وقتی برای هر اکانت ویندوز مجزا داشته باشید میتونید در آن واحد لیست تسک هر اکانت رو جداگانه داشته باشید و مثلا اگر تسکی بیاد تو همه اکانت‌ها بازش کنید . . .

Last edited:

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
من تا حالا کرودم ساسپند نشده ولی یه بار نئوباکسم ساسپند شد به خاطر اینکه با یه مرورگر چند تا ساخته بودم قاطی شده بود :D ! الانم با یه ویندوز 5 تا اکانت لول دار دارم و با همشونم 800 تا کشور زدم ولی بن نشدم شاید دلیل بن شدن دوستان یه چیز دیگه باشه !
خالی نبند بزودی همشون بن میشن تنها دلیل استفاه از کشور دیگس اول صف که من بودم اخرش احتمالا تویی

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
خالی نبند بزودی همشون بن میشن تنها دلیل استفاه از کشور دیگس اول صف که من بودم اخرش احتمالا تویی
خخ پسر جون من با یه آی پی از 4 تا نئو هم زمان برداشت کردم از بن شدن هم هیچ وقت خبری نیست !!

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
در ضمن به ساسپند شدن نئو اصلا نمی ارزه معلومه خیلی راحت طلبی

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
قطعا در آن واحد فقط به یکیشون لاگین میکنید دیگه؟!
یعنی در آن واحد فقط از یکی از اون ۵ اکانت استفاده می‌کنید . . .
وقتی برای هر اکانت ویندوز مجزا داشته باشید میتونید در آن واحد لیست تسک هر اکانت رو جداگانه داشته باشید و مثلا اگر تسکی بیاد تو همه اکانت‌ها بازش کنید . . .
فیشرها، کازینوها و نظرسنجی‌ها رو هم فقط تو یکی از اون ۵ تا میتونید انجام بدید و تو ۴ تای دیگه Complete خواهد داد . . .
نه تو همه لاگین هستم فقط کافیه ازین اکانت به اون اکانت برم !

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
من تو یه ویندوز با 5 تا مرورگر مختلف تسک میزنم آی پی هاشم یکیه تا حالا هم ساسپند نشدم !!
۵ تا مختلف یعنی مثلا یکی فایرفاکس اون یکی کروم یکی دیگه اوپرا و ...
یا این که میشه هر ۵ تاش هم مثلا فایرفاکس باشه ؟؟؟

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
۵ تا مختلف یعنی مثلا یکی فایرفاکس اون یکی کروم یکی دیگه اوپرا و ...
یا این که میشه هر ۵ تاش هم مثلا فایرفاکس باشه ؟؟؟
آره .
اونطوری امتحان نکردم ولی چرا مثلا با یه فایرفاکس کار کردم بعد بنا به هر دلیلی خواستم یکی دیگه بسازم کچ و هیستوری پاک میکنم مشکلی هم ندارم !

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
خب دوستانی که بن شدن یه تیکتی چیزی بدن ببینیم دلیلش چی بوده :|

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا