برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایتهای تفریحی و سرگرمی

pirmard66

Registered User
لایک‌ها
59
بهترین مکان برای گذراندن وقت بیکاری

www.bikari.net

Alireza.W

Registered User
لایک‌ها
7
سایت سرگرمی و تفریحی ویکی فارس
از تاریخ پنجم تیر ماه نود و یک شروع به فعالیت کردم و 100 مطلب اول سایت فقط عکس از بازیگران داخلی و ... بوده 100 پست بعدی بیشتر نرم افزار های آندرویدی و در حال حاضر شروع به فعالیت اصلی خودم یعنی مطالبی که طرفدار زیاد داره مثل اخبار و ... کردم.

از تیر ماه تا الان که با بازدید 0 در روز شروع کردم یک تبلیغ هم جایی انجام ندادم و الان که روزانه بین 3500 تا 4800 بازدید دارم رو خودم بدست آوردم.
تبلیغات پاپ آپ هم فروخته میشه. در این تاپیک

iman.re

Registered User
لایک‌ها
21
دیکشنری فارسی-فرانسه و فرانسه-فارسی برای ویندوز7 64بیت کسی سراغ داره؟

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
من سایتم رو با یه داستان معرفی می کنم :
سلام
من قبلا برای پیدا کردن مطالب و عکس های جدید و جالب و خبرهای خاص ‍! دچار مشکل بودم . مجبور بودم برای پیدا کردن مواردی که گفتم به چندین سایت و وبلاگ سر بزنم . حفظ کردن آدرس اونا برام سخت بود . بدتر این که موارد مورد دلخواهم رو فقط از چند سایت و وبلاگ محدود جستجو می کردم . تا این که با محسن باکس آشنا شدم . حالا کافیه در طول روز چند بار به محسن باکس سر بزنم . انبوهی از عکس و مطلب بهم پیشنهاد میشه و من از بین اونا موارد مورد دلخواهم رو پیدا می کنم . جالبی محسن باکس این جاست که بهترین مطالب و عکس های صدها سایت و وبلاگ در اون معرفی میشه . الان من بدون زحمت به جدیدترین عکس ها ی بازیگران ، عکس های جالب و خنده دار و مطالب جالب و طنز ، انواع اس ام اس و اخبار داغی که اغلب در خبرگزاری ها منتشر نمیشه دسترسی دارم . پیشنهاد می کنم شما هم سری بهش بزنید حتما تعجب می کنید وقتی صفحه ی اولش رو ببینید چون با بیش از 1500 عنوان عکس و مطلب جدید که از سراسر اینترنت جمع آوری شده مواجه خواهید شد .
اینم آدرسش :
محسن باکس ~ بهترین مطالب و عکسهای صدها وبسایت سرگرمی تفریحی
موفق باشید

گرافیست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بالا