برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت هاست ""ایران"" خوب و با کیفیت در حد hostدی ال

Webfaplus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
سلام دوستان
هاست خوب توی ایران، در درجه اول هاست دی ال Host dl هست که البته هر سایتی رو پشتیبانی نمیکنه
در درجه بعدی سون هاست

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,075
نت افراز دیتاسنتر تبیان دارم بدون قطعی آپتایم تقریبا 100سرعت عالی

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,075
محتوای سایت شما چی هست؟
فرهنگی و تاریخی است.قبلا حدود 10 سال است از نت افراز سرویس می گیرم قبلا دیتاسنتر ovh بودم که چند وقتی است انتقال دادم به ایران و ابتدا دیتاسنتر آسیتک بودیم که قطعی داشت و درخواست دادم انتقال دهند تبیان. حدودا 3 ماه است حتی 1 دقیقه هم داون نشده است .

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
تبیان هاست دانلود داشتم افتضاح بود

nsboss

Registered User
لایک‌ها
49
پارس‌پک پنل جدید رو مدتها پیش توی حالت تست فعال کرده بود و کاربر میتونست با کلیک روی لینکی که زیر بنر بالای client area بود وارد پنل جدید بشه
الان همونجا لینک به پنل قدیمی رو گذاشته
از چند ماه پیش هم قابلیت‌هایی مثل تغییر php نیاز به تیکت نداره و از پنل میزبانی ابریش میشه تغییر ورژن رو انجام داد.
سرورهای پارس‌پک هم مرتب دارن به روز میشن مثل خیلی از شرکتای دیگه.
اسکرین شاتی که @omidss3 گذاشته مال پارساله ولی امسال دیگه این مشکل تا جایی که میدونم کامل رفع شده و نیاز به تیکت برای این مورد نیست. تا php 8 رو میشه از طریق همین پنل فعال کرد.

از هاستینگای ایرانی نمیشه به اندازه هاستینگای برتر جهان انتظار داشت. اینجا طرف مجبوره سرور مدل چند سال پیشو به قیمتی بیشتر از سرور های‌اند بازار جهانی بخره. اینترنت دیتاسنترها اصلا در حد و اندازه دیتاسنترهای حتی کشورای اطراف خودمون هم نیست.

با این شرایط و قیمتای پایینی که پارس‌پک و شرکتای دیگه میدن باید در همین سطح هم انتظار داشت. توی همین شرایط بعضیا بهتر و بعضیا بدترن.
در کل اگه کیفیت عالی میخواین و موقعیت ایران و هزینه براتون مهم نیست، از هیچ سرویس دهنده ایرانی خرید نکنین

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,392
پارس‌پک پنل جدید رو مدتها پیش توی حالت تست فعال کرده بود و کاربر میتونست با کلیک روی لینکی که زیر بنر بالای client area بود وارد پنل جدید بشه
الان همونجا لینک به پنل قدیمی رو گذاشته
از چند ماه پیش هم قابلیت‌هایی مثل تغییر php نیاز به تیکت نداره و از پنل میزبانی ابریش میشه تغییر ورژن رو انجام داد.
سرورهای پارس‌پک هم مرتب دارن به روز میشن مثل خیلی از شرکتای دیگه.
اسکرین شاتی که @omidss3 گذاشته مال پارساله ولی امسال دیگه این مشکل تا جایی که میدونم کامل رفع شده و نیاز به تیکت برای این مورد نیست. تا php 8 رو میشه از طریق همین پنل فعال کرد.

از هاستینگای ایرانی نمیشه به اندازه هاستینگای برتر جهان انتظار داشت. اینجا طرف مجبوره سرور مدل چند سال پیشو به قیمتی بیشتر از سرور های‌اند بازار جهانی بخره. اینترنت دیتاسنترها اصلا در حد و اندازه دیتاسنترهای حتی کشورای اطراف خودمون هم نیست.

با این شرایط و قیمتای پایینی که پارس‌پک و شرکتای دیگه میدن باید در همین سطح هم انتظار داشت. توی همین شرایط بعضیا بهتر و بعضیا بدترن.
در کل اگه کیفیت عالی میخواین و موقعیت ایران و هزینه براتون مهم نیست، از هیچ سرویس دهنده ایرانی خرید نکنین

اتفاقا همین دیروز یه سرویس برای ریدایرکت ازشون خریدم چون میتونی شخصی سازی کنی خیلی قیمتش مناسب میشه و پنل جدیدشون رو دیدم
و گفتم بذار تست کنم ببینم کیفیتش چطور شده یه هاست با دو هفته سی پی یو و دو گیگ رم و حجم پایین هم گرفتم که یه وردپرس نصب کنم تست کنم
متاسفانه همچنان کند به نظر میاد یا شایدم من اشتباه میکنم البته من لوکیشن ایران رو تست کردم
و اینکه ماژول imagick که وردپرس پیشنهاد میده رو هم نصب نمیکنن میگن باید سرور بخرید
در کل درسته که این شرایط وجود داره توی کشورمون ولی متاسفانه خیلی از شرکت ها خوب سرویس نمیدن...هاست دی ال گزیده کاری انجام میده به همه مشتریاش میرسه ولی یه سری شرکتا تیکت بالای یه روز جواب میدن و هی کمپین جذب مشتری میرن و اورسل میکنن
پارس پک پشتیبانیش هم الان اوکیه زود جواب میدن حتی نصف شب هم برا تست یه سوال الکی پرسیدم زود جواب دادن
کلا بعد هاست دی ال انتخاب سخته همشون یه عیبی دارن لعنتیا

nsboss

Registered User
لایک‌ها
49
برای وردپرس الزاما نیازی به imagick نیست و من روی سرور خودم هم نصبش نکردم. به خاطر باگ‌هایی که imagick مرتب باهاشون مواجه بود توی اغلب سرویس دهنده‌ها متوقف شد. بعد از مدتها باگ‌هایی که داشت فیکس شدن ولی پارس‌پک همچنان روی نصب نکردنش اصرار داره.
من خودم GD رو ترجیح میدم. روی سرور خودم هم از GD استفاده می‌کنم به جاش.
اگه الزاما به imagick نیاز داری و نمیتونی جایگزینش کنی خوب در اون شرایط بهتره از یه هاستینگ دیگه که نصب می‌کنه سرویس بگیری. در مورد سرعت هم راستش نمیتونم نظری بدم. تجربه‌ها متفاوته و یکی راضی و یکی ناراضیه اون واقعا کیس با کیس کاملا فرق دارن و وقتی شما تجربه خوبی نداشتی توی اولویت اول باید با خود پشتیبانی و مقایسه php info هاستی که روش اسکریپت خوب جواب میده با هاست دیگه‌ای که خوب جواب نمیده استارت زد. مراحل بعدیو باید با پشتیبانی بررسی کرد و اگه واقعا با مناسب بودن همه پارامترها کیفیت خوبی دریافت نشه اونوقت یا باید پشتیبانی مشکل سرعت رو بررسی کنه یا هم در نهایت به همون موردی که شما اول گفتی می‌رسیم که مشکل از هاست و کانفیگ سرورهاشه.

در نهایت اینجا همه با نشر تجربیات و مقایسه سرویس‌ها با همدیگه میتونیم به هم کمک کنیم تا سرویس‌های بهتر شناسایی بشن

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
من یکی دو ماه پیش یه هاست جدید از پارس پک خریدم و بعدش متوجه شدم این هاست جدید در هتزنر میزبانی میشه. قبلا فقط با دیتاسنتر لیزوب کار میکرد که خب اونجا پارس پک از سخت افزار قدیمی استفاده میکردن و حتی ssd هم نداشتن!
بنظر میاد بخشی از میزبانی هاست رو به مرور دارن میبرن به سمت هتزنر
احتمال خیلی زیاد، سرور های جدیدشون nvme یا حداقل ssd داره
تنها مشکل پارس پک بنظرم اینه که همچنان از دایرکت ادمین قدیمی استفاده میکنن (سی پنل هم کلا ندارن)

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,392
برای وردپرس الزاما نیازی به imagick نیست و من روی سرور خودم هم نصبش نکردم. به خاطر باگ‌هایی که imagick مرتب باهاشون مواجه بود توی اغلب سرویس دهنده‌ها متوقف شد. بعد از مدتها باگ‌هایی که داشت فیکس شدن ولی پارس‌پک همچنان روی نصب نکردنش اصرار داره.
من خودم GD رو ترجیح میدم. روی سرور خودم هم از GD استفاده می‌کنم به جاش.
اگه الزاما به imagick نیاز داری و نمیتونی جایگزینش کنی خوب در اون شرایط بهتره از یه هاستینگ دیگه که نصب می‌کنه سرویس بگیری. در مورد سرعت هم راستش نمیتونم نظری بدم. تجربه‌ها متفاوته و یکی راضی و یکی ناراضیه اون واقعا کیس با کیس کاملا فرق دارن و وقتی شما تجربه خوبی نداشتی توی اولویت اول باید با خود پشتیبانی و مقایسه php info هاستی که روش اسکریپت خوب جواب میده با هاست دیگه‌ای که خوب جواب نمیده استارت زد. مراحل بعدیو باید با پشتیبانی بررسی کرد و اگه واقعا با مناسب بودن همه پارامترها کیفیت خوبی دریافت نشه اونوقت یا باید پشتیبانی مشکل سرعت رو بررسی کنه یا هم در نهایت به همون موردی که شما اول گفتی می‌رسیم که مشکل از هاست و کانفیگ سرورهاشه.

در نهایت اینجا همه با نشر تجربیات و مقایسه سرویس‌ها با همدیگه میتونیم به هم کمک کنیم تا سرویس‌های بهتر شناسایی بشن

من میخوام یه هاستینگی رو تست کنم اول یه سرویس ازش میگیرم و وردپرس خام روش نصب میکنم منظورم از کند بودن، کند بودن سایت توی پنل کاربری وردپرسه 2 هسته پردازنده و 2 گیگ رم هم فکر نمیکنم کم باشه برای یه وردپرس خام، همین الان از جای دیگه دارم یه گیگ رم دو هسته پردازنده مث جت کار میکنه البته روی هتزنر هست، حس میکنم هاست ایرانشون همچنان بی کیفیت باشه امشب خارجشون رو هم تست میکنم

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,392
من یکی دو ماه پیش یه هاست جدید از پارس پک خریدم و بعدش متوجه شدم این هاست جدید در هتزنر میزبانی میشه. قبلا فقط با دیتاسنتر لیزوب کار میکرد که خب اونجا پارس پک از سخت افزار قدیمی استفاده میکردن و حتی ssd هم نداشتن!
تنها مشکل پارس پک بنظرم اینه که همچنان از دایرکت ادمین قدیمی استفاده میکنن (سی پنل هم کلا ندارن)

فک کنم دایرکت ادمین راحت تر باشه کاستومایز کردنش ( با سیستمی که دارن ) فک کنم سی پنل در این حد نمیشه

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,392
هتزنر پارس پک رو تست کردم خیلی خوب بود نسبت به اکثر هاستینگای ایرانی...

Last edited:

nsboss

Registered User
لایک‌ها
49
هاستینگ اروپاش کلا روی هتزنره
دایرکت‌ادمینش قدیمی نیست، اسکین قدیمیه که تیکت بزنی بگی اسکین جدیدو فعال کنین می‌کنن چون اسکین موقع نصب دایرکت‌ادمین به صورت خودکار نصب میشه ولی روی دیفالت پارس‌پک نیست.
من خودم با اسکین قدیمی راحت‌ترم. هم چون از ۱۵ سال پیش دارم استفاده‌ش می‌کنم و به جانمایی همه چیش عادت کردم. هم اینکه یوقتایی نت گیر و گور داره نیاز به لود اسکین سنگین نیست و با همون حالت سبک و مینیمال خیلی سریع لود میشه.

ashkwan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نت افراز
هاست با قیمت مناسب
پشتیبانی عالی خوش اخلاق و کار راه انداز
ضمانت برگشت پول هم داشت تا یک هفته
هیچ وقت هم خدماتش افت نکرد
کلا عالیه علاوه بر کیفیت هاست باید به پشتیبانی دقت کرد پشتیبانی نت افراز عالیه

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
شرکت های میزبان فا، هاست دی ال و نت افراز پیشنهاد میشن.
البته هاست دی ال فعلا سرویس نمیده، نت افراز هم دایرکت ادمینه که خیلی اذیت میکنه
پیشنهاد من میزبان فا هست
خیلی طبیعی بود دوست عزیز
عضو شدید همین رو بگید درسته؟

بالا