برگزیده های پرشین تولز

معرفی وب مستر های متقلب

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
با سلام و درود فراوان به مدیران و کاربران فروم پربازدید پرشین تولز و مدیران سیستم های مدیریت تبلیغات زحمتکش و با انصاف ایرانی اینجانب با توجه به تاپیک بسیار مهم و مفید "بحث و تبادل نظر در مورد شرکتهای متقلب و کلاه بردار ایرانی" لازم دیدم تاپیکی با عنوان "معرفی وب مستر های متقلب" ایجاد نمایم تا حق سیستم های معتبر مدیریت تبلیغات هم مانند وب مستر های محترم محفوظ بماند با توجه به اهداف این تاپیک در رابطه با احقاق حق سیستمهای مدیریت تبلیغات بر خود واجب میدانم اولین مورد از تقلب را اینجانب معرفی و گزارش نمایم:

34nf5l2.png

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
شما ادمين يكي از اين سيستم ها نيستيد احيانا!..

karshenasi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
37

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
آخه این دیگه چه روش پول در آوردنه؟!

phpmkr

Registered User
لایک‌ها
4
منم خيلي ها رو ديدم كه از صفحه سياه (پرده سياه) استفاده ميكنن!
ولي خوب اينا اكثراً وبلاگ نويس هستند و نه وبمستر

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
ممنون از شما كه ميخوايد كمك كنيد اما اينجوري فكر نميكنم به نتيجه خوبي رسيد!

ميتونيد هرسايتي مشكوكي ديديد كه تقلب ميكنه از هر سيستم كليكي استفاده ميكنه يه ريپورت به مدير سيستم بديد و سايت را بديد تا مدير سايت بررسي كنه

واقعا كار خيلي مشكلي هست اين سيستم كليكي !

موفق باشيد

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
جدیداً این سیستم های کلیکی مد شده برای تلکه کردن مردم هرکی از راه میرسه میره سراغ این کار بعد هم غیب میشه و میمونه کلی آدم مال باخته !
سعی کنید از سیستم های کلیکی معتبر و قدیمی که امتحان خودشون رو پس دادن استفاده کنید و به هر ننه قمری اعتماد نکنید.

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
جدیداً این سیستم های کلیکی مد شده برای تلکه کردن مردم هرکی از راه میرسه میره سراغ این کار بعد هم غیب میشه و میمونه کلی آدم مال باخته !
سعی کنید از سیستم های کلیکی معتبر و قدیمی که امتحان خودشون رو پس دادن استفاده کنید و به هر ننه قمری اعتماد نکنید.

آره موافقم به نظر من یک مرجع قانونی باید روی اینها نظارت کنه فعلا که با 20 تومان می تونی یک اسکریپتشو بخری!!

amk

Registered User
لایک‌ها
9
البته این کاری که دوستمون تو پست یک بهش اشاره کرده خیلی قدیمیه......
راستی من یه ایده هایی برای سیستم های کلیکی دارم که از این معضل رهایی پیدا کنن به شرط $$$$

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
ممنون از شما كه ميخوايد كمك كنيد اما اينجوري فكر نميكنم به نتيجه خوبي رسيد!

ميتونيد هرسايتي مشكوكي ديديد كه تقلب ميكنه از هر سيستم كليكي استفاده ميكنه يه ريپورت به مدير سيستم بديد و سايت را بديد تا مدير سايت بررسي كنه

واقعا كار خيلي مشكلي هست اين سيستم كليكي !

موفق باشيد

تا حدی به فرموده شما اعتقاد دارم ولی توجه کنید با پیاده سازی این روش مدیران وبلاگها و وبسایتهای متقلب به لیست سیاه بیشتری از سیستمهای مدیریت تبلیغات ارائه میشوند و این کار را برایشان بسیار سخت میکند تقریبا تمامی وبمستران متقلبی که بخاطر تقلب از سیستمی حذف شده اند براحتی در سیستمی دیگر عضو شده و بتقلب خود ادامه داده اند و مهمتر اینکه صاحبان وبلاگها و وبسایتهای متقلب از ترس لو رفتن و سوختن سایتشان در بین سیستمهای مدیریت تبلیغات دست از تقلب برخواهند داشت.
از مدیر محترم سیستم مدیریت تبلیغات اکسین ادز خواهشمندم با یکی از چهار اکانت خود که در این فروم بصورت گمنام ایجاد کرده اند وارد بحث شوند در صورت لزوم و با همکاری مدیران ارشد فروم پرشین تولز و بعد از دریافت لاگ های سرور مربوطه و تجزیه تحلیل ، مشخصات اکانتهای شمارا در اختیار دوستان قرار خواهم داد.

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
البته این کاری که دوستمون تو پست یک بهش اشاره کرده خیلی قدیمیه......
راستی من یه ایده هایی برای سیستم های کلیکی دارم که از این معضل رهایی پیدا کنن به شرط $$$$
چندتا $$$ ؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
برای من هم یکی ایمیل با همین متن کرده بود که من روزانه روی تبلیغات شما کلیک میکنم من گفتم نکن این کار رو هم به ضرر تبلیغ دهنده است هم به ضرر خود من و...

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
برای من هم یکی ایمیل با همین متن کرده بود که من روزانه روی تبلیغات شما کلیک میکنم من گفتم نکن این کار رو هم به ضرر تبلیغ دهنده است هم به ضرر خود من و...

دقیقا
واسه منم تو قسمت نظرات سایت همین مورد پیش اومده بود منم درخواست کردم بهیچ وجه اینکارو نکنن چون عواقبش این عمل در نهایت گریبانگیر خود ما وبمسترها و ورشکست شدن شرکت تبلیغاتی میشه.

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
به نظر من هم اصلا كار درستي نيست. بعدشم اونايي كه اين كارا رو ميكنن، وبلاگ‌نويس هستن نه وبمستر.

به نظرم اگه سيستم‌هاي كليكي موقع ثبت‌نام اول سايت فرد رو تاييد كنن، بعد بهش اجازه قرار دادن تبليغ رو بدن، كلي از اينجور متقلب‌ها كم ميشه.
اگه هم سيستم‌هاي كليكي با همديگه همكاري كنن و اطلاعات سايت‌هاي متقلب رو در اختيار همديگه قرار بدن، ديگه فكر نمي‌كنم افرادي كه سايت‌هاي درست حسابي دارن، دست به همچين كارايي بزنن.

بالا