برگزیده های پرشین تولز

معرفی کلاه بردار خرید گیفت کارت و خرید با کارت های بانکی دزدی

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
عجب وضعیت ناراحت کننده ای امیدوارم مشکلتون حل بشه و پول از جیب ندین.فعلا با این قوانین منقوص و معیوب خودتون تا می تونید جوانب احتیاط رو رعایت کنید.
این کلاهبردارا اعتماد سازی رو هم سخت میکنند.من هر ماه یه مقدار درآمد ارزی دارم,فقط با دو نفر که چند ساله دارم کار میکنم و به هم اعتماد داریم خرید و فروش دارم,اگر این دو نفر به هر دلیلی قصد خرید از من نداشته باشند پیدا کردن خریداری که هم خودش معتبر باشه هم به من اعتماد بکنه خیلی سخته.
به اسم های

علی نوری
غروب عاشورا
مینا شجاعی
امیر اکبری
@learndl جان شما به همون غروب عاشورا که رسیدی باید غلاف می کردی:D

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
این هم ازاین بخورید بیاشامید اصراف نکنید ...

فایل های ضمیمه

• Screenshot_20181102-210333.png
    Screenshot_20181102-210333.png
    696.3 KB · نمایش ها: 128

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بانک باید اس ام اس تایید پرداخت داشته باشه . تو ایران سواد اینجور چیز ها بشدت پایینه . از یارو مثلا شماره کارت میخوام پول بزنم براش ور میداره عکس کل کارتو با مشخصاتش میفرسته ! پلیس فتا هم که اصلا نمیدونه کی به کیه زورشون به بانک نمیرسه میان یقه ملت رو میگیرن.
دوستان شماره تلفن ثابت بگرین از خریدار و ازش بخوایید زنگ بزنه و شماره تلفن و شماره کارت رو بخونه و تایید خرید کنه . عکس رو میشه عکس کس دیگه رو فرستاد . ولی اینطوری حداقل یه مکانی داری ازش به قاضی بده بگو بیا این شماره ثابت خریداره اینم تاییده صوتیش پرینت مکالمات رو هم در بیارید مشخصه زنگ زدنش برو صاحب خطو پیدا کن.

aryandc

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
45
بانک باید اس ام اس تایید پرداخت داشته باشه . تو ایران سواد اینجور چیز ها بشدت پایینه . از یارو مثلا شماره کارت میخوام پول بزنم براش ور میداره عکس کل کارتو با مشخصاتش میفرسته ! پلیس فتا هم که اصلا نمیدونه کی به کیه زورشون به بانک نمیرسه میان یقه ملت رو میگیرن.
دوستان شماره تلفن ثابت بگرین از خریدار و ازش بخوایید زنگ بزنه و شماره تلفن و شماره کارت رو بخونه و تایید خرید کنه . عکس رو میشه عکس کس دیگه رو فرستاد . ولی اینطوری حداقل یه مکانی داری ازش به قاضی بده بگو بیا این شماره ثابت خریداره اینم تاییده صوتیش پرینت مکالمات رو هم در بیارید مشخصه زنگ زدنش برو صاحب خطو پیدا کن.
تلفن ثابت گرفتیم صحبت کردیم.
تو تاپیک نوشتن گویا خط مجازی بوده و رجستر نشده!
حالا گفتن از یک أذر ماه مسولیت فیشینگ با بانک هست چون باید رمز دوم پیامکی رو فعال کنند الله اعلم

Last edited:

arvin40

Registered User
لایک‌ها
236
برای منم پارسال مشابه این اتفاق افتاد البته من بیتکوین فروختم نه گیفت.
طرف شکایت کرد پلیس هم گفت باید پولشو بدی بهش منم 700 هزار تومنو دادم تا طرف بیخیال شکایتش شد.
البته من اشتباه کردم که بدون هیچ تایید هویتی باهاش معامله کردم.
ولی واقعا خیلی زوره طرف هم خط تلفن هم سیمکارت بدون اسم داره راحتم اطلاعات بانکی مردم رو میدزده و پول انتقال میده تو پلیس فتا هم که فرق ا رو از ب نمیفهمن تنها کاری که بلدن انجام بدن اینه که همه ی کاسه کوزه ها سر فروشنده بدبخت بشکونن. پس این وسط طرف که که نمیتونه از رمز دوم خودش مراقبت کنه هیچ مسئولیتی نداره؟ بانک هیچ مسئولیتی نداره؟ پلیس فتا؟ مخابرات؟

p30suite

Registered User
لایک‌ها
150
بله از ما هم خرید کردن با این شماره همراه : 09030416433
این شماره همراه هم خرید کرده: 09030416612
کدها برای این خط ها ارسال شده
و مشخص شده از کارت های دزدی برای خرید استفاده کرده ان
من الان دارم سایت رو برای تایید و احراز هویت آپگرید میکنم ، تا الان فقط تاییده شماره همراه بود اما انگار خیلی خط ها بدون صاحب هستن و ازشون استفاده میکنن برای دزدی :|

p30suite

Registered User
لایک‌ها
150
این شماره موبایل ها هم :
09301082722
09030416433
09030416612

دزد هستن ، مراقب باشید ، سیم کارت ها همه برای مسافرهای خارجی هست که به ایران میان ، مخصوصا عرب های عراقی که میرن مشهد ، قبل یا بعد از اینکه با سیم کارت خرید (دزدی) رو انجام داد اون رو به مسافره میدن
تماس هم بگیرید با سیم کارت یا خاموش هست و یا اینکه با کسی صحبت میکنید که درست نمیتونه فارسی حرف بزنه

p30suite

Registered User
لایک‌ها
150
و اینکه یک مورد جالب دیگه هم پیش اومد
اینکه یک نفر با شماره 09305785203 تویه سایت ما ثبت نام کرد به اسم بهرام بهجت و اطلاعات کارت ملی و کارت بانکی رو هم فرستاد برای تایید
هر دو کارت فتوشاپ شده بودن
روی آیدی تلگرامشون هم زده : پشتيباني سايت ارزناب panel.arznab.com

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
و اینکه یک مورد جالب دیگه هم پیش اومد
اینکه یک نفر با شماره 09305785203 تویه سایت ما ثبت نام کرد به اسم بهرام بهجت و اطلاعات کارت ملی و کارت بانکی رو هم فرستاد برای تایید
هر دو کارت فتوشاپ شده بودن
روی آیدی تلگرامشون هم زده : پشتيباني سايت ارزناب panel.arznab.com
یعنی با مشخصات جعلی قصد خرید ارز داشتن ازتون؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
یکی بود تو گروه بازی War robots که بازی میکردیم . اصلا فازش معلوم نیود . اسمش ممد آیتی بود یهو دیدیم سر از یونان در آورده . ازش ک پرسیدم گفت هک یاد گرفته بوده و از حساب های مردم خرید میکرده و از این حرفا دنبالش بودن فرار کرده که بره آلمان . 3-4 ماه یونان گیر کرده بود رو ساعدش هم خالکوبی کرده بود prince of persia ! با همین خالکوبی نشسته بود تو جمع کارگرا برای کارگری . گفتم ممد شاهزاده ایرانی چرا کارگری؟ خلاصه در گام بعدی هم گفت من ممد آیتی نیستم دیگه اسمم کوشا زرتشته . یه روز پیام داد ک 2000 هزار دلار دادم یه زن آلبانیایی که دست منو بگیره بگه شوهرمه و ببرتم آلمان دعا کن برام ... بازم کارش نشد . دیگه من تلگرام رو پاک کردم ولی تا 5 ماه ک یونان خار و ذلیل شده بود .

p30suite

Registered User
لایک‌ها
150
یعنی با مشخصات جعلی قصد خرید ارز داشتن ازتون؟

بله با مشخصات جعلی و فتوشاپ شده ، کارت ملی و کارت بانکی رو درست کرده بودن و به اسم اون بنده خدایی که هک شده
و میخواستن از ما خرید کنن

sajadnatilus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باورتون میشه رفتم پیش قاضی گفتم ip
گفت آی پی چیه ؟
وقتی دیدم باید ای پی رو بهش توضیح بدم کل حرفهایی که اماده کرده بودم فراموشم شد

من هم مشکل مشابه شما رو داشتم
حساب هام مسدود شد و هنوزم هست
ماشینم توقیف بود و هست
حکم جلب منو هم گرفتن
یه مبلغی باید به شاکی بدم
همون مبلغ هم باید به دولت بدم
2 سال هم زندان بریدن
سامانه سنا نداشتم و ابلاغیه دستم نرسیده
من واخواهی دادم و مشکلم تا حدودی رفع شده
اگر ابلاغیه دستت رسیده و خودت حضور پیدا کردی 20 روز فرصت داری برای اعتراض

دقیقا همینطوره
اگر شما یه سر پلیس فتا بری
متوجه میشی با افراد خیلی زیادی که بی گناه هستند و حساب هاشون مسدود هست
سلام جناب میشه یه بزرگواری کنید منو راهنمایی کنید همین بلا هم سر من اومده داغون شدم نمیدونم چکار باید بکنم و تهش چی میشه ، خواهش میکنم بم یه پیام بدید 09213233985. ممنون میشم

sajadnatilus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان که مشکل مشابه براشون پیش اومده. میشه یه بزرگواری کنند و بمن یه پیامی چیزی بدن ،؟ 09213223985

برای من هم همین اتفاق افتاده و سردرگم شدم با تمام صحبتها و حکم هایی که براتون صادر شده منو بشدت ناامید کرده ،خواهش میکنم یکم از تجربه تون توی این زمینه به من هم بگید ،ممنون میشم اگر لطف کنید و بهم پیام بدید ، تلگرام یا واتس و...

OM1D

Registered User
لایک‌ها
61
دوستان که مشکل مشابه براشون پیش اومده. میشه یه بزرگواری کنند و بمن یه پیامی چیزی بدن ،؟ 09213223985

برای من هم همین اتفاق افتاده و سردرگم شدم با تمام صحبتها و حکم هایی که براتون صادر شده منو بشدت ناامید کرده ،خواهش میکنم یکم از تجربه تون توی این زمینه به من هم بگید ،ممنون میشم اگر لطف کنید و بهم پیام بدید ، تلگرام یا واتس و...
همانند صراف های اینترنتی کاملاً مشتری خود رو احراز هویت کنید ( تلفن ثابت موبایل کارت ملی و ویدیو ) و از آیپی ایران اگر وصل نباشه محصولی نفروشید
فروش عمده و محصولات گرون قیمت رو متوقف کنید و فقط برای مشتریان با سابقه طولانی این مدل فروش داشته باشید
در صورت دریافت حکم سریع به شعبه مراجعه کنید و توضیح بدید . اگر قاضی مرام و آگاهی داشت پرونده میره برای بررسی اگر نه باید برگشت بزنید وگرنه حساب رو بلوکه میکنند.
هیچ موقع هم دزد اصلی رو نمیتونن پیدا بکنن بنابراین امید اینکه روزی حساب باز میشه رو بیخیال بشید ...

sajadnatilus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همانند صراف های اینترنتی کاملاً مشتری خود رو احراز هویت کنید ( تلفن ثابت موبایل کارت ملی و ویدیو ) و از آیپی ایران اگر وصل نباشه محصولی نفروشید
فروش عمده و محصولات گرون قیمت رو متوقف کنید و فقط برای مشتریان با سابقه طولانی این مدل فروش داشته باشید
در صورت دریافت حکم سریع به شعبه مراجعه کنید و توضیح بدید . اگر قاضی مرام و آگاهی داشت پرونده میره برای بررسی اگر نه باید برگشت بزنید وگرنه حساب رو بلوکه میکنند.
هیچ موقع هم دزد اصلی رو نمیتونن پیدا بکنن بنابراین امید اینکه روزی حساب باز میشه رو بیخیال بشید ...
در اصل این اتفاق برای من اسفند 96 افتاد و ازون تا ریخ به چند جا پاسخگو بودم و همچنان ادامه داره، اما بتازگی منو کشیدن داذگاه ، ،من یه راهنمایی میخوام و اینکه چه حکمی در نهایت صادر میشه ؟میشه یکی شماره ای بده و من باهاش حرف بزنم؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
در اصل این اتفاق برای من اسفند 96 افتاد و ازون تا ریخ به چند جا پاسخگو بودم و همچنان ادامه داره، اما بتازگی منو کشیدن داذگاه ، ،من یه راهنمایی میخوام و اینکه چه حکمی در نهایت صادر میشه ؟میشه یکی شماره ای بده و من باهاش حرف بزنم؟
وکیل وگیر
بون وکیل هیچ کاری از پیش نمیبری

روش 2 : با شاکی سازش کن لااقل پول دادرسی رو فکر کنم ازت نگیرن

بالا