برگزیده های پرشین تولز

معرفی یک کاربر دزد به نام XDesigner

XDesigner

Registered User
لایک‌ها
84
دوست عزیز
بنده به ماجرا اصلا کاری ندارم
ولی اینکه شما به دوستمون @Captive امتیاز منفی دادید رو اصلا نمیتونم درک کنم
اینجا هرکسی هر کمکی که از دستش بر بیاد برا زنده کردن پول به بقیه کاربرا کمک میکنه (راهنمایی و...)
اگر قرار بود مشکل شما خصوصی حل بشه شده بود
در ضمن یک امتیاز منفی هم حق شما بود بخاطر سر کار گذاشتن استارتر...

دوست عزیز شما دیگه از پدر مادرتون نزدیک تر ندارید که دارید؟
تا حالا شده یه قولی به پدر مادرتون بدید ولی بعد مشکلی پیش بیاد بد قول بشید؟ (این رو گفتم بدونید که مشکل که پیش بیاد پدر مادر هم نمیشناسه)
خب من واقعا واسم مشکل پیش اومد از قصد که نمیخواستم استارتر رو سرکار بزارم؟ بخاطرش معذرت خواهی هم کردم، مبلغ رو هم عودت دادم
اما امتیاز منفی و تهمت دزدی رو نمیتونم درک کنم واسه چی تهمت دزدی زدن ایشون نباید امتیاز منفی داشته باشه؟
در کل اشتباه از استارتر بود که چنین تاپیکی ایجاد کردن وگرنه من 10 بار بهشون گفتم پول رو فردا میدم حسابم خالیه، که خدارو شکر حسابم همین امشب پر شد و از خجالت ایشون دراومدم

XDesigner

Registered User
لایک‌ها
84
بنده از دوستمون @Captive و استارتر محترم عذر خواهی میکنم اگر حرفی زدم که ناراحت شدن
شب همگی بخیر

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
بنده از دوستمون @Captive و استارتر محترم عذر خواهی میکنم اگر حرفی زدم که ناراحت شدن
شب همگی بخیر
یادتونه کار یک مشتری رو انجام دادیم بعد با مشتری ما جور شدی گفتی هیچی انجام ندادی پول مارو بالا کشیدن بخاطر صحبت های شما ؟:)
الان چندین تاپیک تونو جواب بدید :)
سایتی هم ندارید بگید 100 تا مشتری دارم یکیش ناراضی تمام مشتریاتون فقط از انجمنه :)

استارتر در انجمن های دیگه راجبشون جستجو کنید ده تا سفارش گرفتن هر ده تا با مشکل روبرو بوده چطوری سفارش دادید خدا میدونه !!

بالا