• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مقاله آموزشی / آیا شما هم مثل من از تلگرام خوشتان نمی آید؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
کلا تلگرام برای اونایی که دنبال سرگرمی هستن و افراد بیکار خوبه
تلگرام فقط گروهاش نیست که بگید برای افراد بیکار خوبه , میشه همون استفاده های یاهو رو ازش داشت حالا با یه ظاهر جدید ..
همه گروهاش هم فقط جوک و این داستانا نیست :general712:

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
تعداد اعضاء کانالو ببین

یه سری اینجا بزن
https://telegram.me/gizmiztel

134K یوزر ؟ ، خب میترکونه دیگه ، هی پیام بده رو سیستم تلگرام ، کی دیگه میاد سرچ کنه کی میاد دنبال مطلب ،کی میاد چرخ بزنه تو سایت های تفریحی

دیجی کالا عقبه خیلی خیلی ، فقط تونسته یوزر های خودش رو اینجا جمع کنه

من فکر میکنم مشکل از ماست که سیستم موبایلی رو خیلی دست کم گرفتیم ،احتمال زیادی وجود داره ، که باید همه منتقل بشن و یه سیستم آندروید و اپل و آی او اس و حتی جاوا هم برای سایتشون تعریف کنن ، حالا میگیم تلگرام بسته شد یکی دیگه میاد 4 روز دیگه ؟ خب پس ما نباید صورت مسئله رو پاک کنیم باید دنبال راهکار باشیم

احتمال زیاد سیستم به سمت تخصصی شدن میره و هزینه ها برای وبمستر ها زیاد میشه و سایت های کوچک بزودی از رده خارج میشن سایت های بالای 1000 آلکسا احتمال زیاد بای کت میشن ، مگر این که سیستم بیاد فیلتر کنه ، که این امر امکان پذیر نیست

یه چیز دیگه ایی که باید بهش توجه بشه اینه که کاربران درآمدزایی شون دیگه به این راحتی ها نیست ، یعنی نمی شه ازشونپولی کشید بیرون

میمونه سایت های خدماتی که این ها هم اکثرا دارن برنامه آندرویدیشون در اومده ( سایت های معتبر )

گویا باید به این وسیله شخصی در دست همه در ایران تلفن همراه منظورمه جور دیگه ایی باید نگاه کنیم ، کلا دوران سختی پیش رومون هستش دوران تغییرات

یکی دیگه از چیز های یکه رو اعصابه واقعا اینه که فیلترینگ برای ما لحاظ میشه و برای این نوع شبکه های اجتماعی لحاظ نمی شه و ما سرنوشتمون داره تبدیل میشه به روزنامه های کشور ،اونایی که تو سیستم هستن میمونن و اونایی که نیستن حذف میشن ، یه بار فزاینده ایی شده سرمون این سیستم های شبکه های اجتماعی

نیاز به مقابله یا راهکار جدی تری از سمت ما داره ، نباید اینطوری نگاه کنیم ، مشکل از ماست

یه چیز بدی هم که هست اینه که سایت های بزرگ و مفیدی مثلا بیگ بنگ و زومیت و ... این ها قربانی این سیستم ها میشن ( نه اینکه کامل بای کت بشن نه ولی بیشتر بازدیدشون رو از دست میدن )

یه چیز دیگه که یادم اومد و میتونه خطر ناکتر هم بشه اگه قدرت این شبکه های اجتماعی بالا بره یواش یواش میتون تو زمینه فیلتر کردمن هم باز تر عمل کننمثلا بیان گوگل رو فیلتر کنن ( سخته باورش و رو اعصاب اما ناشدنی هم نیست ) و بعد از یه مدت هم بیان شبه های اجتماعی رو بای کت کنن ، و موتورجستجوی های ایرانی بیان وسط حرفشون و....... اون موقع هست که باید بگیم یه لامی بکنیم به کشور برادر و دوست خودمون کره شمالی

Last edited:

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
@alalalk71 قضیه رو زیاد بزرگ کردی ها :rolleyes:
بزرگش نکردم
من یه چی نوشتم خودش اتوماتیک شماره رو چک میکنه اگه کسی عضو شد خبر میده بهش پیام بیده
حالا حداقل روزی بینه 2-4 هزار نفر در حال عضو شدنن هستن
میدونی یعنی چی

البته این آخرش ممکنه کمی بزرگ شده باشه ، ولی همچین غیر قابل باور نیست ، ما کارای ناشدنی زیادی دیدیم

Last edited:

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
یه سری اینجا بزن
https://telegram.me/gizmiztel

134K یوزر ؟ ، خب میترکونه دیگه ، هی پیام بده رو سیستم تلگرام ، کی دیگه میاد سرچ کنه کی میاد دنبال مطلب ،کی میاد چرخ بزنه تو سایت های تفریحی

دیجی کالا عقبه خیلی خیلی ، فقط تونسته یوزر های خودش رو اینجا جمع کنه

من فکر میکنم مشکل از ماست که سیستم موبایلی رو خیلی دست کم گرفتیم ،احتمال زیادی وجود داره ، که باید همه منتقل بشن و یه سیستم آندروید و اپل و آی او اس و حتی جاوا هم برای سایتشون تعریف کنن ، حالا میگیم تلگرام بسته شد یکی دیگه میاد 4 روز دیگه ؟ خب پس ما نباید صورت مسئله رو پاک کنیم باید دنبال راهکار باشیم

احتمال زیاد سیستم به سمت تخصصی شدن میره و هزینه ها برای وبمستر ها زیاد میشه و سایت های کوچک بزودی از رده خارج میشن سایت های بالای 1000 آلکسا احتمال زیاد بای کت میشن ، مگر این که سیستم بیاد فیلتر کنه ، که این امر امکان پذیر نیست

یه چیز دیگه ایی که باید بهش توجه بشه اینه که کاربران درآمدزایی شون دیگه به این راحتی ها نیست ، یعنی نمی شه ازشونپولی کشید بیرون

میمونه سایت های خدماتی که این ها هم اکثرا دارن برنامه آندرویدیشون در اومده ( سایت های معتبر )

گویا باید به این وسیله شخصی در دست همه در ایران تلفن همراه منظورمه جور دیگه ایی باید نگاه کنیم ، کلا دوران سختی پیش رومون هستش دوران تغییرات

یکی دیگه از چیز های یکه رو اعصابه واقعا اینه که فیلترینگ برای ما لحاظ میشه و برای این نوع شبکه های اجتماعی لحاظ نمی شه و ما سرنوشتمون داره تبدیل میشه به روزنامه های کشور ،اونایی که تو سیستم هستن میمونن و اونایی که نیستن حذف میشن ، یه بار فزاینده ایی شده سرمون این سیستم های شبکه های اجتماعی

نیاز به مقابله یا راهکار جدی تری از سمت ما داره ، نباید اینطوری نگاه کنیم ، مشکل از ماست

یه چیز بدی هم که هست اینه که سایت های بزرگ و مفیدی مثلا بیگ بنگ و زومیت و ... این ها قربانی این سیستم ها میشن ( نه اینکه کامل بای کت بشن نه ولی بیشتر بازدیدشون رو از دست میدن )

یه چیز دیگه که یادم اومد و میتونه خطر ناکتر هم بشه اگه قدرت این شبکه های اجتماعی بالا بره یواش یواش میتون تو زمینه فیلتر کردمن هم باز تر عمل کننمثلا بیان گوگل رو فیلتر کنن ( سخته باورش و رو اعصاب اما ناشدنی هم نیست ) و بعد از یه مدت هم بیان شبه های اجتماعی رو بای کت کنن ، و موتورجستجوی های ایرانی بیان وسط حرفشون و....... اون موقع هست که باید بگیم یه لامی بکنیم به کشور برادر و دوست خودمون کره شمالی

من خودم الان تو کانال گیز میز عضوم به قول شما هی اعضاش میره بالا !
مطالبی هم که میزاره همش عکسای قدیمی تفریحی و طنز نده دار هستن که همه این عکسارو وبمسترای خودمون قبلا تو سایتاشون گذاشتن نمیگم همه مطالب این کانال در بینشون مطالب جدید هم دیده میشه
ایا مطالبی که این کانال میزاره به درد میخوره؟ خیر صرفا جهت سرگرمیه
اما مورد دیگه اینکه موضوع این کانال سرگرمیه کانال هلای خیلی خوبی من عضو هستم که اطلاعات خوبی در اختیار میزاره و واقعا هم در نوع خودش جالب هستن
سایت درگاه پرداخت دات کام هم کانال زد
یاسر بینام کانال تلگرامشو تو اینستا معرفی کرد
و ...
خوب میشه گفت کانال تلگرام یه ایده عال بود.
تنها چیزی که ما نمی تونیم باهاش بسازیم اینه :
ما چجوری تو سیستم موبایلی یا با کاربر موبایلی ازشون پول بکشیم بیرون؟
سایت ورزش 3 که الان در حال حاضر پرترافیک ترین سایت ایران هست یدونه کانال زد تو سه روز 30 هزارتا یوزر جمع کرد . اولا خبرا رو به صورت کامل تو کانال میزد بعد دید نه بابا اینجوری نمیشه اومد خلاصه خبر رو گذاشت و لینک خبر رو گذاشت ما با این حال بازم از ترافیک ورزش 3 به مقداری کم میشه !
شبکه اجتماعی کلوب و فیس نما هی دارن یوزر های انلاینشونو از دست میدن چرا؟ این موضوع برام خیلی جالب شد تا اینکه رفتم سایت کلوب از چندتا کاربر پرسیدم جریانو دیدم همشون با موبایل هستن گفتم چرا با سیستم نمیاین گفتن بابا کی حوصله داره بشینه پشت کامپیوتر ... یا مورد بعدی اینو میگفتن که خوب تلگرام و لاینو اینا هست کلوب و فیس نما خیلی چرت و قدیمی شدن .
خوب بعضی از دوستان گفتن نرم افزار موبایلی درست کنیم برای سایتمون : اول اینکه کاربر اون نرم افزار رو نصب نمیکنه مورد بعدی اینکه ما باید برای نرم افزار یوزر جمع کنیم گیریم جمع کردیم تو داخل نرم افزار چجوری از کاربر پول بکشیم؟
از دوستان هر کی اطلاعاتی در این زمینه داره بیاد به اشتراک بذاره شاید من اشتباه میکنم شاید اطلاعات من کلا غلطه ! بیاین داشته هامونو یا چیزی که کلا میدونیم رو در میان بزاریم

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
فک کنم اگه تلگرام کاربراش بیشتر بشن و جدی تر تر از این بشه یه امکان مثلا: برای عضو شدن تو کانال باید 5000 تومن بدی بعد 1000 تومنش خوشگل میره حساب تلگرام 4000 تومنش صاحب کانال میخوره.
فکر دیگه ای ندارم چون اگه تلگرام توی نرم افزارش تبلیغ بزار 1 نفر توش نمیمونه شخصا تبلیغ متنی ببینم به کل از سیستم حذفش می کنم.
یا امکاناتی به کانال یا گروه ها اضافه کنه که صاحب کانال یا گروه با فروش اون امکان به کاربرش درصد بگیره مثل همین الکسا البته نسخه مسنجریش :) که البته این مورد هم چون یه نرم افزار دیگه میاد همینو رایگان میکنه فک نکنم بشه اگه بکنه تلگرام شکست میخوره.
همون عضویت فعلا تو ذهنمه چون 100 درصد دلیل محبوبیت تلگرام پاک بودنشه نه پولیه نه تبلیغ داره نه محدودیت. :)

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
دوستان همنطور که خدمتتون گفتم اگه با قند شکن تلگرام رو باز کنید متوجه میشید دچار اختلال نیست و عزیزان تلگرام رو دعوت کردن در سفره مهمانی صندلی داغ چیلتر شوید چه آسان

سلام کره گیاهی :)

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
همانطور که گفتم تلگرام هیچگاه نمیتونه ثبات داشته باشه و در این مورد هم هفته پیش کلی مطلب نوشتم اخرشم فیلتر شد :cool: باید ریش بزارم تا حرفمو قبول کنین
مدیرعامل تلگرام: مقام های ایران پس از رد درخواست جاسوسی از کاربران، ‌نرم افزارمان را فیلتر کردند
پاول دوروف،‌ موسس و مدیر شبکه اجتماعی تلگرام،‌ روز سه‌شنبه خبر داد که مسئولان وزارت ارتباطات و فن‌آوری ایران از این شبکه خواسته اند تا از امکان جاسوسی و سانسور در مورد کاربران ایرانی برخوردار شوند.

آقای دوروف با اعلام این موضوع در حساب توئیتری خود افزود که پس از آنکه تلگرام این درخواست را رد کرد، ‌مقام های ایران این شبکه را در ایران فیلتر کرده‌اند. ‌وی اضافه کرد که تلگرام هیچگاه با مقام های ایران در زمینه جاسوسی از کاربران ایرانی همکاری نخواهد کرد.

در همین حال،‌ سایت گرداب روز سه شنبه در گزارشی در مورد آنچه حاشیه سازی های تلگرام نوشت:‌ عده‌ای به صورت فردی و یا سازماندهی شده در پی نشر محتوای خاص بر روی گوشی های مردم هستند.

این سایتِ وابسته به مرکز بررسی جرائم سازمان ‌یافته **** پاسداران اشاره کرد که این اقدام با فهرست مصادیق محتوای مجرمانه قابل تطبیق است.

گرداب همچنین به مسئولان وزارت ارتباطات پیشنهاد ‌کرد چاره‌ای بیندیشند و موضوع را به گونه‌ای با مدیران نرم‌افزار مذکور حل و فصل کنند.

منبع : رادیوفردا
http://www.radiofarda.com/archive/news/20151021/143/143.html?id=27317126

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
همانطور که گفتم تلگرام هیچگاه نمیتونه ثبات داشته باشه و در این مورد هم هفته پیش کلی مطلب نوشتم اخرشم فیلتر شد :cool: باید ریش بزارم تا حرفمو قبول کنین
مدیرعامل تلگرام: مقام های ایران پس از رد درخواست جاسوسی از کاربران، ‌نرم افزارمان را فیلتر کردند
پاول دوروف،‌ موسس و مدیر شبکه اجتماعی تلگرام،‌ روز سه‌شنبه خبر داد که مسئولان وزارت ارتباطات و فن‌آوری ایران از این شبکه خواسته اند تا از امکان جاسوسی و سانسور در مورد کاربران ایرانی برخوردار شوند.

آقای دوروف با اعلام این موضوع در حساب توئیتری خود افزود که پس از آنکه تلگرام این درخواست را رد کرد، ‌مقام های ایران این شبکه را در ایران فیلتر کرده‌اند. ‌وی اضافه کرد که تلگرام هیچگاه با مقام های ایران در زمینه جاسوسی از کاربران ایرانی همکاری نخواهد کرد.

در همین حال،‌ سایت گرداب روز سه شنبه در گزارشی در مورد آنچه حاشیه سازی های تلگرام نوشت:‌ عده‌ای به صورت فردی و یا سازماندهی شده در پی نشر محتوای خاص بر روی گوشی های مردم هستند.

این سایتِ وابسته به مرکز بررسی جرائم سازمان ‌یافته **** پاسداران اشاره کرد که این اقدام با فهرست مصادیق محتوای مجرمانه قابل تطبیق است.

گرداب همچنین به مسئولان وزارت ارتباطات پیشنهاد ‌کرد چاره‌ای بیندیشند و موضوع را به گونه‌ای با مدیران نرم‌افزار مذکور حل و فصل کنند.

منبع : رادیوفردا
http://www.radiofarda.com/archive/news/20151021/143/143.html?id=27317126
نگرفتم!
یعنی مسئولان خودمون میخوان از خودمون جاسوسی کنن؟ o_O

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
نگرفتم!
یعنی مسئولان خودمون میخوان از خودمون جاسوسی کنن؟ o_O
خیر دوست عزیز
ببینین اینا خواستن تا تلگرام همه اطلاعات کاربرای ایرانی رو در اختیار مسئولان عزیزمون قرار بدن یعنی به همه پیام های رد و بدل شده ما دسترسی داشته باشن ! خوب این یعنی شنود غیر مجاز که کار غیراخلاقی و غیرقانونی هستش و اسم اصلی اون جاسوسی هستش !
جاسوسی قرار نیست همیشه از دشمن باشه
خوب مدیر تلگرام هم این درخواست رو رد کرده !

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
خیر دوست عزیز
ببینین اینا خواستن تا تلگرام همه اطلاعات کاربرای ایرانی رو در اختیار مسئولان عزیزمون قرار بدن یعنی به همه پیام های رد و بدل شده ما دسترسی داشته باشن ! خوب این یعنی شنود غیر مجاز که کار غیراخلاقی و غیرقانونی هستش و اسم اصلی اون جاسوسی هستش !
جاسوسی قرار نیست همیشه از دشمن باشه
خوب مدیر تلگرام هم این درخواست رو رد کرده !
خوب کرده دلیل استفاده ما از تلگرام و لاین و وایبر اینه که پیامامون به دست مسئولا نرسه قبول میکرد که کاربراش 0 میشد :general304:

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
طبق فیدبک های خودم یاهو مسنجر مدتی هست که فراموش شده! آنلاین های من از نصف هم بیشتر افت کرده و اونایی هم که آنلاین هستند صرفا مدیر چند تا سایت هستند که از خیلی قدیم تر کارهاشون رو از طریق یاهو مسنجر انجام می دادن. بیشتر افرادی که قبلا تو یاهو حرف می زدم الان روی سیستم برنامه تلگرام نصب کردند و از طریق اون چت می کنند. در کل سیاست های اشتباه یاهو باعث شد تا یک شرکت بزرگ رفته رفته تبدیل به یک شرکت از دور خارج شده بشه.

دقیقا یاهو مسنجر فراموش شد دیگه
ولی در کل از این شبکه های اجتماعی جهت کسب در آمد من اول اینستاگرام و بعد فیسبوک می پسندم.حتی به توییتر هم زیاد روش حساب نکردم
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940729000129

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
منم خوشم نمیاد ازش
کلا جالب نیست به نظرم

بالا