برگزیده های پرشین تولز

مقايسه موبايلهاي مختلف ( مقايسه ي امروز : Nokia 6230i - Sonyericsson K750 )

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Minor :
عزيز دل.. جواب شما توسط دوستان داده شد.. شما غرور داري و اعتماد به نفس داري قبول... اما يعني چي كه ميگي حرفت خنده داره ؟؟؟

مگه هر چيزي كه سخت افزار و نرم افزار رو مرتبط كنه اسمش ميشه سيستم عامل ؟؟؟
شما براي ميكروكنترلر ها برنامه مينويسي سيستم عامل ميشه ؟؟؟ سيستم عامل دارن ؟؟؟

عزيز دل من الكي حرف نميزنم. سيستم عامل براي خودش تعريف داره. همه دنيا ميدونن. شما اگه ميخواي حرفتو توجيه كني يك بحث ديگه هست.

بله شما حتما واژه سيستم عامل رو اصلاح كنين. چون ممكنه خيلي از افراد به راحتي از كنار اين تعاريف بگذرن و براشون مهم نباشه يا اصلا مفهومي نداشته باشه. اما اصل مطلب چيز ديگه ايست.

اين از ديد من يك اشكال خيلي بزرگه كه گفتم. و از ديد فروشندگان جمهوري يك حرف الكي
من نمي دونستم پلت فرمـه ولي حالا كه مي دونم ادعايي ندارم . اما شما چي ؟ شما كه مي دونستين چرا نگفتين ؟
ما همه ميايم اينجا كه يك چيزي ياد بگيريم و يك چيزي ياد بديم اگر در مسائلي كه من دارم به ديگران ياد ميدم اشكالي هست
نبايد فقط ايراد الكي گرفت بايد با دليل و صحت سخن گفت . جاوا از نظر شما عيبه از نظر منم عيبه . ولي يكي دنبال دوربينه
گوشيه يكي نرم افزار . فروشندگان جمهوري هم همشون مثله هم نيستن . مي دوني چند نفرن ؟ همشونو سر زدي ؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Daroghe :
فلش K750i كجاست ؟!!!
:blink: يكمي سرچ كن تا ببيني جون من :D
k750back.jpg

بالاي لنز دوربين .

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قبول دارم که K750 زیباست! با رنگ مشکی . انتخاب خوبی می تواند باشد .. بشرطیکه کمی ارزانتر شود.

Daroghe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فلشش رو چطوري ميشه فعال كرد ؟
من فكر مي كردم اون فقط جاي چراغ قوه هستش

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Daroghe :
فلشش رو چطوري ميشه فعال كرد ؟
من فكر مي كردم اون فقط جاي چراغ قوه هستش
:eek: اي آقا گير داديا . اگر موبايل داري و بلد نيستي كه خوب مي توني منوآلشو بخوني اگر هم ما رو سر كار گذاشتي يك
بحث ديگست . خوب فلش فعاله ديگه . عـــــــــــــــجب :)

بالا