برگزیده های پرشین تولز

من میخام از حساب ویزا به حساب های دیگه پول رو انتقال بدم خواهشن کمک کنین

behrouz_xd

Registered User
لایک‌ها
0
من میخام از حساب ویزا به حساب های دیگه پول رو انتقال خواهشن کمک کنین

مثلا میخام پول موجود در حساب ویزا رو به حساب ها دیگه مثلا E-Gold - WebMoney - MoneyBooker و.... اگه راحی میدونین خواهشن بگین.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

مثلا میخام پول موجود در حساب ویزا رو به حساب ها دیگه مثلا E-Gold - WebMoney - MoneyBooker و.... اگه راحی میدونین خواهشن بگین.

سلام دوست عزیز
این سوال رو اگر در سیستم های مالی آنلاین مطرح میکردین بهتر نبود؟

در ضمن خب سایت مانی بوکرز که میتونی کارتت رو در اکانتت اد کنی و ازش اکانت خودت رو شارژ کنی و موجودی اکانتت رو هم به کارتت بریزی دقیقا مثل سیستم paypal قوانینشون هم تا حدودی مشابه هستند. به غیر از چند مورد. که پی پل با قوانین مالی امریکا کار میکنه ولی مانی بوکرز با قوانین مالی انگلیس و ...

در مورد وبمانی هم باید بگم که این سیستم با بانک ها کار میکنه و با کش یو ولی نمیدونم با ویزا کارت و ... هم کار میکنه یا نه. ولی این واحد پول کاملا قابل اکسچنج هست و از این نظر مشکلی قوانینش مشکلی نداره حتی یه اکسچنجر هم خودشون دارن!

در باره ایگلد هم باید بگم که این سیستم اصلا معتبر نیست. و نه راه خروجی پول داره نه راه ورودی پول و تنها راهش اکسچنج هست یعنی بری توی این صرافی های آنلاین بگی من صد دلار ایگلد میخوام و پولشو با ویزا میدم.

behrouz_xd

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان راحی هست که بشه از ویزا به ایگلد ریخت؟؟؟؟؟

درضمن من یه سایت پیدا کردم که گفته چه طوری از ویزا به وب مانی بریزیم ولی زبان روسی توضیح داده من هیچی نمی فهمم شما نگاه کنین به بینین چیزی می فهمین http://unsima.com/docs/VISA_2_webmoney.htm

shahroodnet جان این سایتی که معرفی کردین باهاش چه کارهایی میشه کرد.

من مشکلم با مانی بکورز حل شده حالا میخام پول ویزا رو یا به وب مانی بریزم یا به ای گلد به بینین میتونین راحی پیدا کنین اگه بتونین من بعد از ریختن پول ویزام به وب مانی یا ایگلد 100 دلار به حساب شما میریزم (ای گلد یا وب مانی)

کارم بد جوری گیر این کاره خواهشن یه کاری بکنین.

behrouz_xd

Registered User
لایک‌ها
0
کسی نیست به داد ما برسه

دوستان من کار لنگه اینه

یا ویزا کارت رو بتونم وارید ایگلد یا وب مانی بکنم

یا مانی بوکرز رو بتونم وارد ایگلد یا وب مانی بکنم هر کدوم از این دو روش امکان پپذیره خواهشن اموزش رو بدین

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
کسی نیست به داد ما برسه

دوستان من کار لنگه اینه

یا ویزا کارت رو بتونم وارید ایگلد یا وب مانی بکنم

یا مانی بوکرز رو بتونم وارد ایگلد یا وب مانی بکنم هر کدوم از این دو روش امکان پپذیره خواهشن اموزش رو بدین
گمون کنم اگه اونو جدا بفروشید و اینو جدا بخرید راحت تر باشه!

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

وقت خودت را طلف نکن
تمام راهای fraud را بستند

بالا