برگزیده های پرشین تولز

مهم: لطفاً همه توجه کنند

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
متأسفانه ظاهراً دیروز دو تا از تاپیکهای بخش فرهنگ و هنر کلاً پاک شد. یکی تاپیک زشت ترین واژه به نظر شما چیست؟دربخش فرهنگ و هنر، و دیگری تاپیک همسران شاه در بخش تاریخ وباستان شناسی بود.

البته به نظر نمیاد آقا بهروز پاکشون کرده باشه، چون ظاهراً ایشون یکی دو روزیه که نیستند. فکر کنم شایان پاکشون کرده. به هر حال، مطمئناً این دو تا تاپیک -که اولی هم خیلی قدیمی بود- بی علت پاک نشدن....

از همهء کاربرا خواهش می کنم تو بحثا و گفتگوها بیشتر رعایت ادب کنن. تو رو خدا اجازه ندید در این بخش هم سیاستهای که از روی ناچاری تو گفتگوی آزاد اجرا میشه و به پاک کردن تاپیکها می انجامه، اجباراً به بخشهای دیگر فرومها هم سرایت کنه.

اول می خواستم این بحث رو تو بخش پیشنهادات و انتقادات بزنم، ولی این مسئله چیزیه که صد درصد به همین بخش و رفتار کاربراش مربوطه و به مدیریت سایت ارتباطی نداره.

خلاصه لطفاً بیشتر مراعات کنید.
مرسی.

amirhkh

Registered User
لایک‌ها
0
چشم

انشاءالله بچه های خوب سایت حواسشون هست

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
ممنون از توضيح دوست خوبم ياشار

دو تاپيك را جناب شايان پاك كردند و اگر من هم در اين چند روز دور از فروم نبودم حتما اين دو تاپيك را پاك مي كردم .
چون تاپيك ها از مسير خود خارج شده بودند و تناسبي با تالار فرهنگ نداشتند .

جاوید ایران

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
تاپیک همسران شاه به درخواست من و توسط آقای شایان پاک شدند.من خودم سه پست اول رو پاک کردم و خیلی هم برای زحمت بیهوده ای که کشیدم متاسفم.

دوست من زحمت بی دریغ شما واقعا قابل ارج می باشد. کسانی هم که ارزش واقعی کار شما را می دانند از نوشتارها استفاده بردند. کار شما اصلا بیهوده نبود. به هرحال باز هم خوشحال می شویم که از مطالب و آگاهی های شما در زمینه های دیگر نیز استفاده ببریم. همواره پیروز و شاد باشید.

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تاپیک همسران شاه به درخواست من و توسط آقای شایان پاک شدند.من خودم سه پست اول رو پاک کردم و خیلی هم برای زحمت بیهوده ای که کشیدم متاسفم.

اگه هم نمیگفتی ... شایان کار خودشو میکرد !!! :D :D :D

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
متأسفانه ظاهراً دیروز دو تا از تاپیکهای بخش فرهنگ و هنر کلاً پاک شد. یکی تاپیک زشت ترین واژه به نظر شما چیست؟دربخش فرهنگ و هنر، و دیگری تاپیک همسران شاه در بخش تاریخ وباستان شناسی بود.خلاصه لطفاً بیشتر مراعات کنید.مرسی.

درسته ! فکر میکنی چرا من اینقدر اخطار گرفتم ... چون من تاپیکم در موردی بود و اونا با پست های مغرضانه خودشون باعث حذف تاپیک و اخطار گرفتن من میشدن ! :(

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون از توضيح دوست خوبم ياشار

دو تاپيك را جناب شايان پاك كردند و اگر من هم در اين چند روز دور از فروم نبودم حتما اين دو تاپيك را پاك مي كردم .
چون تاپيك ها از مسير خود خارج شده بودند و تناسبي با تالار فرهنگ نداشتند .
خیلی ممنون از توجهتون آقا بهروز :)
درسته ! فکر میکنی چرا من اینقدر اخطار گرفتم ... چون من تاپیکم در موردی بود و اونا با پست های مغرضانه خودشون باعث حذف تاپیک و اخطار گرفتن من میشدن !
من از پاک شدن تاپیکها گلایه ای ندارم، همونطو که تو پست اول اعلام کردم. گفتم که، شایان بی دلیل پاکشون نکرده. فقط میگم بهتره ما به عنوان کاربرای این بخش، برای این که دوباره شاهد تکرار همچین مسائلی نباشیم، خودمون بیشتر مراعات کنیم که نیازی به پاک کردن یا بستن یا انتقال هیچ تاپیکی نباشه.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
مخصوصاً تاپیک در مورد زشت ترین واژه، آخرین صفحه اش واقعاً به بیراهه رفته بود...
البته به نظر من بهتر بود فقط چند تا پست آخر پاک میشد. هر چند که کل اون تاپیک چیز چندان به درد بخوری هم نداشت...

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
به نظر من پاك كردن تاپيك در اينجا خيلي كار درستي نيست
اگر پست هاي تاپيكي مشكل داره اونا را پاك كنيد
يا ديگه نحايتا تاپيك را قفل كنيد
چون اين جوري زحمت دوستاني كه تاپيك را از اول نوشتند هدر ميره

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
من با
PROGRESSIVE
موافقم تاپيكو قفل و پست هاي نامربوط رو حذف كنيد اينطوري بهتره و نويسنده هم امتياز منفي نميگيره !

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مخصوصاً تاپیک در مورد زشت ترین واژه، آخرین صفحه اش واقعاً به بیراهه رفته بود...
البته به نظر من بهتر بود فقط چند تا پست آخر پاک میشد. هر چند که کل اون تاپیک چیز چندان به درد بخوری هم نداشت...
بله ... به جز صفحه آخر ، تاپیک خوبی بود .. حیف شد ...
164.gif

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
خوب اگه هنوز فیزیکالی دیلیت نشده باشه، شاید بشه با حذف صفحهء آخر ریکاورش کرد.
باید اول ببینیم نظر بهروز جان چیه.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دوست من زحمت بی دریغ شما واقعا قابل ارج می باشد. کسانی هم که ارزش واقعی کار شما را می دانند از نوشتارها استفاده بردند. کار شما اصلا بیهوده نبود. به هرحال باز هم خوشحال می شویم که از مطالب و آگاهی های شما در زمینه های دیگر نیز استفاده ببریم. همواره پیروز و شاد باشید.

ساحل عزيزم
من هم با عقيده اين دوست بزرگوارمان كاملا موافق هستم .
ارزش كار شما براي همه ما مشخص است و زحماتي كه د فروم مي كشيد هيچگاه بي ارزش نيست.
براي اهلش بسيار هم مفيد است . :)

برايت آرزوي سلامتي و شادي دارم .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
خوب اگه هنوز فیزیکالی دیلیت نشده باشه، شاید بشه با حذف صفحهء آخر ریکاورش کرد.
باید اول ببینیم نظر بهروز جان چیه.
پيشنهاد دوستان خوب است .

اجازه بفرماييد من بررسي كنم و نتيجه را مي نويسم .

موفق باشيد .

سیامک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
این چه حرفیه سیامک جان؟
اینجوری که نمیشه. اونوقت باید اکثر تاپیکا پاک بشن. چون تقریباً هیچ مبحثی نیست که اصلاً منحرف نشده باشه.

سیامک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این چه حرفیه سیامک جان؟
اینجوری که نمیشه. اونوقت باید اکثر تاپیکا پاک بشن. چون تقریباً هیچ مبحثی نیست که اصلاً منحرف نشده باشه.

من پاکش کردم. اما خودت میدونی که کی به کیه. اگر گفتگوی آزاد رو نگاه کنی میبی که شاکیان به منظور شکایت از میدیران به خاطر تبعیض و... تاپیک میزنند، تایک نفر تاپیک را با اسمایلی و... منحرف کرد بازکنندگان تاپیک نیز با آنها همراه می شوند(مثل خود من!!!)

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ظاهرا در نبود بهروز خان چندان هم بچه های خوب و قانونمندی نبودیم !!!!!!!!!!!

بالا