برگزیده های پرشین تولز

موبايل پيشنهاد كنيد

mori

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از ataasgari :
- نسخه فرم ور گوشی که من داشتم 3.42.1 که فکر میکنم بیش از 100 باگ داشت .
- مشکل اصلی من با سینک ایمیل و فایل با کامپیوتر بود . چه از طریق IR و چه BT و هنگام سینک کردن بی دلیل هنگ میکرد یا انتقال اطلاعات کامل انجام نمی شد ولی گوشی پیام می داد که به طور کامل انجام شده .
- مشکل بعدی در دریافت MMS , SMS بود که به محض دریافت بیش از یک پیام همزمان گوشی خود به خود ری استارت می شد و پیام ها هم از دست می رفت...
- اتصال به اینترنت از طریق شبکه ( ونه کابل) واقعا آزار دهنده بود . بعد از یک یا دو دقیقه ، با وجود اتصال ، نه اطلاعاتی ارسال میشد و نه دریافت ! ولی با گوشی دیگه این مشکل نبود.
- مشکل بعدی با کارت MMC بود . من یک کارت 512 مگابایتی داشتم که با این گوشی نمی تونستم از فایل ها بزرگتر از 20 مگابایت استفاده کنم ولی در بقیه دستگاهها قابل استفاده بود. سرعت دسترسی به فایل های کوچکتر هم در مقایسه با سرعت دسترسی گوشی های دیگه چیزی حدود یک دهم بود.
- برنامه های Contact Manager اکثر با این نسخه از نرم افزار گوشی مشکل داشتند.
این موارد برخی از مشکلات بود . که چند مورد از این مشکلات در نسخه جدید فرم ور (آخرین اطلاع من : 4.9.01) حل شده ولی هنوز مشکلاتی باقی مونده . برخی از مشکلاتی که در سایت بالا مطرح شده ، مشکل من هم بود..
- برای نوکیا 2 فروم Developer میشناسم که یکی رسمی و دیگری غیر رسمی است . برای عضویت در فروم رسمی باید نمونه یک برنامه نوشته شده رو براشون بفرستی تا قسمت مربوطه در اکانتت فعال بشه . ( این فروم هر چند ماه یک سی دی حاوی اطلاعات و برنامه های مفید برام ارسال میکنه )
- دومی هم در این آدرس قابل دسترسی است : http://www.devx.com/Nokia/Door/6213?trk=Leftnav_FP_Nokia . هر دو بسیار مطالب خوبی دارند . اطلاعات گوشی ها قبل از اینکه در سایت قرار بگیره یا منتشر بشه در این فروم ها قابل دسترسیه.
مال من فريم ور جديد اين گوشي هستش و غير از اينترنت كه ندارم تست كنم هيچ مشكلي نداره
من هم خيلي راضي هستم و شديدا هم توصيه ميكنم 6600 بگيريد اگه 300000 ميخوايد پول بديد

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از mori_nokia_6230 :
مال من فريم ور جديد اين گوشي هستش و غير از اينترنت كه ندارم تست كنم هيچ مشكلي نداره
من هم خيلي راضي هستم و شديدا هم توصيه ميكنم 6600 بگيريد اگه 300000 ميخوايد پول بديد

خوب من خودم هم يه 6600 دارم ولي با اين حال به عنوان يه خريدار ميخواستم نظرات شما رو بدونم
راستش تازه گرفتمش حدود 2 هفته و خيلي ازش كار نكشيدم ببينم مشكلاتي داره يا نه ولي عجب زومي رو عكسا ميكنه تا 800% با كمترين افت كيفيت عكس البته رو 800% ديگه هيچي معلوم نيست
از نظر من هم بهترين پيشنهاد با محدوده 300 تا 310 هزار همين 6600 هست حتي من p800 هم ميتونستم بگيرم ولي به هركي ميگفتم، 6600 پيشنهاد ميداد
ضمنا mori_nokia_6230 و ataasgari از راهنماييهاتون ممنون و چند تا سوال:بلوتوث 6600 ،مسافت شناساييش با گوشيهايي مسه همين p800 متفاوته يا همه تا يه محدوده اي مشخص هستن و اينكه ميگن تا 100 متر هست درسته يا چرند؟
رابط بلوتوث برا ارتباط با كامپيوتر مارك خوب و بد داره يا نه هر مدلي بگيرم فرقي نميكنه؟

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
- برد مفيدشون حدود 10 متره (نه در هر شرايطي)
- فرقي نداره چه ماركي بگيري... من مدلهايي مثل Billionton , D-link , Linksys رو امتحان كردم . همه مثل هم بودند.

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از ataasgari :
- برد مفيدشون حدود 10 متره (نه در هر شرايطي)
- فرقي نداره چه ماركي بگيري... من مدلهايي مثل Billionton , D-link , Linksys رو امتحان كردم . همه مثل هم بودند.

ممنون از راهنمايي

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از pay :
واسه من كه شخصا اولين اولويت تو انتخاب گوشي اينه كه تو جيب شلوار جا بشه ! :D
من از اين كيف هاي كمري بشدت متنفرم واسه همين عمرا نمي تونم گوشي بزرگ بگيرم گوشي فعلي مو هم (NOKIA 6100) به اين دليل گرفتم كه كوچكترين گوشي نوكيا بود البته حالا يكم قديمي شده امكاناتش هم كمه ولي من قيافشو خيلي دوست دارم :D
حالا هم اگه بخوام گوشي بخرم با اين معياري كه من گفتم :
نوكيا :6230
سوني اريكسون :T610
الجي و سامسونگ: متنفرم(نمي دونم چرا :D )
الجي نگيريد اصلا
G5400 كه هست دائم هنگ مي كنه. واقعا اعصابمو خورد كرده.

بالا