• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

موبایل بارنو - فروش اقساطی ویژه کارمندان و بازنشستگان دولت با پیش پرداخت 100 هزارتومان

Sales@TAM

Registered User
لایک‌ها
207
اونایی که در پست 1 گفتین مشکل جزئی دارن لیست دارین ازش برام پ خ کنید قربان
سلام
در حال حاظر از 190 تومنیا فقط موارد پیکسلی موجوده...
سلام هنوز از اون ۱۹۰ تومنیا دارید؟
سلام
از 190 تومنیا اونایی که مشکل پیسکل دارن موجوده

Sales@TAM

Registered User
لایک‌ها
207
مشکل پیکسل چه مشکلی رو ایجاد میکنه؟
مشکل خاصی ایجاد نمیکنه... فقط lcd گوشی 1 عدد پیکسل معیوب داره که مثلا میتونه رنگش قرمز باشه یا ابی یا سبز و...! لطفا تصویر ضمیمه شده رو مشاهده کنید... دقیقا همچین حالتی داره... اصولا تو تصاویر تیره نمایان میشه و در باقی موارد به چشم نمیاد...

پست اول هم اپدیت شد و از این به بعد موارد 190 تومنی 6 ماه گارانتی خواهند شد.

فایل های ضمیمه

• 559px-Dead_pixel.jpg
    559px-Dead_pixel.jpg
    56 KB · نمایش ها: 32

saeid.bs=badbakht

Registered User
لایک‌ها
246
مشکل خاصی ایجاد نمیکنه... فقط lcd گوشی 1 عدد پیکسل معیوب داره که مثلا میتونه رنگش قرمز باشه یا ابی یا سبز و...! لطفا تصویر ضمیمه شده رو مشاهده کنید... دقیقا همچین حالتی داره... اصولا تو تصاویر تیره نمایان میشه و در باقی موارد به چشم نمیاد...

پست اول هم اپدیت شد و از این به بعد موارد 190 تومنی 6 ماه گارانتی خواهند شد.
من شاید عصر خرید کردم وقتی خواستین بفرستین چندتا بازی دیتا دار میتونی بریزی؟

Sales@TAM

Registered User
لایک‌ها
207
من شاید عصر خرید کردم وقتی خواستین بفرستین چندتا بازی دیتا دار میتونی بریزی؟
متاسفانه نمیشه.... در حال حاضر فقط ی بازی دیتا دار gta san andreas تو هاردم دارم که حجمش خیلی زیاده حدود 2.5 گیگه و نمیشه تو حافظه داخلی ریخت باید رم بذارید...

saeid.bs=badbakht

Registered User
لایک‌ها
246
متاسفانه نمیشه.... در حال حاضر فقط ی بازی دیتا دار gta san andreas تو هاردم دارم که حجمش خیلی زیاده حدود 2.5 گیگه و نمیشه تو حافظه داخلی ریخت باید رم بذارید...
Khob ram ham bahash sefaresh midam

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
من میتونم رام پورت کنم براتون اما این گوشی رو ندارم!(شاید واسه بابام خواستم بخرمش)

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
ان شا الله اگه خدا بخواد امشب یه نسخه ریلیز خواهد شد برای بچه هایی که این گوشی رو دارند(البته نصفه شب)

Sales@TAM

Registered User
لایک‌ها
207
ان شا الله اگه خدا بخواد امشب یه نسخه ریلیز خواهد شد برای بچه هایی که این گوشی رو دارند(البته نصفه شب)
ادرس جدید رو برای تحویل حضوری براتون sms کردم...
به امیدخدا ببینیم چیکار میکنی دیگه... :D
----

دوستان ادرس تهران 1 در پست اول ویرایش شد.

Sales@TAM

Registered User
لایک‌ها
207
ادرس جدید رو برای تحویل حضوری براتون sms کردم...
به امیدخدا ببینیم چیکار میکنی دیگه... :D
اقای دنیوی عزیز قبول کردند تا به مرور زمان روی رام این گوشی کار کنن و تا حد ممکن باگ هارو فیکس و پشتیبانی از Google Play رو اضافه کنن تا محدودیت اجرای بعضی بازی هایی مثل fifa 2014 برطرف بشه... انشالله که موفق باشند و در صورت گرفتن نتیجه مطلوب از خجالتشون در میایم :general707:
----
دوستان ادرس تهران 1 در پست اول ویرایش شد.

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
با تشکر از صاحب تاپیک . از همین الان روی و از همین دقیقه کار روی گوشی رو شروع میکنم ان شاالله با دعای بچه ها مشکلاتش برطرف بشه.یا علی مدد

signul

Registered User
لایک‌ها
938
با تشکر از صاحب تاپیک . از همین الان روی و از همین دقیقه کار روی گوشی رو شروع میکنم ان شاالله با دعای بچه ها مشکلاتش برطرف بشه.یا علی مدد

ابتدا این این پرش درصد شارژ رو درست کنید از همه واجب تره

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
ببین اینا همه مشکلات ریزیه که ارزش کار کردن روی رام فعلی رو نداره چون پدر دولوپر درمیاد تا بتونه اونو اوکی کنه بنده تو فکر یه رام جدیدم تا کلا حال و هوای گوشی عوض بشه

signul

Registered User
لایک‌ها
938
ببین اینا همه مشکلات ریزیه که ارزش کار کردن روی رام فعلی رو نداره چون پدر دولوپر درمیاد تا بتونه اونو اوکی کنه بنده تو فکر یه رام جدیدم تا کلا حال و هوای گوشی عوض بشه
امیدوارم زودتر این رام آماده بشه

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
مشکل گوگل پلی به کلی حل شد الان گوگل پلی هم نصب میشه هم راحت وصل میشه بهش فقط در مورد پورت رام جدید اینو بگم که به دلیل اینکه فایل کرنل گوشی خیلی دستکاری شده و واقعا کار داره تا بتونم بوتش کنم با یه رام دیگه امیدورام کمی حوصله به خرج بدین .یا علی مدد

saeid.bs=badbakht

Registered User
لایک‌ها
246
مشکل گوگل پلی به کلی حل شد الان گوگل پلی هم نصب میشه هم راحت وصل میشه بهش فقط در مورد پورت رام جدید اینو بگم که به دلیل اینکه فایل کرنل گوشی خیلی دستکاری شده و واقعا کار داره تا بتونم بوتش کنم با یه رام دیگه امیدورام کمی حوصله به خرج بدین .یا علی مدد

Khodayi?

بالا