برگزیده های پرشین تولز

موتور جستجو

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
نگاه کنید من می خوام شروع کنم کرال سراسری وب رو ولی می ترسم هاست ساسپند شه . دیتا بیس یهو می ترکه ..

پیشنهادی برای اینکار ندارید ؟

یک دفعه که نمیشه unlimit شروع به index کرد.
باید cycle تعریف کنید مثلا هر دقیقه 60 تا page

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
یک دفعه که نمیشه unlimit شروع به index کرد.
باید cycle تعریف کنید مثلا هر دقیقه 60 تا page

اونم می شه . فعلا رو همون سایت های محدود ثبت شده می زارم تا بعد برنامشو کامل کنم .

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
فعلا رو کرایل کردن سایت های که ثبت مشن بکن بعد به ظاهر و استایل و فرم ها برس تا با یک شیوه خاص و از یک سری سایت با یکسی مقیاس شروع به ایندکس کردن بکنه
درضمن دیتا بیس و زبان برنامه نویسی همون پی اچ پی و مای اسکیوال هست

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
فعلا رو کرایل کردن سایت های که ثبت مشن بکن بعد به ظاهر و استایل و فرم ها برس تا با یک شیوه خاص و از یک سری سایت با یکسی مقیاس شروع به ایندکس کردن بکنه
درضمن دیتا بیس و زبان برنامه نویسی همون پی اچ پی و مای اسکیوال هست

منم تو همین فکرم . بله زبان php هست .
فعلا جا کار داره نباید عجله کرد ..

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
ببين براي اين كار فعلا روي همون هاست باش ولي اگه خواستي سرتاسر وب رو كراول كني حتما يه vps يا vds با دديكتد بگير با حجم كم براي تست و نتيجه نهايي
در ضمن يه دسته Entertainment & Fun هم به بخش سابميت سايت اضافه كن كه اگه سايت براي سرگرمي بودش اونو انتخاب كنه طرف
براي ايده هم خواستي در خدمتم
ايده هاي توپ ميتونم بدم ولي برنامه نويس نيستم
ولي css و دستكاري توي كد ها رو بلدم

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
راستي جناب alimosavifard بببينم فعلا چون در مرحله تست هستش جلوي ايندكس شدن خود سايت در گوگل رو ببنديد فعلا بهتره
چون هنوز هيچيش رديف نيستش و توي تسته و اگه ايندكس شه بعدا بخواد ايندكس ها تغيير كنه به مشكل بر ميخوريد

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
راستي جناب alimosavifard بببينم فعلا چون در مرحله تست هستش جلوي ايندكس شدن خود سايت در گوگل رو ببنديد فعلا بهتره
چون هنوز هيچيش رديف نيستش و توي تسته و اگه ايندكس شه بعدا بخواد ايندكس ها تغيير كنه به مشكل بر ميخوريد

فعلا محدودیت برای هر سایت 100 صفحه هست . و همینطور دنبال کردن rss ها برای اینکه فقط از آخرین تغییرات اطلاعات جمع کنه .

حالت آلفا یعنی همین . یه جور تست . گرافیکم کاملا نیاز هست . و همینطور کد نویسی .

اگر بشه که یه تیم درست کرد می شه آنلاین این کاراشو درست کرد .

فعلا منتظر اعلام آمادگی و همینطور ایده هستیم . چیزی کع اصلا نباید یادم بره اینه که این یه موتور جستجو هست و کار موتور جستجو فقط جیتجو هست . نباید فعلا بهش چیزی اضافه کرد ..

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
سلام

سايت بالا نمي ياد !

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
سرچ به این صورت نیاز به منابع مالی و هزینه زیاد داره! حتی اگه خودت و یه تیم ده نفره برنامه نویس هم روش کار کنید. راحت تر از این هم میشه به درامد رسید.
در کل پیشنهاد میکنم روی یه پروژه ای کارکنید که که زود تر به نتیجه مثبت برسه بعد روی این قضیه هم به جنبه کسب درامد ، حالا حالاها نگاه نکنید. :) مگه اینکه ایده تاپی داشته باشید که من بی خبر باشم :)
من برنامه نویسم ولی شیش هفت ساله که برنامه نویسی نکردم ، حتی یه خط و در کل کنار گزاشتم. ولی وقتی تیمی تشکیل دادین ، خوشحال میشم در هر زمینه ای جزو دوستان باشم :)
راستی ، به نظرم این طور پروژه ها تجربه های بدی نیستن و ...
موفق و پیروز باشید

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
سلام
سرچ به این صورت نیاز به منابع مالی و هزینه زیاد داره! حتی اگه خودت و یه تیم ده نفره برنامه نویس هم روش کار کنید. راحت تر از این هم میشه به درامد رسید.
در کل پیشنهاد میکنم روی یه پروژه ای کارکنید که که زود تر به نتیجه مثبت برسه بعد روی این قضیه هم به جنبه کسب درامد ، حالا حالاها نگاه نکنید. :) مگه اینکه ایده تاپی داشته باشید که من بی خبر باشم :)
من برنامه نویسم ولی شیش هفت ساله که برنامه نویسی نکردم ، حتی یه خط و در کل کنار گزاشتم. ولی وقتی تیمی تشکیل دادین ، خوشحال میشم در هر زمینه ای جزو دوستان باشم :)
راستی ، به نظرم این طور پروژه ها تجربه های بدی نیستن و ...
موفق و پیروز باشید

iهر چیزی جا خودش خوبه ...

من پروژه های سریع هم زیاد دارم ولی خب این یه کاریه که خیلی وقته می خوام شروع کنم .

یکیش مثلا californiainfinity.com که بعد از 4 روزکه ایندکسشو اجازه دادم به بازدید 500 نفر در روز رسیده ! فقط طراحی اولیه برام زجمت برد ...

ولی این پروژه یه پروژه طولانی مدته که یا می گیره یا نمی گیره . در هر حال به تجربه آدم اضافه می کنه ..

Last edited:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
iهر چیزی جا خودش خوبه ...

من پروژه های سریع هم زیاد دارم ولی خب این یه کاریه که خیلی وقته می خوام شروع کنم .

یکیش مثلا californiainfinity.com که بعد از 4 روزکه ایندکسشو اجازه دادم به بازدید 500 نفر در روز رسیده ! فقط طراحی اولیه برام زجمت برد ...

ولی این پروژه یه پروژه طولانی مدته که یا می گیره یا نمی گیره . در هر حال به تجربه آدم اضافه می کنه ..

بله ، موافقم :)
موفق باشید

بالا