برگزیده های پرشین تولز

مووبل تایپ کاملا فارسی

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
به نقل از spidernet :
راستی یه پیشنهاد دارم به جای ادیتوری که گذاشتی یه ادیتور بهتر جای گذین کن بهتره

دوست عزيزم، منظورت از ادیتور بهتر چیه ؟ معمولا تمام نرم افزار های cms از HTMLArea استفاده می کنن که ما هم کردیم. به خاطر open source بودن و سادگیش.
تازه آقای lostlord هم یه راهنما واسه اضافه کردنش نوشتن که دستشون درد نکنه ولی نمی دونم چرا نرفتن ورژن جدیدش 3 رو اضافه کنن ( احتمالا ترجمه بوده و منبع قدیمی) چون تو ورژن های قبلی Plugin وجود ندارهو سرعت هم پایینتره. HTMLArea جدید داره با قابلیت Plugin هاش انقلابی تو ادیتورهای WYSIWYG بوجود می آره ما هم نسخه فارسی 3 رو آماده کردیم و داریم روی یه پلاگین فارسی کار می کنیم! توضیحات فنیش بماند برای بعد. :happy:

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از Goldbird :
مگر ام تی 3 نامحدود کامل غیرپولی نیست؟

آقا چرا نمیرین از سایت خود موبل تایپ نسخه کامل و غیر پولیش رو بگیرید. مخصوصا میگم غیر پولی چون با رایگانش فرق داره.
اینجا کامل نوشتم موضوع چیه
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=146855

پس نسخه فارسی آنهم باید کامل و نامحدود و غیر پولی باشد
اين رفيقمون توي سايت هم توضيح داده كه پول دادن و خريدنش اخلاقيه تا يه حدودي!

نسخه‌ي پولي با اون غير پوليش هيچ فرقي نداره ديگه!

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
به نقل از Goldbird :
پس نسخه فارسی آنهم باید کامل و نامحدود و غیر پولی باشد

دقیقا همین طوره! نسخه فارسی کاملا رایگانه.

ولی می دونی مشکل ما با SixApart اینه که طبق لایسنس مجانی کسی حق تغییر کد و انتشار مستقلشو نداره باید بده به اونا تا منتشرش کنن.
ولی توافق کردیم تمام حقوق رو به اونا بدیم و ما فقط روی توسعه کار کنیم. اون کپی رایت SixApart پایین سایت هم واسه همینه.

امشب یا فردا می ذارم واسه دانلود

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
به نقل از azemati :
كمك هم خواستي روي من حساب كن.

ما رو شما خیلی حساب می کنیم. لطفا فرم همکاری سایت رو پر کنید. یه کارایی با شما داریم :cool:

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از azizaa :
ما رو شما خیلی حساب می کنیم. لطفا فرم همکاری سایت رو پر کنید. یه کارایی با شما داریم :cool:
باشه عزيز.
در خدمتم!

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ما رو شما خیلی حساب می کنیم. لطفا فرم همکاری سایت رو پر کنید. یه کارایی با شما داریم

باشه عزيز.
در خدمتم!

تو روز روشن :eek: فرار مغزها واي خداي من!! امير!!!!!!!!!!!!!!!!!

امير و عزيز از نوع آشفته :eek: و همكاري و يه كاراي و آره عزيز و در خدمتيم و اون ور دنيا!!! وا مصيبتا اصلا به من چه :lol:

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از كم پشت :
تو روز روشن :eek: فرار مغزها واي خداي من!! امير!!!!!!!!!!!!!!!!!

امير و عزيز از نوع آشفته :eek: و همكاري و يه كاراي و آره عزيز و در خدمتيم و اون ور دنيا!!! وا مصيبتا اصلا به من چه :lol:
چه كنيم ديگه! زندگي خرج داره.

spidernet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا ببخشید این ام رو بفرست خیلی احتیاج دارم

ariaboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا شما كه اين همه زحمت كشيدي و در ضمن ادعاتون هم ميشه

خوب اين تاريخ آرشيو ماهانه و سالانه رو هم به هجري شمسي مينوشتين تا ملت بهره ي كافي ببرن

البته همين هم خوبه دستت درد نكنه ولي اگه ميتونستي ....

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
عزیز جان خیلی عالیه... امیدوارم موفق باشی. اون بخشهای باقیمونده هم امیدوارم زودتر راه بیوفته. حالا منتظر خبرت هستم.

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
به نقل از ariaboy :
آقا شما كه اين همه زحمت كشيدي و در ضمن ادعاتون هم ميشه

خوب اين تاريخ آرشيو ماهانه و سالانه رو هم به هجري شمسي مينوشتين تا ملت بهره ي كافي ببرن

البته همين هم خوبه دستت درد نكنه ولي اگه ميتونستي ....

سلام ariaboy عزیز

I- بابا ما ادعامون کجا بود قربونت بشم! :blush:

II- ببین در مورد این که تو می خوای قبلا خیلی فکر شده. از نظر تکنیکال دو راه حل هست.

1- کوتاه و کار راه بیانداز ولی سخت و ملانصرالدینی: اینه که یه پلاگین بنویسی که تمام تگ های تاریخ Related مووبل تایپ رو یه معادل فارسی براش بسازه بعد از همه بخواد تمام تگ های قالبشون با تگ های جدید بنویسن. البته بماند که پروسه Convert هم باید کمی هوشمند باشد و کلی استثتا را در نظر بگیرد مثلا ابتدایی ترینش
اینه که وقتی ماه میلادی تموم میشه (مثلا تو Calendar) ماه شمسی ادامه داره پس باید بره و یه قسمت از ماه بعد هم بیاره و این حرفا که قصش درازه و به نظر من راه حا خوبی نیست ولی اگر کسی نوشت ما شدیدا استقبال و حمایت می کنیم. بدیش هم اینه که توی سیستم مدیریت ام تی هنوز همه چی میلادیه و فقط پوسته خارجی خودتو شمسی کردی.

2- اینه که یه Hack کامل واسه تاریخ شمسی بنویسیم و تاریخ شمسی رو به تاریخ هایی که MT ساپورت می کنه اضافه کنیم. این کار معقولیه چون هم تگ ها همون قبلی ها می مونه و هم تاریخ داخل خود سیستم مدیریت هم شمسی میشه که خیلی خوب و لازمه. من کد های MT رو یه بار کاملا بررسی کردم و تقریبا می دونم باید چی کار کرد. ولی خودم این روزها خیلی سرم شلوغه. یعنی همین انتشار MT فارسی و اینجا نوشتن من هم در این بازه زمانی کار اشتباهی بوده. واسه همین اگه من یه دفعه کلا خاموش شدم زیاد ناراحت نشین. اگه یه Perl کار خفن حاضر شد این کار رو بکنه می تونه یه روز بیاد پیشه من تا کل سیستم رو واسش توضیح بدم فکر بقیش کار سختی نیست.

اگه نیاز جدیدی دارید که فعلا MT ساپورت نمی کنه حتما تو بخش درخواست امکانات جدید تو سایت MT فارسی بنویسید. :)

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
جالب بود. استفاده برديم!

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از azizaa :
سلام ariaboy عزیز

I- بابا ما ادعامون کجا بود قربونت بشم! :blush:

II- ببین در مورد این که تو می خوای قبلا خیلی فکر شده. از نظر تکنیکال دو راه حل هست.

1- کوتاه و کار راه بیانداز ولی سخت و ملانصرالدینی: اینه که یه پلاگین بنویسی که تمام تگ های تاریخ Related مووبل تایپ رو یه معادل فارسی براش بسازه بعد از همه بخواد تمام تگ های قالبشون با تگ های جدید بنویسن. البته بماند که پروسه Convert هم باید کمی هوشمند باشد و کلی استثتا را در نظر بگیرد مثلا ابتدایی ترینش
اینه که وقتی ماه میلادی تموم میشه (مثلا تو Calendar) ماه شمسی ادامه داره پس باید بره و یه قسمت از ماه بعد هم بیاره و این حرفا که قصش درازه و به نظر من راه حا خوبی نیست ولی اگر کسی نوشت ما شدیدا استقبال و حمایت می کنیم. بدیش هم اینه که توی سیستم مدیریت ام تی هنوز همه چی میلادیه و فقط پوسته خارجی خودتو شمسی کردی.

2- اینه که یه Hack کامل واسه تاریخ شمسی بنویسیم و تاریخ شمسی رو به تاریخ هایی که MT ساپورت می کنه اضافه کنیم. این کار معقولیه چون هم تگ ها همون قبلی ها می مونه و هم تاریخ داخل خود سیستم مدیریت هم شمسی میشه که خیلی خوب و لازمه. من کد های MT رو یه بار کاملا بررسی کردم و تقریبا می دونم باید چی کار کرد. ولی خودم این روزها خیلی سرم شلوغه. یعنی همین انتشار MT فارسی و اینجا نوشتن من هم در این بازه زمانی کار اشتباهی بوده. واسه همین اگه من یه دفعه کلا خاموش شدم زیاد ناراحت نشین. اگه یه Perl کار خفن حاضر شد این کار رو بکنه می تونه یه روز بیاد پیشه من تا کل سیستم رو واسش توضیح بدم فکر بقیش کار سختی نیست.

اگه نیاز جدیدی دارید که فعلا MT ساپورت نمی کنه حتما تو بخش درخواست امکانات جدید تو سایت MT فارسی بنویسید. :)

کار قشنگي انجام داديد. دستتون درد نکنه.
اما به نظر من شمسي کردن تمام تاريخهاي ام تي از جمله آرشيوها، مهمتر از فارسي کردن بخش مديريت و . . . است. چون با سيستم مديريت لاتين ميشه کنار اومد، اما با تاريخ هاي ميلادي نه.

ممنون

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
به نقل از Persia :
کار قشنگي انجام داديد. دستتون درد نکنه.
اما به نظر من شمسي کردن تمام تاريخهاي ام تي از جمله آرشيوها، مهمتر از فارسي کردن بخش مديريت و . . . است. چون با سيستم مديريت لاتين ميشه کنار اومد، اما با تاريخ هاي ميلادي نه.

ممنون

از نظر یه user ام تی، حرفت رو قبول دارم.
اما از نظر یه کسی که هنوز به MT آلوده نشده و می خواد انتخاب کنه بین چند تا سیستم زبان عامل مهمی میشه.
پس بهتره بگیم شمسي کردن تمام تاريخهاي ام تي مهمترین خواسته فعلی کابران MT است.

هر چند کسانی هم هستند که نظرات دیگری داشته باشند مثل حسین درخشان که گفته Text Formating مهمتره!
ولی من با تو موافقم.

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
آقا دستت درد نکنه. حال کردم شدید.
الان روی لوکال نصبش کردم. یک کم کم تجربم :blush: این User/Pass رو چي بايد بديم؟ Melody/Nelson جواب نميده!! :(

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
به نقل از Asef :
آقا دستت درد نکنه. حال کردم شدید.
الان روی لوکال نصبش کردم. یک کم کم تجربم :blush: این User/Pass رو چي بايد بديم؟ Melody/Nelson جواب نميده!! :(

همون Melody/Nelson

بالا