• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

********مژده مژده فروش تمام لوازم جانبی موبایل به قیمت عمده ****سامسونگ نوت ۸ و آیفون ایکس رسيد*****

inter_milan

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
فلپ کاور note 2 چنده؟
تگ nfc هم داره؟

parham2

Registered User
لایک‌ها
0
سلام برا 5اس محافظ بوف داری اگه نه مال 5بهش ميخوره جلو فلش رو نميکيره

sami_shy

Registered User
لایک‌ها
0
سلام لوازم جانبی الجی جی 2 چی دارنی محافظ صفحه نمایش و ضد اثر انگشت تا کیف و کوییک ویندوز میخام قمیت و مدلارو بزارید تشکر اصل باشه هت تو سایت ها خارجی چند مدل تقلبی هست بشرط اصل و قیمت مناسب میخام

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
سلام لوازم جانبی الجی جی 2 چی دارنی محافظ صفحه نمایش و ضد اثر انگشت تا کیف و کوییک ویندوز میخام قمیت و مدلارو بزارید تشکر اصل باشه هت تو سایت ها خارجی چند مدل تقلبی هست بشرط اصل و قیمت مناسب میخام
آخر هفته ميرسه

sami_shy

Registered User
لایک‌ها
0
من میخاسم خرید کنم که 16 روز دیگه دستم برسه اگه اخر هفته میاری دست نگه دارم تا زودتر دستم برسه

دمت گرم دادا جونم

نگاه امیدوارم برچسب ضد اثر انگشت صفحه نمایش ک برا لنز هم داره و با یک کیف کوییک وینذوز و یک کیف مخصوص ک لینکشو میزارم اورده باشی قیمتاشم بتونی الان بگی ممنون میشم
1pcs Free shipping ROCK original S VIEW Stand PC + pu leather case flip cover For LG Optimus G2 with retail box-in Phone Bags & Cases from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

For LG Optimus G2 Baseus Faith Stand Leather Flip Cover Case Free shipping on Aliexpress.com

nillkin anti-fingerprint screen protector for lg g2 d802 - cell phone partner

sami_shy

Registered User
لایک‌ها
0
برا اچ تی سی دیزایر 608 تی کیف یا گارد میخام داری ؟ میتونی بیاری تو بارت نیست

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
من میخاسم خرید کنم که 16 روز دیگه دستم برسه اگه اخر هفته میاری دست نگه دارم تا زودتر دستم برسه

دمت گرم دادا جونم

نگاه امیدوارم برچسب ضد اثر انگشت صفحه نمایش ک برا لنز هم داره و با یک کیف کوییک وینذوز و یک کیف مخصوص ک لینکشو میزارم اورده باشی قیمتاشم بتونی الان بگی ممنون میشم
1pcs Free shipping ROCK original S VIEW Stand PC + pu leather case flip cover For LG Optimus G2 with retail box-in Phone Bags & Cases from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

For LG Optimus G2 Baseus Faith Stand Leather Flip Cover Case Free shipping on Aliexpress.com

nillkin anti-fingerprint screen protector for lg g2 d802 - cell phone partner
طبق برنامه بايد تا آخر هفته برسه

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
این محافظ ضد ضربه همونی هست که رو صفحه میزنی و در برابر ضربات از صفحه گوشی محافظت میکنه همونه؟

sami_shy

Registered User
لایک‌ها
0
داداش لوازم جانبی الجی دستت رسید حتما برام پ خ کن که میخاما نکه تموم شه مرسی

sami_shy

Registered User
لایک‌ها
0
لوازم جی 2 منظورمه هر وقت اومد برام پ خ کن من میخام فقط کاشکی فیمتا رو الان برام پ خ میکردی چ چیزایی همراه بارته که ببینم میشه چند تا شو ازت بخرم یا نه منتظر جوابم

بالا