برگزیده های پرشین تولز

میخوام گوشی بگیرم.به نظر شما چی بگیرم خوبه؟

blue0o07

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
دوستان خداوکیلی نظرات کارشناسی ندهید . من ناراحت میشم وقتی می بینم یک عده به این گوشی میگن جوات !
اولا که یک گوشی فقط با زیاد شدن جوات نمیشه !!!
ثانیا اگر خیلی هم زیاد بشه دلیلی بر جوات شدنش نیست !
ثالثا گوشی به این شیکی و خوشدستی رو میگین جوات و با 6600 که شکل کتلت بود مقایسه می کنید / ؟ آخه هر چیزی
باید استعدادی هم برای خز شدن داشته باشه . مثلا اگر یک روزی ملت همشون مایه دار شدن رفتن بنز خریدن شما میگین
الگانس هم دیگه جوات شده !!!!
یکم با فکر و منطق گفتگو کنید .

شاید برداشت ما از کلمه ی جوات متفاوت باشه!! این فقط نظر شخصی من بود ;) درباره ی گرون بودن کاملن موافقم قبلن هم گفتم به اندازه ی تعریف هایی که ازش میشه (و قیمتش) ارزش نداره!! خیلی گوشی خوبیه ولی الان می گم کاش صبر می کردم کمی ارزونتر بشه!! اگه قیمت برات خیلی مهمه کمی (شایدم یه ذره بیشتر) صبر کن!

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
حالا جالب میدونین کجاس؟ این همه ما اینجا داریم میزنیم تو سر و کله هم! اصلا از صاحب تاپیک ( شایان تقلبی!:D ) هیچ خبری نیست!!!!:wacko:

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از blue0o07 :
شاید برداشت ما از کلمه ی جوات متفاوت باشه!! این فقط نظر شخصی من بود ;) درباره ی گرون بودن کاملن موافقم قبلن هم گفتم به اندازه ی تعریف هایی که ازش میشه (و قیمتش) ارزش نداره!! خیلی گوشی خوبیه ولی الان می گم کاش صبر می کردم کمی ارزونتر بشه!! اگه قیمت برات خیلی مهمه کمی (شایدم یه ذره بیشتر) صبر کن!
ببین من اصلا نگفتم این گوشی نسبت به قیمتش نمی ارزه !!! خیلی هم می ارزه . چرا شما میگی نمی ارزه ؟
گرون هم که خیلی نیست . وقتی دوربین 2 مگاپیکسلی نوکیا با همین کیفیت دو-سه برابر قیمت اینه شما میگی گرونه ؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از noisymind :
آقا همون k750 رو بگیر! که تاپیک منحرف نشه!!:D خیلی گوشی توپیه. از این به بعد هر کی خواست گوشی بگیره فقط باید k750 بگیره:rolleyes: این جز قوانین فرومه!!! :f34r: :lol:
ای بابا کی خواست گوشی بگیره !!!

blue0o07

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
ببین من اصلا نگفتم این گوشی نسبت به قیمتش نمی ارزه !!! خیلی هم می ارزه . چرا شما میگی نمی ارزه ؟
گرون هم که خیلی نیست . وقتی دوربین 2 مگاپیکسلی نوکیا با همین کیفیت دو-سه برابر قیمت اینه شما میگی گرونه ؟

قیمتو در جواب پستی که دفتر خاطرات زده بود نوشتم. من با گوشی دیگه ای مقایسش نکردم در مورد نوکیا حق با شماست! ;) منظورم این بود که جا داره از این ارزونتر بشه. همونطوری که قبلن تا 320 تومن هم پایین اومده بود.
راستی اصلن اون کسی که گوشی می خواست خودش چی شد؟

بالا