• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

میشه شبکه رو به صورت خود خوان و بدون استاد خوند ؟

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
من می خوام مدرک ccie بگیرم . network+ دارم و تو دانشگاه 6 واحد شبکه خوندم . می تونم بدون رفتن به کلاس شبکه رو یاد بگیرم ؟ (اردبیلم اینجا کلاس نیست )

elf2ccedro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون 6 واحد شبکه دانشگاه رو کلا بریز بیرون که بتونی از یه جای درست شروع کنی :p اما در مورد مدارک (به نظر من ) :
مدارک مایکروسافت رو میشه با خوندن زیاد بدستش آورد چون بجز بحث های پیاده سازیش که میشه با دیدن نمونه های مختلف یا دیدن ویدیو و ... حلش کرد بقیش بیشتر خوندی هستش اما در مورد مدارک سیسکو حتی با وجود ایمولیتور های خییلی خیلی خوبی که وجود داره اما باز هم در درجات بالا واقعا نیاز هست که توی لابراتوار کار بشه به قول یکی از استادام آدم خدای شبیه سازا هم بشه بازم کمبود سوییچ روتر خونش جبران نمیشه (نقل به مضمون)، و یه نکته ای که خیلی مهمه اینه که حضور یه استاد برای پیدا کردن راه سریع تر کسی که این راه رو قبلا رفته باشه غیر قابل انکاره .

در کل یعنی با اینکه هیچ کاری نشد نداره اما کلاس و لابراتوار واقعا تاثیر داره هستند کسایی که از شهرستانای دور میان تهران برای کلاسا

(زیاد حرف زدم ببخشید):)

farazNet

Registered User
لایک‌ها
39
سلام

بنده به صورت آنلاین تدریس می کنم و کارم به صورت پروژه ای و 100% کاربردی می باشد

حدود 12 سال سابقه کار اجرایی و تدریس در دانشگاه و موسسات معتبر سطح کشور را دارم.

در صورت تمایل می توانید تست نمایید.

2381282-0912

www.FarazNetwork.ir

در ضمن یکسری جزوه ، فیلم آموزشی و پروژه به صورت رایگان در سایت موجود می باشد.

بالا