• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

میشه کلاسهای عمومی نرفت؟

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
من حوصله ی این مزخرفات رو ندارم. اعتقادی هم ندارم بحثم میشه با اینها برام پرونده تشکیل میدن. چیکار کنم؟

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
من حوصله ی این مزخرفات رو ندارم. اعتقادی هم ندارم بحثم میشه با اینها برام پرونده تشکیل میدن. چیکار کنم؟
دوره دانشگاه ما تخصصی نمیرفتیم عمومی میرفتیم [emoji28] چون تخصصیا کاری ندارن ولی عمومی ها 3 جلسه غیبت کنی سریع حذف میکنن .
با اینا بحث هم نکن یه مشت خشک مذهبی عقده ای هستن بعد برات شر درست میشه . من میرفتم مینشستم با گوشی بازی میکردم .

امضای تاپاتاک :
بیهوده متاز که مقصد خاک است

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
دوره دانشگاه ما تخصصی نمیرفتیم عمومی میرفتیم [emoji28] چون تخصصیا کاری ندارن ولی عمومی ها 3 جلسه غیبت کنی سریع حذف میکنن .
با اینا بحث هم نکن یه مشت خشک مذهبی عقده ای هستن بعد برات شر درست میشه . من میرفتم مینشستم با گوشی بازی میکردم .

امضای تاپاتاک :
تنظیم خانواده و زبان عمومی چی؟ اینا هم خشک مقدس هستند؟ :D تنظیم که کرکر خنده و زنگ تفریحمون بود :general506:

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245

امضای تاپاتاک :

ولی من بایپولاریتی و دیابت دارم اصلا روانپزشکم گفته بیشتر از 16 برندار که من 18 برداشتم. باهشون بحث نمیکنم میگم تحقیق میارم عوضش شاید قبول کرد. اگر خیلی انتر بازی درآورد هم حذف میکنم.

بالا