برگزیده های پرشین تولز

ناروتو

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
کلا لوس کردن همه چیزو ... آقا یعنی چی هی دستش می افته فردا به یه چیز جدید می آد ...
یه پیره مرده با تجربه با اون پشتوانه خانوادگیش با اون اوچیها بودنو دمو دستگاش و هزار تا کوفته دیگه باید به این سادگی شکست بخوره و آدمو نامید کنه ؟ :|
اپیزود بعد هم چرته به احتمال زیاد ... :|

رفیق شما تا حالا چیزی دیدی از این مجموعه ؟

نه والا عمو از یه دونه از بچه ها میخاستم بخرم که با حمیت خودمون دهن به دهن شدن بن دائم شد :دی
لاکن با این همه اسم بعید میدونم چیزیش یادم بمونه

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
نه والا عمو از یه دونه از بچه ها میخاستم بخرم که با حمیت خودمون دهن به دهن شدن بن دائم شد :دی
لاکن با این همه اسم بعید میدونم چیزیش یادم بمونه

عجب ... نمی دونم بهت توصیه بکنم که ببینی یا نه ... :rolleyes:

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
آقا چرا هیچ کدوم از این اوچاهاها به غیر از ایتاچی از این جن جوتسوش استفاده نمی کنه این مادرا هم که فقط برای ناین تیل استفاده می کنه ... اصلا خز کردن اوچیها رو :|

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
آقا چرا هیچ کدوم از این اوچاهاها به غیر از ایتاچی از این جن جوتسوش استفاده نمی کنه این مادرا هم که فقط برای ناین تیل استفاده می کنه ... اصلا خز کردن اوچیها رو :|
عمو دقیقآ نفهمیدم منظورت کدوم گنجوتسو بود ولی در کل سه تا اوچیها که بیشتر نیستن :| ساسوکه هم اوایل زیاد استفاده می کرد از گنجوتسوهاش . حالا اینکه چرا مادارا استفاده نمی کنه ، منم موندم !
حالا یه کاری کردن که اون تکنیکش که توش untouchable می شد ، از چشمون افتاد از بس دو سه تا بچه زدن دستشو قطع کردن ، امیدوارم یه چیزی تو چنته داشته باشه با این چشم های شارینگان و رینیگانش :|

هفته ی قبل هم اعصاب خراب شد از لودگی همشون . اون از بی که انگار اون شمشیره داره براش ... می زنه و قراره ارضا بشه . دی
اون از گای سنسی که واقعآ اسکله :| و کلآ رو اعصابه .

حالا یه سوال دارم و اونم اینکه ناروتو تو این مووده جدیدش ، چاکرای کیوبی و نیچر رو با هم میکس کرده و تو حالت sage هم هست یا فقط مربوط به چاکرای نه دم میشه ؟
اونزمون از رو نوک کوه می افتاد زمین هیچچیش نمیشد ، الان میره تو دیوار ، پاش می شکنه :eek:
البته من این تیکشو قبلآ از مانگاش دیده بودم . کوول شده بود تو این موودش

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
عمو دقیقآ نفهمیدم منظورت کدوم گنجوتسو بود ولی در کل سه تا اوچیها که بیشتر نیستن :| ساسوکه هم اوایل زیاد استفاده می کرد از گنجوتسوهاش . حالا اینکه چرا مادارا استفاده نمی کنه ، منم موندم !
حالا یه کاری کردن که اون تکنیکش که توش untouchable می شد ، از چشمون افتاد از بس دو سه تا بچه زدن دستشو قطع کردن ، امیدوارم یه چیزی تو چنته داشته باشه با این چشم های شارینگان و رینیگانش :|

هفته ی قبل هم اعصاب خراب شد از لودگی همشون . اون از بی که انگار اون شمشیره داره براش ... می زنه و قراره ارضا بشه . دی
اون از گای سنسی که واقعآ اسکله :| و کلآ رو اعصابه .

حالا یه سوال دارم و اونم اینکه ناروتو تو این مووده جدیدش ، چاکرای کیوبی و نیچر رو با هم میکس کرده و تو حالت sage هم هست یا فقط مربوط به چاکرای نه دم میشه ؟
اونزمون از رو نوک کوه می افتاد زمین هیچچیش نمیشد ، الان میره تو دیوار ، پاش می شکنه :eek:
البته من این تیکشو قبلآ از مانگاش دیده بودم . کوول شده بود تو این موودش
همین جنجوتسویی که طرفو مخشو بکار می گیره دیگه ... مخ ناین تیل رو هم بکار می گیره :دی
بعد این ناروتو که ناین تیل رو مثل بی رام نکرد که یه کم از چاکراش دزدید ... ولی بی رامش کرده بود ... ما آخرش از این تناقضات چیزی سر در نیوردیم ...

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
کیسامه یه مرد بود :| فقدانش برام سخته :| چرا آخه یکی از این کونها نمی میره :lol:
واقعا ارزش یک نینجا رو به طریقه مردنش می شه فهمید ... به پروژه Project Tsuki no Me ایمان آوردم ... فک کنم این از روش ناروتو بیتر جباب بده ...

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
درسته شرافتمندانه مرد ولی نگاه به زندگیش در مقابل نگاهی که ایتاچی به زندگی داشت ، خیلی بی پایه و اساس تر بود :|
البته به نظرم اگه شمشیرش باهاش بود ، به این سادگی از گای شکست نمی خورد :| من که هنوز باور نمی کنم به خاطر یه باد فشرده شده ، کیسامه رو شکست داده باشه :| دی
بچه ی 5 ساله چطور شده بود میزوکاگه ، من نفهمیدم :|

نه عمو ، :( اگه قرار باشه زور بالا سر مردم باشه واسه ثبات و آرامش که نمیشه :|

قسمت بعد هم قراره مادارا با کونان بتل داشته باشه !

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
لول تاپیکو تورو خدا افتاده دسته X تن آل اسپم:دی یاد گفتگو آزاد افتادیم:دی

منم بعد 1 سال تقریبا ندیدن نشستم 2 روزه همش رو (به غیر فیلر) تا قسمت 249 دیدم! فلش بک فوق العاده ای بود.
w04.gif

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
درسته شرافتمندانه مرد ولی نگاه به زندگیش در مقابل نگاهی که ایتاچی به زندگی داشت ، خیلی بی پایه و اساس تر بود :|
البته به نظرم اگه شمشیرش باهاش بود ، به این سادگی از گای شکست نمی خورد :| من که هنوز باور نمی کنم به خاطر یه باد فشرده شده ، کیسامه رو شکست داده باشه :| دی
بچه ی 5 ساله چطور شده بود میزوکاگه ، من نفهمیدم :|

نه عمو ، :( اگه قرار باشه زور بالا سر مردم باشه واسه ثبات و آرامش که نمیشه :|

قسمت بعد هم قراره مادارا با کونان بتل داشته باشه !
نه عمو تو این دنیای نینجا ها باید این تیلد بیست ها رو جمشون کرد که جنگو خون ریزی کم بشه ... بعد مرگ اون بابا سیج آو سیکس پت اینا ولو شدن کف دنیا ...
اگه اینا جم بشن کمتر تو سر مغز هم می زنن این ایالت ها ...
آره کلا کیسامه یه عمر دنبال پیدا کردن آرامش درونی بود ولی جواب قطعی براش نداشت ... ولی چیزی که مشخص بود به اصول نینجایی دنیای نینجایی خیلی پابند بود ...
آره این باد شیکم فشرده گای هم چیزه عجیبی بود ما آخرش نفهمیدم این گای زورش چقده ؟ :دی
من می دونم قسمت بعد چیه ... بازم یه خفت دیگه برا مادارا ...
واقعا قشنگ ترین بتل بین اروچیمارو و ساروتوبی بود که دیگه مثلشو ندیدم :|

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
نه عمو تو این دنیای نینجا ها باید این تیلد بیست ها رو جمشون کرد که جنگو خون ریزی کم بشه ... بعد مرگ اون بابا سیج آو سیکس پت اینا ولو شدن کف دنیا ...
اگه اینا جم بشن کمتر تو سر مغز هم می زنن این ایالت ها ...
آره کلا کیسامه یه عمر دنبال پیدا کردن آرامش درونی بود ولی جواب قطعی براش نداشت ... ولی چیزی که مشخص بود به اصول نینجایی دنیای نینجایی خیلی پابند بود ...
آره این باد شیکم فشرده گای هم چیزه عجیبی بود ما آخرش نفهمیدم این گای زورش چقده ؟ :دی
من می دونم قسمت بعد چیه ... بازم یه خفت دیگه برا مادارا ...
واقعا قشنگ ترین بتل بین اروچیمارو و ساروتوبی بود که دیگه مثلشو ندیدم :|
البته تیکه ای که مربوط می شه به Infinite Tsukuyomi on the moon رو منم قبول ندارم ز یاد ...فقط در همین حد قبول دارم که دیگه تیلد بیستی ولو نباشه این وسط و همش دست یه آدم عادلی جم باشه مثله خود سیج آف سیکس پت بزرگ که بعد از مرگش اینا ولو شدن ...

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
خدا رو شکر ایندفعه دست راست مادارا قطع شد :| خسته شده بودم از بس دست چپش رو زرتی از دست میداد . دی

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
خدا رو شکر ایندفعه دست راست مادارا قطع شد :| خسته شده بودم از بس دست چپش رو زرتی از دست میداد . دی
خیلی این ابله بازی های مادارا جدیدا رو اعصاب شده ... :| من نمی دونم چه اسراری هست هر سری خفته گلو طرفو بگیره که خودشو به چیز بده ... هم سر اون بابای ناروتو خودشو به همین سادگی به چیز داد هم این کونانه بچه نینجا ... من نمی دونم این اترنال مانگیکو شرینگانش یا اون تسوکیومیش کدوم گوریه ؟ تاره تهه قسمت 252 یکم نشون می ده بعد از اینکه خودشو به چیز داده از جنجوتسوش استفاده کرده ... من نمی دونم این بشر باید استخاره بکنه تا بتونه یه جنجوتسو بکنه یا باید مث پیکان یکم رانندگی کنه با شرینگانش که کم کم این جنجوتسوش تو کفی که افتاد راه بیفته ... اصلا ر*دن به این کاراکتر این جاپونی های ابله ... یکی اون اوروچیمارو رو خراب کردن دومیشم اینه ... مرگ بر پایروت استودیو که فقط بلده آدمای کولو خز کنه آدمای خزو مثله این بابا مردک نوچه اوروچیمارو کول ... :|

Last edited:

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
خیلی ستم بود این قسمت ... :| حتما باید یه دسشو با یه چشمشو به چیز می داد تا بتونه این این دختره ببره ؟ :| انقد خانواده اوچیها بدبخت شده :| به دلمون موند این تسوکیومی یا آماتاراسو یا این جنجوتسوشو رو آدمی زاد اجرا کنه نه فقط ناین تیل ... :| بعد به خودشم می گه سیج آف سیکس پت دو :| آخرشم این ناروتو *وزو با یه خفتی شکستش می ده :(((

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
این قسمت خیلی مزخرف بود :| با یوگی و دوستان هیچ فرقی نداشت :| آخه این دردو به کی باید گفت :|

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
این قسمت خیلی مزخرف بود :| با یوگی و دوستان هیچ فرقی نداشت :| آخه این دردو به کی باید گفت :|

من هنوز نمی دونم این قسمتا فیلره یا نه ؟!
10 مین از 20 مین سریال صرف این شد که ناروتوخان ببینه اون کانگرو نر هس یا ماده :|
:| دی

من که نفهمیدم این بچه چطور تو یه ثانیه یاماتو رو جلو اونهمه آدم گروگان گرفت :|
اونور هم کاگه ها نشستن واسه نینجاهاشون هدبند طراحی می کنن :دی

omidsilver7

Registered User
لایک‌ها
8
دیروز فیلم 6 ناروتو شیپودن اکران شد به اسم Road to Ninja که نویسنده این فیلم برای اولین بار خود نویسنده سری ناروتو یعنی کیشیموتو هستش .

تریلر رسمی فیلم همرا با مصاحبه با کیشیموتو

Naruto Shippuden Movie 6 Road to Ninja Official Trailer.flv

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
بعد از یه بیس قسمت 272 یه چیزه استثنائی بود برا خودش به نظره من ...

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
خوش به حالتون هنوز ميشينيد ناروتو ميبينيد. من فك كنم يه 500 قسمتي عقبم!

بالا