برگزیده های پرشین تولز

نام گذاری ب سبک ایرانی....!

SHADmaghz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
247

صُبت از سوبارو شد باید بگم واقعا جاش تو خیابونای ما خالیه
منکه تاحالا مدلای جدیدش رو ندیدم

فقط تو تاپ گیر میبینیم

منم تو عمرم یه بار از همین سوبارو وَن سبزها دیدم یدونه هم سوبارو لگاسی ........

لگا سی (موتورش 2400 و 4WD هست!×!!!!) دقیقا نمیدونم مدل ش 85ـه یا 84

خیلی از جاپونی ها تو ایران خیلی کم ن مثل داتسون و انیفینیتی سوزوکی و... همه ایناروتکو توک قبل انقلاب نمایندگی هایی ک تو ایران بودن وارد میکردن..پسر ما قبل انقولب خط تولید کادیلاک داشتم شورولت جیپ لندررور!! خیلی حرفه ها!!! الان جز تو خوده آمریکا هیج جا شورولت کادیلاک و اینا تولید نمیشه ببین چی بودیم ک اون موقع تو ایران خط تولید ماشین های آمریکایی رو داشتیم +اینگیلیسی جاپونی هم نمیدونم بود یا نه ولی 90% ملت آمریکایی سوار بودن تکو توک اروپایی و آلمانی

======================

ب نظرت این بدبَخت ای ک ولش کردن کف خیابون رفتن چیه ؟!! این ماشین فقط یه رینگ و لاستیک میخواد و رنگ و سلام چقد نازه بره دهه 80 هست بهتر بگم 1986ـه..اگه گوفتی چیپسه ولی تو دهه 80 در رقابت با سیویک شکست خرد

mohamadreza-23

Registered User
لایک‌ها
411
E!مطمئنی دروغ میگی؟ تا دیروز کسچیپس میگفتی پشت سره ما الان شدی دَدَ- مـآل باش :D
بالام جان حالا یه چیزی بوده گذشته دیگه:| بروبچ ازین به بعد هرکی به چچک من چیزی بگه با من طرفه:|

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
عکس خودته شادمغز؟ بنده رسما بهت پیشنهاد دوستی میدم. واسه سوسک و اینا نمیخوامت. حال کردم اوغلان خودم باشی. بریم بگردیم

بالام جان حالا یه چیزی بوده گذشته دیگه:| بروبچ ازین به بعد هرکی به چچک من چیزی بگه با من طرفه:|

عمویی تو نبودی دم از ایسلام میزدی په چرا عکس پسر بچه میبینی پیچ و مهره هات شل میشه :happy:

mohamadreza-23

Registered User
لایک‌ها
411
عمویی تو نبودی دم از ایسلام میزدی په چرا عکس پسر بچه میبینی پیچ و مهره هات شل میشه :happy:
خب که چی؟! میخوام ببرمش تربیت اسلامی بهش آموزش بدم مشکلی داری شما؟ پیچ و مهره هام شل نمیشه غضروفای انگشتام تق تق صدا میده:|

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
استارتر باید نام کار بری شو به کوس مغز تغییر بده !!:D

SixPack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
یکی نیست حداقل از استارتر تشکر کن ب پاس زحماتی ک کشیده

تُف تُف

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
تاپیک به این پر محتوایی ندیده بودم!

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
خدایا خداوندا تورو قسم میدم به دستای بریده شده ی ابوالفضل یا این شادمغز رو شفا بده یا نابودش کن...
لال از دنیا نری بگو آمین

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
بالا