برگزیده های پرشین تولز

نتایج کنکور92 نیز ...

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
شما هنوز نوجوونی خیلی از مسایل و نمیدونی اون پزشکی که میگین بیکار داره یه جا دیگه در قبال مدرکش 10 برابر در میاره برای همین نیازی نمیبینه خودش کار کنه سن خودت رفت بالاتر متوجه میشی ادم توی سن نوجوونی تحت تاثیر حرف اطرافیانه ا ون معلم های شما هم احتمالا عقده گشایی خودش رو داشته میکرده الان بارها و بارها مسیولین وازرت بهداشت اعلام کردن که ما در کشور کمبود پزشک عمومی داریم علتشم اینه بیشتر پزشک های عمومی میرن تخصص میگیرن یا مهاجرت میکنن به کشورهای دیگه در کل شما نوججونی کلت داغه به حرف کسی گوش نمیدی بعدا یه ده سال بعد میبینی اشتباه کردی البته نمیدونم امسال کنکور دادی یا نه و رتبت چند شده؟؟؟؟؟الان همین دورور خودم میبینم طرف فوق لیسانس فیزیوتراپی داره ارتوپد داره رشتش فنی بوده سنش دورو بر سی ساله الان دوباره شروع کرده به خوندن که بتونه کنکور بده پزشکی قبول شه

دیگه جوابی ندارم:
www.bartarinha.ir/fa/news/30812/آمار-خیره-کننده-از-پزشکان-بیکار-در-کشور
اینقدرم دکتر عمومی بیکار که حتی آلمان و هلند مدرک گرفتن دور و برم دیدم که دیگه مطمئنم. چه کسایی که نتونستن اجاره مطبشونو بدن چه کسایی که رفتن ترک اعتیاد زدن و بازم جایی نرسیدن...

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
دوستان دفترچه امروز ساعت 8 شب میاد رو سایت سنجش

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
آقايون با 6 هزار انساني چيو بزنيم ؟ من متولد 67 هستم با كارت پايان خدمت ! ميتونم تربيت معلم برم يا نه ؟

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
دفترچه اومده ؟
من که پیدا نکردم دانلود کنم

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
به نظرتون پزشکی بهتره یا دارو سازی ؟

با دلیل ؟

radar2

Registered User
لایک‌ها
27
به نظرتون پزشکی بهتره یا دارو سازی ؟

با دلیل ؟

پزشکی
چون اولا از داروسازی نسبتا آسونه
دوما شاخه های رشته پزشکی زیاده

داروسازی بدون علاقه نمیشه خوند. به این دلیله که 80 % دانشجوهاش آخرش داروفروش میشن نه داروساز!

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432
دوستان کسی در مورد این پست نظری نداره
اگر کتاب ها اوکی هستند بروم بخرم

من بهت پشنهاد میکنم اینا رو بگیری :

واسه شیمی پیش 1 و پیش 2 و سوم خیلی سبز و برای شیمی دوم مبتکران (این مبتکران رو حتما خودمت میدونی که خیلی خیلی توش حرف زده و تست داره !!!)

واسه دینی که 100000000000000000000000000000 % گاج نقره ای البته فکر کنم باید صبر کنی ورژن جدیدش که مهر ماه میاد رو بخری چون فکر کنم کتاب ها تغییر کردن .

واسه دیفرانسیل اینو برادرانه بهت میگم ! حتما حتما حتما ورژن جدید آبی قلم چی رو بگیر. من ...... (!!) کل این سال نشتستم کتاب های خود معلمم که ماله تخته سیاه بود رو خوندم ، آخرش ..........!

واسه فیزیک هم 100 % آبی قلمچی (هم پیش و هم پایه ) ولی اگه میخوای بیشتر هم کار کنی ، در کنار آّبی قلمچی ، خیلی سبز هم خیلی خوبه ! البته بعضی تست های تالیفیش خیلی خیلی تو جو میره ! ولی خب خیلی خوبه (میتونی اونا رو هم حل نکنی !)

واسه ادبیات نمیدونم چی بگیری ! چون خودم در هم میخوندم. مثلا 1000000000000000000 % واسه تاریخ ادبیات کتاب معلمم که ماله تخته ساه هست رو بگیر ! == > تاریخ ادبیات مصور استاد شاهین شاهین زاد خدایی عالیه ! تا روز کنکور هم میتونی 500 بار بخونیش ! که دیگه مثل بلبل تاریخ ادبیات بگی ! اگر هم واسه آرایه ها میخوای ، آرایه های مصور هم رو داره ، میتونی بگیری .
واسه زبان فراسی من که هیچی نخوندم ! چون نمیصرفه واسه 5 تا تست اون کتاب رو بخونیم !!!!!!

واسه هندسه و گسسته چون من ازشون متنفرم ، نمیدونم چی بهت بگم بگیری ، ولی من خودم ، خوشخوان گرفته بودم ولی 20 تا تست ازشون نزدم !!

عربی هم گاج سفید .

زبان هم 1000000000000000 % باید زبان کنکور کیاسالار رو بگیری + نترسیم از متن کیاسالار

واقعا میتونی روزی 10 ساعت درس بخونی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه اره دمت گرم. والا من توی اوج درس خوندنم ، شاید 5-6 روز تونستم 10 ساعت بخونم. !!!!!

قلم چی هم از الان برو .

کلاس ها رو هم کاشکی از همین تابستون میرفتی ...

سوال دیگه ای اگه بود بپرس . اگه بلد بودم بهت میگم.

حق مشاوره هم فراموش نشه !!!!!!!!!! :p:D

موفق باشی عزیز

persianlicence

Registered User
لایک‌ها
105
فرق ای تی با نرم افزار؟؟؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

اي تي رشته ي جامع تري هست نسبت به نرم افزار.در اون هم سرفصلهاي اصلي نرم رو ميخوني ,هم سخت افزار + دروسي از مديريت.
رشته ي خودم : اي تي
پيشنهاد : اي تي ;)

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
منکه 4 سال پیش عطای کنکور سراسری رو به لقایش بخشیدم از یه راه دیگه رفتم:دی

الان آشنام تو کنکور شرکت کرده اس داده که این انتخاب رشته مجازی که 15 اومده الزامیه؟ پس اون انتخاب رشته که 17 میاد چیه؟

دوستان جواب بدین جوابشو بدم

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432
منکه 4 سال پیش عطای کنکور سراسری رو به لقایش بخشیدم از یه راه دیگه رفتم:دی

الان آشنام تو کنکور شرکت کرده اس داده که این انتخاب رشته مجازی که 15 اومده الزامیه؟ پس اون انتخاب رشته که 17 میاد چیه؟

دوستان جواب بدین جوابشو بدم
15 قرار بوده دفترچه بیاد ، که زود تر اومد . البته 4 شنبه میتونیم بریم دفترچه رو نسخه چاپی رو از پست بگیریم.
17 هم انتخاب رشه شروع میشه تا 22 .

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
15 قرار بوده دفترچه بیاد ، که زود تر اومد . البته 4 شنبه میتونیم بریم دفترچه رو نسخه چاپی رو از پست بگیریم.

تربیت معلما نتیجش کی میاد؟ واسه مصاحبه و...؟
امروز رفتم پست گفت احتمالش کمه دفترچه چاپی بیاد. گفت واسه مناطق محروم میره فقط.
سنجش هم دفترچه pdf رو گذاشته...

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221

پس این انتخاب رشته مجازی چیه:
داوطلبان گروه آزمایشی تجربی جهت استفاده از نرم افزار راهنمای انتخاب رشته (مجازی) آزمون سراسری 92 اینجا را کلیک نمایید

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576

margemoosh

Registered User
لایک‌ها
65
فرق ای تی با نرم افزار؟؟؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

توی آی‌تی سعی کردن درسای نرم‌افزار + سخت‌افزار + یه چند تا درس از مدیریت رو قرار بدن. آی‌تی هنوز درست و حسابی جای پاش محکم نشده و هر سال داره درساشون عوض می‌شه. برای ادامه تحصیل هم چون ظرفیت ارشدش کمتره و بعضی گرایش‌ها رو فقط چند تا دانشگاه خاص دارن قبول شدن سخت‌تر می‌شه. نرم‌افزار هم مشکلش تعداد خیلی زیاد فارغ‌التحصیلاش هست که کار پیدا کردن رو یه مقدار مشکل می‌کنه و فرد باید تخصص درست و حسابی داشته باشه تا بتونه کار پیدا کنه. البته این رو هم باید بدونین که نرم‌افزار فقط کدنویسی نیست و خیلی فراتر از اینی هست که معمولاً تصور می‌کنن.

wildcat1995

Registered User
لایک‌ها
197
توی آی‌تی سعی کردن درسای نرم‌افزار + سخت‌افزار + یه چند تا درس از مدیریت رو قرار بدن. آی‌تی هنوز درست و حسابی جای پاش محکم نشده و هر سال داره درساشون عوض می‌شه. برای ادامه تحصیل هم چون ظرفیت ارشدش کمتره و بعضی گرایش‌ها رو فقط چند تا دانشگاه خاص دارن قبول شدن سخت‌تر می‌شه. نرم‌افزار هم مشکلش تعداد خیلی زیاد فارغ‌التحصیلاش هست که کار پیدا کردن رو یه مقدار مشکل می‌کنه و فرد باید تخصص درست و حسابی داشته باشه تا بتونه کار پیدا کنه. البته این رو هم باید بدونین که نرم‌افزار فقط کدنویسی نیست و خیلی فراتر از اینی هست که معمولاً تصور می‌کنن.

الباه حوزه ی دخالت آی تی بسیاررفراتر از نرم افزاره و سخت افزاره
درواقع اگر اگر باشه کامپیوتر محض و کامپیوتر کاربردی داشته باشیم کامپیوتر کاربردی همون آی تیه
مثل شیمی محض و کاربردی:D

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

بالا