برگزیده های پرشین تولز

نحوه وارد کردن Userو Pass در NTtacplusبه صورت کلی ازEXcel

majestic

Registered User
لایک‌ها
0
نحوه وارد کردن Userو Pass در NTtacplusبه صورت کلی ازEXcel.
یک نفر محض رضای خدا به من بگه چجوری میشه این کارت های اینترنتی رو یکجا وارد انتیتک ÷لاس کرد.؟؟؟؟؟یک دونه یک دونه وارد کردنش خیلی سخت هست.
در هرصورت هرکه که کمک کنه خدا عجرش بده.

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اولا ماجستیک عزیز سلام . دوما نگفتی کارت هات آماده است یا می خواهی درست کنی ؟ سوم اینکه به سایت
http://www.tacpp.com
یه سری بزن . به قسمت دانلود مستقیم برو از اونجا یه کارت ساز را بگیر . البته مخصوص فایل سیستم هست .
دوم اینکه با اکسل کاری نداری کارت هایی را که به صورت فایل سیستم ایجاد کردی را می تونی با اکسس وارد دیتا بیسش کنی
چهارم موفق باشید

majestic

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من کارت هارو دارم .
یعنی همش چا÷شده و آماده که میخام وارد واردNTTACPLUS کنم.حالا چطوری نمیدونم و از شما کمک می خام .راستی مین از اکسز و اکسل زیاد کار نکردم.یعنی اصلا کار نکردم. حالا اگه امکان داره کاملا برای من بووووووووووووووووووغ شرح بدید.
ممنون میشم ولی کمی هم عجله دارم.
خدا خیرتون بده.

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب كارت از اول اشتباه بوده اول بايد كارت ها را توي سيستم درست ميكردي و بعد خروجي كارت ساز را ميبردي چاپ خونه . حالا هم اگر هيچ فايلي نداري بايد بشيني تك تك وارد كني . حداقل بگو ببينم فايلي را كه بردي چاپ خونه چه فرمتي داشته و با چي درستش كردي ؟

majestic

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز فایلی که من بردم چا÷خونه با فرمت XLSیعنی Excelبوده و در 2 ستون خلاسه می شده. حالا اگه مایل هستید که کمی سریعتر کمکم کنین yahoo IDخودتونو بدین تا با هم بیشتر صحبت کنیم و سریع تر.
ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنین.
[email protected]

mr_adami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوست عزيز شما ميتونيد واسه وارد كردن اطلاعات كارتها از اكسل به ان تي تك از اي اس پي استفاده كن به اين صورت كه :
1 - يك كانكشن ODBC واسه اكسل و فايل مورد نظرت درست كني
2 - يك فايل كوچولوي ASP بنويسي كه اطلاعات رو از اكسل بخونه و تو اكسس وارد كنه

البته اگه دلفي , VB يا زبان برنامه نويسي ديگه اي هم بلد باشي ميشه اين كار رو كرد ما الان تو شركت داريم اين كار رو ميكنيم

alizaman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از majestic :
سلام دوست عزیز فایلی که من بردم چا÷خونه با فرمت XLSیعنی Excelبوده و در 2 ستون خلاسه می شده. حالا اگه مایل هستید که کمی سریعتر کمکم کنین yahoo IDخودتونو بدین تا با هم بیشتر صحبت کنیم و سریع تر.
ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنین.
[email protected]

خوبي Access و Excel اينه كه به راحتي ميتوني اطلاعات رو بين اونها رد و بدل كني، براي اينكه username & Password ها رو وارد بانك اطلاعاتي NTTacPlus كنيد (احتمالا از Access به عنوان DB براش استفاده ميكنيد) اول يه فايل Access به صورت تست بسازيد و اين كار ها رو روش تكرار كنيد و بعد اين عمل رو بين فايل اكسلو فايل ديتابيس مربوط به اكانتينگ پياده كنيد:

1- برنامه اكسس رو اجرا كنيد
2- اگه ميخواهيد اين كار رو امتحان كنيد، ار قسمت File - New - Blanck Database رو انتخاب كنيد
3- اگه مشغول تست هستيد يك اسم براي ذخيره كردن فايل تست وارد كنيد تا فايل اكسس ايجاد شود
4- براي وارد كردن اطلاعات از يك فايل اكسل به File - Get Extra Data - Import برويد
5- آدرس فايل اكسلي رو كه ميخواهيد اطلاعات از اون خوانده شود بدهيد
6-.... از اينجا به بعد رو به سادگي با خواندن گزينه هاي مختلفي كه مياره ميتونيد انجام بديد ....

اميدوارم كه بتونيد كار رو راه بندازيد :)

بالا