برگزیده های پرشین تولز

نحوه گرفتن دسته چک و وام ؟

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
سلام دوستان ....

من نیاز شدیدی به دسته چک دارم چون میخوام از کسی مبلغ بالایی بگیرم و بهش چک بدم.....یکی از دوستان بنده گفت که ضامن میخواد از یه نفر که همونجا حساب داره درسته ؟
اما یکی دیگه از دوستان نزدیک بنده تو بانک سامان حساب باز کرده و ۵۰۰ ۶۰۰ هزار تومان هم ریخته تو حساب و درخواست دسته چک همون موقع داده و قبول کردن....قضیه چیه ؟

بعد اینکه من قراره نزدیک ۵۰۰ میلیون از یکی از دوستانم بگیرم و بهش چک بدم اما ایشون گفت اگه ۱٪ نداشته باشه منو وصل میکنه به یکی که کمتر از ۱۰ میلیارد وام نمیده اما به اندازه ۳ برابر وامی که میده چک میگیره یعنی ۳۰ میلیارد.....به نظره شما بهره ای که ممکنه بخواد چه قدره ؟ یعنی اساس داره یا نه کشکی کشکیه ؟

tohin

Registered User
لایک‌ها
27
راجع به گرفتن دسته چک من هرکاری کردم نتونستم بگرم البته بستگی به رئیس شعبه داره همه جا ازم جواز کسب خواست

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام دوستان ....

من نیاز شدیدی به دسته چک دارم چون میخوام از کسی مبلغ بالایی بگیرم و بهش چک بدم.....یکی از دوستان بنده گفت که ضامن میخواد از یه نفر که همونجا حساب داره درسته ؟
اما یکی دیگه از دوستان نزدیک بنده تو بانک سامان حساب باز کرده و ۵۰۰ ۶۰۰ هزار تومان هم ریخته تو حساب و درخواست دسته چک همون موقع داده و قبول کردن....قضیه چیه ؟

بعد اینکه من قراره نزدیک ۵۰۰ میلیون از یکی از دوستانم بگیرم و بهش چک بدم اما ایشون گفت اگه ۱٪ نداشته باشه منو وصل میکنه به یکی که کمتر از ۱۰ میلیارد وام نمیده اما به اندازه ۳ برابر وامی که میده چک میگیره یعنی ۳۰ میلیارد.....به نظره شما بهره ای که ممکنه بخواد چه قدره ؟ یعنی اساس داره یا نه کشکی کشکیه ؟

خالی بندیه اینی که دوستت بهت گفته.
دست چکم همینجوری نمیدن مخصوصا الان!

دیده بان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام دوستان ....

برای گرفتن دسته چک ضامن لازم نیست و فقط معرف میخواد. معرف کسیه که از همون بانک قبلا دسته چک گرفته و خوش حسابه.
معمولا یک معرف هم کافیه اما بعضی جاها شاید بیشتر هم بخوان.
از طرفی معرف فقط چون معرفی کرده در قبال کارهایی که طرف بعد از گرفتن دسته چک میکنه مسئولیتی نداره.
تو ضمیمه همشهری نگاه کنین هستن افرادی که مبلغی پول میگیرن و معرف شما میشن.

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان ممنون.....تو بانک سینا آشنا یافت شد و گرفتم .........

بالا