• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نرم افزار افزایش بازدید و ارسال ip ایرانی و واقعی رایگان ریزه را با حجم 1 مگ دانلود کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
دوست عزیز من هم ثبت نام کردم. لطف میکنید امتیاز رو

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
دوستان شب زنده دار دارن از x10 امتیاز لذت میبرن به اندازه کافی؟
:general601:

دقت کردین که به ازای هر 1 بازدید بجای 1 امتیاز دارین 10 امتیاز میگیرین؟
:general106:

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
سلامی دوباره اقا من باز یک پیشنهاداتی دارم

1- یک دکمه اضافه کنید که فرد اگر دوستداش با زدن اون بتونه سایت مورد نظری که داره مشاهده می کنه رو در مرورگر ویندوزش نصب کنه

2- اگر بتونی نرم افزارت رو توش یک فایرفاکس پرتابل بزاری و نرم افزار از اون استفاده کنه واقعا عالی می شه الان بعضی سایت ها کلا تو اینترنت اکسپلورر بهم ریختن بعدشم مثلا من اینترنت اکسپلورر11 دارم اونی که 7 یا 8 چجوری می خواد سایت ها رو نگاه کنه :D

3- این مشکل کرشم فکر کنم به خاطر همون اینترنت اکسپلورر باشه ;)

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلامی دوباره اقا من باز یک پیشنهاداتی دارم

1- یک دکمه اضافه کنید که فرد اگر دوستداش با زدن اون بتونه سایت مورد نظری که داره مشاهده می کنه رو در مرورگر ویندوزش نصب کنه

2- اگر بتونی نرم افزارت رو توش یک فایرفاکس پرتابل بزاری و نرم افزار از اون استفاده کنه واقعا عالی می شه الان بعضی سایت ها کلا تو اینترنت اکسپلورر بهم ریختن بعدشم مثلا من اینترنت اکسپلورر11 دارم اونی که 7 یا 8 چجوری می خواد سایت ها رو نگاه کنه :D

3- این مشکل کرشم فکر کنم به خاطر همون اینترنت اکسپلورر باشه ;)
سلام
امکان اینکه سایتی رو که میبینه با یک دکمه در مرورگر دیفالت ویندوزش باز بشه هست.
ولی اینکه هسته نرم افزار یعنی ie عوض بشه خیر. تنها مرور گری که بعنوان کامپوننت میتونه با نرم افزارها کمپایل بشه ie هست.

ali.dante

Registered User
لایک‌ها
137
سلام
دادا این هر سری که اپدیت میاد براش باید سایت رو از اول ثبت کرد 2-3 بار تا حالا ثبت کردم امتیازام تموم شد:D

persispage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
این روش رو ما داخل ایران نیاز داشتیم . واقعا تشکر از تلاشتون برای پیاده سازی این ابزار . اون دوستانی هم که سعی دارن سنگ جلو پاتون بندازن اونایی هستن که با اومدن این نرم افزار کسب کار فروش پاپ آپشون از سکه می افته .

اگر واقعا در ایران وب مستر ها استقبال کنند دیگه هیچ نیازی به پرداخت هزینه برای خرید بازدید نیست .

موفق باشید

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
این روش رو ما داخل ایران نیاز داشتیم . واقعا تشکر از تلاشتون برای پیاده سازی این ابزار . اون دوستانی هم که سعی دارن سنگ جلو پاتون بندازن اونایی هستن که با اومدن این نرم افزار کسب کار فروش پاپ آپشون از سکه می افته .

اگر واقعا در ایران وب مستر ها استقبال کنند دیگه هیچ نیازی به پرداخت هزینه برای خرید بازدید نیست .

موفق باشید
بله چون کارو کاسبی یک سریا بهم میریزه دقیقا قصد خراب کردن دارن ولی مهم نیست ما کارمون رو بخوبی جولو میبریم ممنون از حمایت شما.

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام
دادا این هر سری که اپدیت میاد براش باید سایت رو از اول ثبت کرد 2-3 بار تا حالا ثبت کردم امتیازام تموم شد:D
نه دیشب به دلیل یک تغئیر اساسی در سرور نرم افزار همه سایت ها باید ریست میشدن ولی امکان بک آپ گرفتن خودکار به نرم افزار افزوده شد تا دفعات بعد دیگه اینجوری نشه الان امتیاز هم میدم خدمتتون مشکلی نیست ایمیلتون رو بفرمائید (در ضمن الان 10 برابر امتیاز میدیم)

ali.dante

Registered User
لایک‌ها
137
نه دیشب به دلیل یک تغئیر اساسی در سرور نرم افزار همه سایت ها باید ریست میشدن ولی امکان بک آپ گرفتن خودکار به نرم افزار افزوده شد تا دفعات بعد دیگه اینجوری نشه الان امتیاز هم میدم خدمتتون مشکلی نیست ایمیلتون رو بفرمائید (در ضمن الان 10 برابر امتیاز میدیم)
ممنون ارسال شد
پیشنهاد میکنم یه سری ینر هم طراحی کنید برای تبلیغات تا دوستان در سایت هاشون بزارن یا با روش های دیگه تبلیغش رو بکنن تا شناخته بشه .
دوستان باید از این قبیل برنامه ها حمایت کرد

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
ممنون ارسال شد
پیشنهاد میکنم یه سری ینر هم طراحی کنید برای تبلیغات تا دوستان در سایت هاشون بزارن یا با روش های دیگه تبلیغش رو بکنن تا شناخته بشه .
الان می خوام گریه کنم! دقیقا! این نرم افزار وقتی واقعا بدرد میخوره که همه ازش استفاده کنن...
نکته انحرافی: دارم روی نسخه جدید کار میکنم که ممکنه از یک مرورگر خارجی پرتیبل برای باز کردن سایتا استفاده بشه.
اگر بشه اون کارو کرد خیلی استاندارد و باحال میشه.

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
ممنون ارسال شد
این یه بنر ساده 120 در 120 هست و هرکس هم توی سایتش گذاشت فقط از ریزه حمایت نکرده کاربر بیشتر = بازدید بیشتر برای سایت خود شما و من.

r120.gif

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
یک مشکل جدید که در نرم افزار دیدم رو هم حل کردم. وقتی نرم افزار رو باز میزارین بعد از مدت زیاد روی یک سایت گیر میکنه.
مشکلاتی با تایمرها بود که حل کردم داره تست میشه ببینم مشکل کامل حل شده یا نه اگر اوکی بود بروز میکنم.

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
سلام،آقا نرم افزار واقعا کارا و جالبیه،مشابه هیت لیپ و واقعا جای تقدیر داره...
هر امتیاز یک بازدید محسوب میشه درسته؟
طبق این صفحه: http://www.rizeh.com/buy.html
به نظر بنده بنویسید هر 10.000 بازدید 10 هزار تومان! به این شکل در معنای واقعی کلمه کاربرد نرم افزار از افزایش امتیاز به افزایش بازدید تغییر پیدا میکنه و خریدار بیشتر ترغیب میشه برای خرید! یک ترفند ساده فروش با کلمات...

بسته هارو هم از 1000 تومان تا 100.000 تومان بگذارید! هر قشر با هر توان مالی بتونه حداقل و حداکثر بازدید رو برای خودش بخره... وقتی قیمت بسته ها زیاد باشه فکر قدرت تحلیل قیمت بالارو نداره و از خرید حتی بسته 10.000 تومانی هم آدم رو منصرف میکنه، ولی وقتی قیمت ها در محدوده توان مالی افراد گنجانده بشه قدرت خرید خود به خود میره بالا!

موفق باشید و هر روز در حال پیشرفت...;)

Last edited:

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام،آقا نرم افزار واقعا کارا و جالبیه،مشابه هیت لیپ و واقعا جای تقدیر داره...
هر امتیاز یک بازدید محسوب میشه درسته؟
طبق این صفحه: http://www.rizeh.com/buy.html
به نظر بنده بنویسید هر 10.000 بازدید 10 هزار تومان! به این شکل در معنای واقعی کلمه کاربرد نرم افزار از افزایش امتیاز به افزایش بازدید تغییر پیدا میکنه و خریدار بیشتر ترقیب میشه برای خرید! یک ترفند ساده فروش با کلمات...

بسته هارو هم از 1000 تومان تا 100.000 تومان بگذارید! هر قشر با هر توان مالی بتونه حداقل و حداکثر بازدید رو برای خودش بخره... وقتی قیمت بسته ها زیاد باشه فکر قدرت تحلیل قیمت بالارو نداره و از خرید حتی بسته 10.000 تومانی هم آدم رو منصرف میکنه، ولی وقتی قیمت ها در محدوده توان مالی افراد گنجانده بشه قدرت خرید خود به خود میره بالا!

موفق باشید و هر روز در حال پیشرفت...;)
مرسی از لطفتون که نرم افزار رو بررسی کردین و همینطور وب سایت رو. ممنون از راهنمایی های بسیار خوبتون
چشم همین الان شروع میکنم ببینم میشه تغئیراتی داد
راجع به قیمت، بنظر شما هر 1000 امتیاز چقدر باشه خوبه قیمتش؟ که منصفانه و بصرفه هم باشه هم برای خریدار هم برای ما که باید هزینه سرور و این همه وقت رو جبران کنیم.
پلن ها رو تغئیر میدم حتما مرسی.

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
مرسی از لطفتون که نرم افزار رو بررسی کردین و همینطور وب سایت رو. ممنون از راهنمایی های بسیار خوبتون
چشم همین الان شروع میکنم ببینم میشه تغئیراتی داد
راجع به قیمت، بنظر شما هر 1000 امتیاز چقدر باشه خوبه قیمتش؟ که منصفانه و بصرفه هم باشه هم برای خریدار هم برای ما که باید هزینه سرور و این همه وقت رو جبران کنیم.
پلن ها رو تغئیر میدم حتما مرسی.

پـــ . ــخ شد خدمتتون...

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
پست منو چرا پاک کردن؟
عجب وضعیتی شده توی این انجمن ها
بابا من هرکاری میکنم ایمیل قبول نمیکنه میگه قبلا ثبت شده.هر ایمیلی میدم میگه ثبت شده
آقای آقا بهزاد مگه این حرف من چه مشکلی داشته که گزارش دادی پاک کنن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا