• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نرم افزار جدول نگار

>-->O

همکار بازنشسته
تاریخ عضویت
25 نوامبر 2009
نوشته‌ها
2,530
لایک‌ها
468
محل سکونت
㋡ همین جا ㋡
نرم افزاري را که پيش رو داريد حاصل تلاش ما بري ارائه ي خدمتي نو به شما کاربران عزيز است.مطمئنن براي شما نيز پيش آمده که يک مجله ي هفته گي را در دست گرفته و شروع به حل جداول آن کرده ايد و گاهي اوقات نيز ارزو کرده ايد که اي کاش اينچنين امکاني براي شما در محيط کامپيوتر نيز فراهم مي شد تا بتوانيد به حل جداول بپردازيد.

Jadval%20Screen%20shout.png


برخي از قابليت هاي نرم افزار را به صورت تيتر وار برايتان باز گو خواهم کرد :
1-خطاياب
2-ذخيره ي بازي
3-بازيابي جواب ها
4- قابليت آپديت
5- و ...
خطایاب بسیار پیشرفته
شما به 2صورت مي توانيد به اين بخش دسترسي داشته باشيد. روش اول کليک بر روي دکمه ي خطا ياب است که برنامه جواب هاي شما را در هنگام کليک کردن مورد بررسي قرار مي دهد. روش دوم دسترسي به اين قابليت اين است که شما بر روي گزينه ي تنظيمات عمومي کليک مي کنيد و گزينه ي خطاياب را فعال مي کنيد. با فعال سازي اين گزينه برنامه بصورت لحظه اي جواب هاي شما را مورد بررسي قرار مي دهد که يکي از ويژه گي هاي منحصر به فرد برنامه هست که در برنامه هاي ديگر وجود ندارد.
ذخيره ي بازي :
با کليک بر روي "ذخيره ي بازي " برنامه جدول در حال پخش را همراه با جواب هاي شما ذخيره مي کن تا شما با خيال آسوده بتوانيد بازي را ببنديد و به کارهايتان برسيد. اگر شما در منوي تنظيمات عمومي گزينه ي "ذخيره وبازيابي جواب ها " را فعال کنيد ديگر لازم نيست نگران ذخيره سازي جواب ها باشيد زيرا برنامه به صورت خودکار اين کار را انجام مي دهد.
بازيابي جواب ها :
با کليک بر روي اين گزينه برنامه قادر است تا جواب هاي ذخيره شده ي جدول جاري را بازيابي کند.
آپديت :
براي افزودن جداول جديد و همچنين امکانات جديد به برنامه شما مي بايست به وب سايت انجمن تخصصي برنامه نويسي ((http://forum.persiancoder.com )) مراجعه کنيد و سپس فايل آپديت را دانلود نماييد و سپس براي آپديت کردن برنامه مي بايست فايل را از حالت شرده خارج کنيد و سپس بر روي گزينه ي اپديت کليک کنيد.
تذکر : از انجا که اپديت برنامه بصورت Patch (پچ) کردن فايل است لذا مي بايست برنامه را قبل از آپديت کردن به طور کامل ببنديد وگرنه با مشکل در اپديت کردن مواجه خواهيد شد.
برخي مزيت هاي آپديت کردن :
1-افزودن جداول جديد
2-افزوده شدن امکاناتي جديد
3-افزوده شدن بخش هاي جديد
4-بالا رفتن کارايي برنامه
5-و.....
براي دانلود فايل آپديت به سايت روبه رو برويد : http://forum.persiancoder.com
اين برنامه را مي توانيد در وب سايت پرشين کدر( http://forum.persiancoder.com ) دانلود نماييد.
لينک دانلود : دانلود

نوشته شده توسط محمود غریبی
 
Last edited by a moderator:
بالا