• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نرم افزار ساخت شماره مجازی آمریکا ( مجانی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

20shop.in

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
رو واتم کار نکرد

رو تلگرام هم کار نکرد

پس رو چی کار میکنه دیگه؟

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
شما کدوم برنامه گرفتی از سایت ما 3تا برنامه داریم داش
اگه نتونستی خودم برات بسازم اینم شماره من تو تلگرام.یا واستاپ پیام بده کار می کنه
+639080331723

محمد گیمر gtx

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
63
اگه نتونستی خودم برات بسازم اینم شماره من تو تلگرام.یا واستاپ پیام بده کار می کنه
+639080331723
چقد میگیری درست میکنی؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
+639080331723
همین شماره مجازی رو که در تلگرام دارید رو یکبار Sign out کنین و دوباره باهاش لاگین کنید دیگه پیام نمیاد واسش.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
خوب هدف چیه ؟ شمارتون مخفی کنید برای چی ؟
چیزایی که به شخصه به ذهنم میاد مردم آذاری و کلاهبرداری هست وگرنه آدمی که مورد نداره برای چی باید شمارشو مخفی کنه و به دیگران پیام بده !!!

20shop.in

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خوب هدف چیه ؟ شمارتون مخفی کنید برای چی ؟
چیزایی که به شخصه به ذهنم میاد مردم آذاری و کلاهبرداری هست وگرنه آدمی که مورد نداره برای چی باید شمارشو مخفی کنه و به دیگران پیام بده !!!
برعکس عزیزم خب شاید کسی دوست نداره دیگری شمارش ببینه یا مزاحمش بشه خب چکار کنه باید یا دختر هست نمیخواهد مزاحمش بشن بیخودی موضع رو خراب نکنید

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
برعکس عزیزم خب شاید کسی دوست نداره دیگری شمارش ببینه یا مزاحمش بشه خب چکار کنه باید یا دختر هست نمیخواهد مزاحمش بشن بیخودی موضع رو خراب نکنید
بله , شما درست میگی !!

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
اتفاقا من فکر میکنم شما تاپیک رو خراب کردی . اگر پست اول تاپیک رو بخونید میبینید که نوشتم من این برنامه رو به دلیل اینکه رایگان هست و برخی افراد اون رو پولی میفروشن گذاشتم برای دانلود . حالا چند تا پست پایین ترش میبینم که دقیقا همون داستان پیش اومده و داره برای برنامه های رایگان دلالی میشه . ریپورت داده شد.

بله , شما درست میگی !!
گرامی نرم افزار های ساخت شماه مجازی برای مواردی مثل تبلیغات از طریق سوشیال نتورک ها به درد میخوره و اگر شماره خودت رو بدی بعد مدتی مسدود میشه و برای همین از این شماره ها استفاده میشه و البته همینطور که فرمودید احتمال هر چیز منفی هم در موردش هست.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
گرامی نرم افزار های ساخت شماه مجازی برای مواردی مثل تبلیغات از طریق سوشیال نتورک ها به درد میخوره و اگر شماره خودت رو بدی بعد مدتی مسدود میشه و برای همین از این شماره ها استفاده میشه و البته همینطور که فرمودید احتمال هر چیز منفی هم در موردش هست.
خوب شما تا حالا فکر کردی که چرا مسدود میشه ؟ یعنی سازنده های نرم افزارهای تلگرام و امثال این به عقلشون نمیرسید که این قابلیت رو در نرم افزارشون بزارند ؟
دقیقا اونها میدونستند که افرادی هستند تقریبا درک و فهمی از حریم خصوصی ندارند و عین ............ با این پیام های تبلیغاتی وارد حریم خصوصی مردم میشن

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
خوب شما تا حالا فکر کردی که چرا مسدود میشه ؟ یعنی سازنده های نرم افزارهای تلگرام و امثال این به عقلشون نمیرسید که این قابلیت رو در نرم افزارشون بزارند ؟
دقیقا اونها میدونستند که افرادی هستند تقریبا درک و فهمی از حریم خصوصی ندارند و عین ............ با این پیام های تبلیغاتی وارد حریم خصوصی مردم میشن
اسپم جزئی از این دنیا شده چه بخایم و چه نخایم .

محمد گیمر gtx

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
63

محمد گیمر gtx

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
63
مشکل حل شد داش می تونید خرید کنید
خو این اموزش ساختش رو مجانی هم میشه گیر اورد ولی من اونجوری هرکاری کردم ساخته نشد اگه اینم همون اموزشه دیگه چرا پول بدیم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا