برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار ساخت فروشگاه الکترونیکی

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
هوم... بله می‌شناسم virtute mart
خوب بگذار ببینم

پس 2 تا مورد شدش
یکی سیستمی که داری تا 15 روز دیگه اماده می‌شه که گفتی 250 تومان
virtute mart رو هم که گفتی 400 تومان

حالا یک سوالی این‌جا می‌مونه گفتی virtute mart رو کد کردی؟! من نگرفتم منظورت رو خودش که کدبازه من الان دارم ازش استفاده می‌کنم

سوال دیگه اینکه این 400 تومانیه یعنی همون virtute mart که گفتی قابلیت‌هایی رو که من گفتم داره مثلا آژاکس چون خود virtute mart نداره این رو

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
من مدتی جزو گروه برنامه نویسی هسته مامبو در تیم مامبولرن بودم اما بدلیل همین کامپونتی که میفرمایید و قیمت بالای من و ناهماهنگ بودن نظرات من و آقای فیروزمندان از ادامه همراهی با گروه صرفنظر کردم

آقا یک چیز بی ربط چرا بعد از این همه مدت این تاریخ شمسی فرستادن نوشته توی جوملا درست نشده انقدر کار سختیه؟ من 3 سال پیش بود فکر کنم چندین بار این باگ رو فرستادم هیچ جوابی داده نشد می‌إونی کدوم رو می‌گم دیگه؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

در مورد کد کردن منظورم بخش شتابش هست وگرنه من که نه ! هیچ کس دیگه ای نمیتونه و اجزاه نداره(از لحاظ اخلاقی) پروژه اوپن سورس رو بفروشه یا کدینگ کنه

اگه قرار باشه ویرچوارمارت استفاد ه بشه باید روی جمله یا مامبو ست کنیم نتیجتا اونجا براتون یک تمپلیت آژاکس طراحی میکنم

در مورد سوال دومتون بزارید من پاسخ ندم تا . . . .
اگه خیلی مهمه برات .. . .

Parsisoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سفارش weblogger که آقای siavashmusic زحممتشو میکشن
ولی جهت اطلاع دوستان :
پنل مدیریت : http://shop.parsisoft.net/admin.php
قیمت نرم افزار هم 150.000 تومان در نظر گرفته شده که البته مزیتهایی نیز در نظر گرفته شده:
- update کردن نرم افزار برای ورژنهای بعدی (تا سقف معین) به صورت رایگان
- ثبت دامنه و هاستینگ رایگان (یک ساله)

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
weblogger عزیز اطلاعات بصورت زیر هست
فروشگاه هماهنگ با نظراتی که توی پست های قبل فرمودید روی هم 250 تومان الان دارم سیستم رو مینویسم یعنی این سیستم رو الان برای دوتا مشتری میزنم ضمنا این مورادی که فرمودید مثل پرداخت و سیستم شتاب چیز عجیبی نیست شما میتونی روی هر سیستم دیگه نصبش کنی پس نتیجتا تفاوتی در نسخه اتصالی و غیر اتصالی پرداخت وجود نداره در مورد تایم پروژه هم عرض کنم 10 تا 15 روز دیگه آماده میشه

در مورد کامپونت سازگار با جمله هم 400 هزار تومان

بالا