• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نرم افزار پیش بینی مسابقات فوتبال

djdaramad

Registered User
لایک‌ها
71
سلام
میخواستم بدونم نرم افزاری است که بازیها را برای بت زدن پیش بینی و تحلیل کنه ؟
و سایتی پیش بینی است که بتونیم مثلا برد مساوی یه بازی یا اندر و اور بازی را بگیریم ؟

djdaramad

Registered User
لایک‌ها
71
ادرس یکی دوتا سایت ایرانی و خارجی را هم لطف کنید

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
سراغ این نرم افزارا بری میبینی همش ضرره تهش باز من بهت چندین تا میدم سایتا همش کلاهبردارن یکیشون ادعا کرد من ضریب صددرصد دارم امشب بازی تبانی هر چی دارید ببنیدید صد تومن پول لاین گرفت بعدم بازی تبانی نبود و باخت و من یک میلیون صد ضرر کردم و صدها نفر دیگه در کانال تلگرام پیش بازی حواست باشه طرفش نری بعدش یارو میگفت اینقد حتمنی هست که من پول شما رو تضمین میکنم بدم نتنها پولمو نداد بلکه اون صد تومن پول رو هم که داده بودم بهش برا خرید لاین اونم نداد با کمال پررویی من بودم سرمو زیر گل میکردم جای اون بابا عجب دزدایی افتادن تو این فضای بی در و پیکر مجازی

اینم نرم افزارها در فایل زیپ همش روی اندروید گوشی اجرا میشه نرم افزارهای پیش بینی در پی سی اجرا نمیشه دانلود و بر روی گوشی اندروید نصب کنید و لاینهای روزانه بگیرید و لاینهای گذشتشم نگا کنید انانیز کنید برد هست یا باخت من فکر نمیکنم خوب باشه بازم خودت نگاه کن

http://s6.picofile.com/file/8252394776/bwinner_tipster_betting_1_1.zip.html

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
این کانال تلگرامی ها چیزی که برد بشه میزارن باخت بشه پولو گرفتن اعلام نمیکنند خیلیاشو اونام کلاهبردارن مراقب باشه اگر مردن ده روز لاین رایگان بزارن تلگرام تا برنده بشه با ضریب بالای 2 ببین میکنند این کارو همشو بی همه چیزند

navid.exchanger

Registered User
لایک‌ها
27
معرفی بهترین لاین های شرط بندی در کانال تلگرامی زیر
telegram.me/betline

Sent from my SM-G360H using Tapatalk

بالا