برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار :: Symbian S60 3rd Edition ٠

ebi1371

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه آنتی ویروس قابل نصب بر سامسونگ I8510 به من معرفی کنید
S60v3 روش KV نصب کردم نصب نمیشه:wacko:

farhad1352

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این نرم افزار قادر به خواندن تمامی پسوندهای تصویری و صوتی کامپیوتری ( به غیر از پسوند wmv ) در موبایل است .
بله درست خواندید تمامی پسوندهای تصویری به جز پسوند wmv را می توانید در موبایل خود با همان کیفیت تصویر کامپیوتر ببینید .
کافیست این نرم افزار که نام آن core player است را روی گوشی خود نصب کرده و سپس فایل تصویری ای را از کامپیوتر مستقیم به رم گوشی خود انتقال داده و وارد نرم افزار core player شوید و آدرس آن فایل را به نرم افزار داده تا
با کمال ناباوری ببینید که فایل تصویری شما که مثلا پسوند avi - mpeg و …. را دارد شروع به پخش می کند.

size: 1.54 mb

Core%20Player%20v1.1.1-S60v3.jpg

دانلود

password : www.akharin.ir

Last edited:

farhad1352

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ديکشنري انگليسي به انگليسي Harpercollins براي دانشجويان و دانش آموزان. اين ديکشنري در زمان معني کردن لغت مورد نظر مثالي از آن در يک جمله کوتاه بيان ميکند که فهم و درک معنی لغت به آسانی قابل درک می کنید و در ذهن نهادينه گردد.دامنه ي لغات اين ديکشنري بسيار زياد است و مطمئنا نياز يک دانشجو را برطرف مينمايد.

همچنين اين ديکشنري براي افعال تمامي زمان هاي حال گذشته و آينده و...را به همراه مثال های گوناگون از آنها به نمايش می دهد.

از ديگر امکانات فوق العاده اين فرهنگ لغت اين می باشد که شما عددي را به رقم مينويسيد و اين ديکشنري آن را به حروف ترجمه مي کند.

Harpercollins.Collins.Cobuild.Students.Dictionary.v1.00.S60v3.SymbianOS9.1.Cracked-by-yekmobile.com.jpg

دانلود

پسورد فایل : www.yekmobile.com

farhad1352

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بوسیله نرم افزار کاربردی فیلترینگ تماس که Call Filter نام دارد براحتی میتوانید تماس های ورودی خود را کنترل کنید.با این برنامه که برای گوشی های با سیستم عامل Symbian 9.x ساخته شده میتوانید شماره مورد نظر را در لیست اضافه کنید تا هنگام تماس آن شماره با شما بصورت خودکار Reject شود.

callfilter.jpg

نوع فایل : نرم افزار سیمبیان ویرایش سوم
پسوند : .SIS
قابل اجرا در گوشی های نوکیا : N71 , N73 ,N73 Music Edition , N75 , N76 , N77 , N81 ,N81 8GB , N82 , N85 , N91 ,N91 8GB N92 , N93 , N93i , N95 , N95 8GB N96 , E50 , E51 , E62 , E65

توجه برای اجرای برنامه باید تاریخ گوشی خود را قبل از ۲۴/۱۱/۲۰۰۸ تنظیم کنید.

-.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.-

دانلود فایل click here download

www.lxl.ir :پسوورد

حجم : ۱۸۷ kb

farhad1352

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر از گوشی های نگارش سوم از سیمبین سری 60 استفاده می کنید و تمایل دارید بر روی ام ام اس و یا اس ام اس هایتان کار هایی چون کپی کردن متن پیام یا شماره مخاطب ، مرتب کردن ، ارسال پاسخ و ... را انجام دهید دریافت برنامه ی کاربردی SMS and MMS Diary را به شما عزیزان همراه پیشنهاد می کنم ضمناً دارندگان سيمبيان ويرايش سوم بدانند که این نرم افزار از زبان فارسی نیز حمایت می نماید . از فردا دانلود دات کام دریافت کنید و لذت ببرید.

SMS%20and%20MMS1.jpg

پسورد: www.fardadownload.com

لینک دانلود

حجم فایل: 236 کیلو بایت

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
سلام

نياز به نرم افزاري داشتم براي ضبط صدا. لطفا دوستان راهنمايي كنند...

سپاس

REZAxpab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا N86 نیست توی هیچ کدوم از گوشی ها؟؟
اصلا سیمبین چند هستش؟؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37

bahareh69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام برنامه ای میخوام که بتونه فایل های pdfرو بخونه ممنون میشم

bahareh69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
گوشیم n73 بود درهر صورت مرسی کار کرد:D

REZAxpab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه برنامه ی ضبت مکالمات تلفنی می خواستم راستش خودم یکی دوتا نصب کردم یا در حین مکالمه بوق میزد یا کد رجیستری می خواست و کامل نبود اگه یه برنامه ی کامل دارید بذارد ممنون.
گوشی من N86 8MP هستش.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
گوشیم n73 بود درهر صورت مرسی کار کرد

خواهش

دوستان کسی برنامه Handy Weather 7.0 به صورت غیر مشکل دار رو داره ؟
چون الان هر چی تو نت هست سریالاش باطل شده ...

یه تست بزن :

کد:
http://www.4shared.com/file/163334381/c7d73ca7/ke22.html

سلام من یه برنامه ی ضبت مکالمات تلفنی می خواستم راستش خودم یکی دوتا نصب کردم یا در حین مکالمه بوق میزد یا کد رجیستری می خواست و کامل نبود اگه یه برنامه ی کامل دارید بذارد ممنون.
گوشی من N86 8MP هستش.

کد:
http://www.4shared.com/file/163335455/c8e7f713/DuDu-Recorder-v310.html

REZAxpab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر از dark night واسه گذاشتن برنامه ی ضبط مکالمات

Last edited:

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
خواهش

یه تست بزن :

کد:
http://www.4shared.com/file/163334381/c7d73ca7/ke22.html

کد:
http://www.4shared.com/file/163335455/c8e7f713/DuDu-Recorder-v310.html
آقا دستت درد نکنه زحمت کشیدی ولی این سریالا همه بن شدن و این متد ( یعنی سریال های جعلی ) کلا توسط شرکت سازنده این نرم افزار براش تدابیری اندیشیده شده ... من صحبتم این بود که خود نرم افزار رو اگه با متد دیگه ای مثلا کاریش کرده باشن که نمی دونم سریال نخواد دیگه یا کرک شده باشه و سریال رو آنلاین چک نکنه اون رو دوستان قرار بدن ...
در هر صورت بابات جستجو متشکرم :)

REZAxpab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه برنامه می خوام عکس های توی صفحه ی اصلی گوشی یا همون wall paper رو تمام صفحه کنه.
با تشکر
گوشی: N86 8MP

بالا