• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نرم افزار :: Symbian S60 3rd Edition ٠

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
آقا فایل منیجر xplore رو ندارین؟
یا یه چیز بهتر از اون؟

arh1983

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قفل اتوماتیک رو ندارین؟

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
Animated SMS

برنامه ای برای فرستادن Smiley در SMS.

- بعد از نصب، در گزینه های New Message در قسمت Messaging ، گزینه Animation SMS را خواهید دید.
- در ضمن برای دیدن این گونه SMS ها، گوشی شخص گیرنده نیز باید این برنامه را داشته باشد.
wizard.gif

دریافت از اینجا : http://www.myasms.com/SMSWizard_s603rd_v1_0_3_full_signed.sisx

ali_reza2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه برنامه می خوام که باهاش برای نوکیا سری 60 ورژن سوم تم بسازم

irstu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1.jpg

نرم افزار QuickOffice اولين و تنها ترين نرم افزار اداری برای گوشی های تلفن همراه است که به تنهايی قابليت ويرايش فايل های توليد شده با نرم افزار های Word , Excel , PowerPoint را برای گوشی های دارای نگارش سوم از سری 60 می باشند است .

با اين نرم افزار شما همپای يک رايانه ی ميز کار روی فايل های متنی ، ليست ها ، جدول ها ، شکل ها ، و يا قالب بندی را تغيير دهيد . همچنين با اين نرم افزار می توانيد تصاوير را باه اسناد Word يا PowerPoint اضافه کنيد و عمليات گرافيکی کامل همراه با کارايی و خوانايی بيشتر سند .

ساير قابليت های نرم افزار :

- بزرگنمايی دلخواه برای اسناد
- دارای قالب های آماده برای اسناد
- دارای کتاب های الکترونيک آماده برای کار بهتر با نرم افزار

دريافت نرم افزار ...

پاينده باشيد ;)

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
من از طریق فروشگاه ان لاین دو یه مجموعه دو سی دی واسه سیمبین 60نگارش سوم گرفتم که پر نرم افزار واسه گوشیه مثل قفل کننده صفحه کلید . ضبط کننده صدا. عکس از صفحه موبایل و .......
اما مشکلم اینه که نمی دونم کدوم یک از نرم افزار ها بدرد بخور هستند یعنی خیلی هاشون از اسمشون معلوم نیست.
لطفا کسای که با تعداد زیادی از این نرم افزار ها کار کردن نرم افزار های بدرد بخور رو معرفی بکنن که ازشون استفاده بکنیم
مثلا من نرم افزاری می خواستم که در حین مکالمه من صدا رو پخش کنه تو بک گراند و...........

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
اسم نرم افزار واسه قفل گذاری به فایل یا این بکس چی می تونه باشه؟
بلک لیست دقیقا کارش چیه؟
نرم افزار caciom??
call manager چیه مکالمه ها رو مدیریت می کنه؟چه امکاناتی می ده؟.....................؟؟؟؟؟
و؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟..............؟؟؟؟؟؟؟؟؟

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
خسته نباشین یه نرم افزار برای رمز گزاشتن یا hidden کردن فایلها وسه ان 73 بزارین ممنون

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان شدیدا دنبال برنامه ای هستم که بتونه Wallpaper رو طبق یه زمان مشخص عوض کنه ... مثلا هر یک ساعت یکبار ...
ممنون

.

bhabdi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ... من قبلا 6260 و N72 داشتم و روی هر دوتاشون از برنامه Mobisophy.Interactive.Voice.Call.Master.v1.50.S60 برای منشی تلفنی استفاده می کردم... خیلی هم راضی بودم...
اما الان که N80 دارم نمی تونم Mobisophy[1].Interactive.Voice.Call.Master.v2.00.S60v3.SymbianOS9 که مربوط به ویرایش سوم سیبیان هست رو پیدا کنم....
البته یکی دو تا فایل هم یافتم ولی هیچ کدوم کرک شده نبود... ما می تونید کمک کنید؟

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
یک فایل منیجر قوی به نام X-plore دارای امکانات بی نظیر مثل داشتن inbox و....

xplore_shot.png

توضیحات:
X-plore is a file manager for Symbian phones, with wide range of functions on phone''s file system.

دانلود

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
برنامه screenshot v2.50 برای گرفتن عکس از صفحه گوشی

screenshot2_s60.gif

توضیحات:
Easily capture screenshot on your Symbian OS mobile phones

دانلود

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
برنامه AutoPilot دارای امکانات زیاد برای پاسخ دادن به مکالمات

ap3.jpg

توضیحات:
AutoPilot - The Original All-In-One Answering Machine & Call Manager. Personalized messages, SMS auto-responder & call/sms filter in one easy to use program!

دانلود

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
برنامه Chords مخصوص علاق مندان به گیتار

guitarchords_screen1.jpg

توضیحات:
Guitar Chords 1000+ contains over one thousand guitar chords! As an extra feature the application can play each chord on your phones speaker so that you can hear how it sounds!

دانلود

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
برنامه LivePVR یک ضبط کننده صدا با فرمت های مختلف است. :(

phonecall.gif

توضیحات:
No beep Phone Call Recorder, Meeting notes recorder, Voice recorder with playback. Supports WAV & AMR format. File name with Caller ID, Date & Time of Call and Meeting.

دانلود

بالا