برگزیده های پرشین تولز

نصب ویندوز 10 کنار ویندوز 7

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
سلام دوستان
من قصد دارم کنار ویندوز 7 ویندوز 10 را هم توی یک درایو دیگه نصب کنم برای این کار آیا موقع نصب حتما" باید اون درایو خالی باشه یا حتما" باید فرمتش کنم؟

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
درستش اینه خالی و فرمت بشه. ولی بنظرم با هر ویندوزی که کارت کمتره،بهتره بصورت مجازی با برنامه virtualbox نصب بشه

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,910

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
خیر نیازی نیست که حتما درایو را فرمت کنید اما حتما باید فضای مورد نیاز برای نصب ویندوز و فایلهایی مثل hiberfil.sys و pagefile.sys که بعدا مورد نیاز خواد شد هم در نظر بگیرید
در مورد فشار و اصطلاک سختافزارهایی مثل پردازنده و هارددیسک نمیشود جلوی اینرا گرفت چون در هربار بوت شدن سیستم عامل و اجرای نرمافزارها وفایلهای سیستمی بصورت همیشگی هارد دیسک و پردازنده بصورت خودکار درگیر خواهند بود

Web.Masterr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
60
اصولا برای اینکه فایل های سیستمی داخل درایو دیگه نباید میگن فرمت کنین
الزامی نیست و یهو دیدی بعد از نصب مورد دوم اولین ویندوز هم دیگه بالا نمیاد و فایل های سیستمی و بوتشون قاطی میشه

mouod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام دوستان
من قصد دارم کنار ویندوز 7 ویندوز 10 را هم توی یک درایو دیگه نصب کنم برای این کار آیا موقع نصب حتما" باید اون درایو خالی باشه یا حتما" باید فرمتش کنم؟
در مراحل نصب ویندوز پاکش میشه

Kratosaa

Registered User
لایک‌ها
68
سلام اصلا توصیه نمیشه دوتا ویندوز روی یک سیستم نصب بشه چون فشار زیادی روی قطعات میاره و کارایی pc میاد پایین

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
نصب دو سیستم عامل فشاری به سخت افزار وارد نمیکنه فقط حجم بیشتری از هارد استفاده میشه. هر دو با هم اجرا نمیشن که بگیم فشار روی سی پی یو یا گرافیک و ... بیاره.

Kratosaa

Registered User
لایک‌ها
68
من یبار دوتا ویندوز ۱۰ با ورژن های مختلف نصب کردم، سیستم به شدت کند شد بعد مجبور شدم هردو سیستم رو پاک کنم و از نو یک ویندوز نصب کردم، بهترین گزینه برای کار با ویندوز ثانویه ، مجازی میباشد

بالا