برگزیده های پرشین تولز

نظرتون درباره این ویدئو چیه؟

rahimbehtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بله

بنده در زمینه میکروفون تخصص ندارم و نمی تونم اضحار نظر کنم

اگر اسپیکر بود حتما راهنمایی کوچکی می کردم

سوالی که از شما پرسیدم :

منظورم میکروفون فعلی بود که ویدئو دوم رو ضبط کردید

می خواستم متوجه بشم که یک نمونه کار راه انداز خریداری کردید یا یک نمونه در حد و مناسب
من همین میکروفن دارم
۱۶۰۰ خریدم

mahdi312

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53
کیفیت صدا هنوز پایینه اما برای شروع خوبه ( میکروفون دست دوم خوب میتونی پیدا کنی ) . صدای نسبتا خوبی داری منتهی به خوبی صحبت نمیکنی . نیاز به یه کم تمرین داری . ادیت ویدئو ضعیفه . لوگوی که نمایش دادی به نظرم جالب نیست ( البته این سلیقه ایه ) مخصوصا آهنگ گیم آف ترونز اصلا بهش نمیاد . اصولا افراد علاقه چندانی به دیدن لوگو ندارن چون یک بخش اضافه محسوب میشه که صرفا وقتشون رو تلف میکنه . اگه با نشون دادن خودت مشکلی نداری بهترین کار اینه که جلوی دوربین وایسی و در مورد چیزی که قراره آموزش بدی یه توضیح مختصر بدی هم اول و هم آخر هر ویدئو . که تو این مورد زبان بدن خیلی مهمه ( نباید مثل یه مجسمه به دوربین زل بزنی و لب تکون بدی ) و البته نیاز به یک دوربین نسبتا با کیفیت هم داری . ولی تاثیرش به شدت زیاده و به سرعت سابسکرایب میشی مخصوصا اگه حرفه ای شروع کنی . در ضمن آهنگ پس زمینه بهتره همیشه تکراری نباشه .

kiarash71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
ویدئو خوب بود توضیحاتت هم خوب بود اما اگه اول ویدئو مثلا خودت رو نشون بدی و یک توضیح کوچیک بدی و بعدش این ویدیو اموزش شروع بشه به نظر من بهتره
کسایی که تو یوتیوب دیدم که بازدید های خیلی زیادی دارن خیلی هاشون به این شکلن .

rahimbehtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
کیفیت صدا هنوز پایینه اما برای شروع خوبه ( میکروفون دست دوم خوب میتونی پیدا کنی ) . صدای نسبتا خوبی داری منتهی به خوبی صحبت نمیکنی . نیاز به یه کم تمرین داری . ادیت ویدئو ضعیفه . لوگوی که نمایش دادی به نظرم جالب نیست ( البته این سلیقه ایه ) مخصوصا آهنگ گیم آف ترونز اصلا بهش نمیاد . اصولا افراد علاقه چندانی به دیدن لوگو ندارن چون یک بخش اضافه محسوب میشه که صرفا وقتشون رو تلف میکنه . اگه با نشون دادن خودت مشکلی نداری بهترین کار اینه که جلوی دوربین وایسی و در مورد چیزی که قراره آموزش بدی یه توضیح مختصر بدی هم اول و هم آخر هر ویدئو . که تو این مورد زبان بدن خیلی مهمه ( نباید مثل یه مجسمه به دوربین زل بزنی و لب تکون بدی ) و البته نیاز به یک دوربین نسبتا با کیفیت هم داری . ولی تاثیرش به شدت زیاده و به سرعت سابسکرایب میشی مخصوصا اگه حرفه ای شروع کنی . در ضمن آهنگ پس زمینه بهتره همیشه تکراری نباشه .
ممنون مهدی جان
میکروفن دارم
نمیدونم اشکال از کجاس

rahimbehtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ویدئو خوب بود توضیحاتت هم خوب بود اما اگه اول ویدئو مثلا خودت رو نشون بدی و یک توضیح کوچیک بدی و بعدش این ویدیو اموزش شروع بشه به نظر من بهتره
کسایی که تو یوتیوب دیدم که بازدید های خیلی زیادی دارن خیلی هاشون به این شکلن .
ممنون که توجه کردید
شرایط گرفتن ویدئو از خودم رو ندارم
درآینده

rahimbehtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان و همراهان
ویدئو جدید
معرفی وب سایت جالب برای طراحی عکس بصورت رایگان و نامحدود

MEDIA=youtube]iCdtggoJ1o0[/MEDIA]

Last edited:

elahe_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ممنون که نظر دادید
میشه بیشتر توضیح بدید

در وهله اول اصلا صدای قشنگی ندارید و ادمو جذب نمیکنه
و دوم تند تند توضیح میدید انگار دارید از دست کسی فرار میکنید
فکر کنم همین ها کافی باشه که جالب به نظر نرسه

rahimbehtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان و همراهان
ویدئو جدید
۱- ۱۶ دکمه سابسکرایب برای ویدئو
۲- روش حذف پس‌زمینه از ویدئو
لطفا با نظراتتون من رو همیاری بفرمایید ❤️
[VIDEO]

rahimbehtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوستان عزیز پرشین تولز سلام
ویدئو جدید :آموزش اضافه کردن افکت متن به ویدئو

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
دوستان سلام

ویدئو جدید ثبت نام چت جی پی تی
بهتر شد؟

لینک ویدئو
صدای ویدیوت بهتر شده
به نظرم یک مقدار صدای موسیقی پس زمینه رو کمتر کنی بهتره و اگر میتونی از موسیقی های جدیدتر استفاده کن (توی یوتیوب استودیو معمولا آخرین موسیقی های بدون کپی راست رو میتونی از کتابخونه خود یوتیوب دانلود کنی)
در مورد ویدیوهات هم ادامه بده و طی چند هفته یا حتی یکی دو ماه نگران بازدید هات نباش
معمولا بعد از ۳۰ ۴۰ تا ویدیو یهو میبینی چندتا از ویدیوهات ترند میشه و بازدید های چند ده هزارتایی میگیره

rahimbehtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
صدای ویدیوت بهتر شده
به نظرم یک مقدار صدای موسیقی پس زمینه رو کمتر کنی بهتره و اگر میتونی از موسیقی های جدیدتر استفاده کن (توی یوتیوب استودیو معمولا آخرین موسیقی های بدون کپی راست رو میتونی از کتابخونه خود یوتیوب دانلود کنی)
در مورد ویدیوهات هم ادامه بده و طی چند هفته یا حتی یکی دو ماه نگران بازدید هات نباش
معمولا بعد از ۳۰ ۴۰ تا ویدیو یهو میبینی چندتا از ویدیوهات ترند میشه و بازدید های چند ده هزارتایی میگیره
ممنون که نظر تون
سال نو مبارک
کلا موسیقی پس زمینه نمیزارم دیگه
کارای های آخرو ببنید
ممنون لطف کردید
خودتون هم کانال دارید، تسلط بالایی دارید

بالا