• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نظرتون درباره ی نمایندگی ISP شدن چیه؟

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود

دوستان نظرتون درباره ی نمایندگی یکی از ISP ها شدن چیه؟ و اینکه آیا از شرایط گرفتن این نمایندگی ها و درآمد و .. آگاه هستید؟ کسی تجربه ای داشته؟

با سپاس

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
نظرم منفیه
هر لحظه ممکنه یه خوابی واسه ISPـیا ببینن، همه شون مجبور شن جمع کنن
شب میخوابی، صبح می بینی یه قانون جدید تصویب شده که شرایط کار در این زمینه رو سخت می کنه
کلا امنیت و آینده ی روشن و تضمین شده ای براش متصور نیستم

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
منظور من نمایندگی یکی از ISP ها بود

نه اینکه بخوایم آی اس پی بزنیم. نماینده ی فروش یکی از آی اس پی ها بشیم. نظر دوستان در این زمینه چیه؟ کسی تجربه نداشته؟

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
منظور من نمایندگی یکی از ISP ها بود

نه اینکه بخوایم آی اس پی بزنیم. نماینده ی فروش یکی از آی اس پی ها بشیم. نظر دوستان در این زمینه چیه؟ کسی تجربه نداشته؟

نمایندگیش خوبه !!

اما حواست باشه واست شرایط نذاره که مثلا اول 100 تا مشتری بیار یا فُلان قدر پول بده تا بت نمایندگی بدم !!

در واقع باید از خداشم باشه چون شما داری براش بازاریابی میکنی !

اگر یه زمانیم مشکلی واسه isp پیش بیاد به شما دخلی نداره ! تا الان بازار یابیشو میکردی حالا دیگه نمیکنی ! اما به شرطی که همونطور که گفتم براط شرایط نذاره !

چیزیو از دست نمیدی ،بگیرش !

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
حق با شما بود ... برای گرفتن نمایندگی نیاز نیست حتما پهنای باند از مخابرات بگیرید ، خود شرکت اکثر مواقع بهتون پهنای باند رو میده . به خاطر اطلاعات ناقصم عذر میخوام ...
ضمن اینکه این تاپیک باعث شد من برم به 2 تا از isp ها سر بزنم و اطلاعاتمو کامل کنم . قیمتهایی هم که بالا دادم در سال جدید حداقل نصف شدند . بنابراین اون پستهام رو حذف میکنم تا مدیون isp ها نشم .

منم به فکر رفتم که شرایطشونو برای نمایندگی گرفتم بپرسم !
موفق باشید .

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
نمایندگیش خوبه !!

اما حواست باشه واست شرایط نذاره که مثلا اول 100 تا مشتری بیار یا فُلان قدر پول بده تا بت نمایندگی بدم !!

در واقع باید از خداشم باشه چون شما داری براش بازاریابی میکنی !

اگر یه زمانیم مشکلی واسه isp پیش بیاد به شما دخلی نداره ! تا الان بازار یابیشو میکردی حالا دیگه نمیکنی ! اما به شرطی که همونطور که گفتم براط شرایط نذاره !

چیزیو از دست نمیدی ،بگیرش !

پس دو شرط مهم هست

1- مشخص نکردن تعداد مشتری پیش از گرفتن نمایندگی

2- هر بلایی سر ISP بیاد ربطی به نمایندگی فروش نداره

حالا چه شرکت هایی رو پیشنهاد می کنید؟

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
حق با شما بود ... برای گرفتن نمایندگی نیاز نیست حتما پهنای باند از مخابرات بگیرید ، خود شرکت اکثر مواقع بهتون پهنای باند رو میده . به خاطر اطلاعات ناقصم عذر میخوام ...
ضمن اینکه این تاپیک باعث شد من برم به 2 تا از isp ها سر بزنم و اطلاعاتمو کامل کنم . قیمتهایی هم که بالا دادم در سال جدید حداقل نصف شدند . بنابراین اون پستهام رو حذف میکنم تا مدیون isp ها نشم .

منم به فکر رفتم که شرایطشونو برای نمایندگی گرفتم بپرسم !
موفق باشید .

با سپاس

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
پس دو شرط مهم هست

1- مشخص نکردن تعداد مشتری پیش از گرفتن نمایندگی

2- هر بلایی سر ISP بیاد ربطی به نمایندگی فروش نداره

حالا چه شرکت هایی رو پیشنهاد می کنید؟

بستگی به حالت نمایندگی گرفتنت داره !

اگر جوری باشه که مشتری پولی به حساب شما نریزه و در واقع شما فقط یه بازار یاب باشی و بابت معرفی هر مشتری درصد بگیری،شرکت ازت تضمین نمیخواد اما اگر قرار باشه مشتری پول رو به شما بده و شما سهم خودتو برداریو مابقیشو به شرکت بدی که تضمین میخوان ازت ،راستم میگن چون "مثلا" اومدیمو شما 100 تا مشتری جمع کردی و یدفه پول 100 تاشونو زدی جیبو رفتی،دست شرکت به کجا بنده ؟!!

من حالت اولو پیشنهاد میکنم (مشتری ببری درصد بگیری !)

اگر بخوای از شرکتای گردن کلفت(شاتل و...) نمایندگی بگیری که احتمالا شرایط میذارن !

چون زور مخابرات به اونام نمیرسه ،خودشون رقیب مخابراتن و مستقیم از شرکت زیرساخت دیتا میگیرن ! پهنای باندای بالاییم میگیرن که براشون ارزونتر میوفته اما اگر شهرستان باشیو بخوای ازین isp ها که دیتاشون رو از مخابرات میگیرن نمایندگی فروش بگیری نباید واسط شرایط بذارن !

قسمت دوم سوالت رو باید یکم حواست باشه چرا که بر فرض مثال شما از 100 نفر پول گرفتی و وسط ماه یدفه شرکت جمع میکنه میره (امکانش کمه اما صفر هم نیست !) اونوقت دیتای مشتریا قطعه و میان سراغ شما و پولشونو از شما میخوان !

البته به این سادگیام نیست که این جور isp های کوچیک جمع کنن برن چون معمولا چند میلیونی دست مخابرات ودیعه دارن !

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
اگه گرفتی بیا دومینش رو هم خودم بهت بدم لذتشو ببری:) Persian ISP . کام

پ.ن : چه تبلیغ بیخودی شد یاد تبلیغ بگردین افتادم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نمایندگی اینترنتی م ل ی میگیری یا غیر م ل ی ؟

بالا