برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی برای مسابقه عکاسی با موبایل

با مسابقه عکاسی با موبایل

• موافقم

Votes: 64 98.5%
  • مخالفم

Votes: 1 1.5%

• Total voters
    65

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
پیشنهاد این مسابقه تو بخش موبایل قبلا" اینجا مطرح شده و هدف ایجاد شور و حال تو بخش موبایله

همونجا عده ای از دوستان موافقت خودشون رو اعلام کردند و عده ای هر چند معدود لطف کرده و پیشنهادشون رو در رابطه با این مسابقه داده بودند.

هدف از ایجاد این تاپیک، بیشتر شنیدن نظرات سازنده دوستان در رابطه با مسابقه بوده تا نظرسنجی:rolleyes:

خوش باشید
72.gif

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
موافقم//

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
موافقم
امیدوارم که قوانین درست حسابی براش مطرح بشه و هیات داوری درست حسابی هم براش بزارین :happy:

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
من'م موافق'م
302.gif

تعداد نسبتا مناسبی که جمع شدن قوانين - داوران - جوايز (!؟) و .. رو با کمک دوستان مشخص میکنيم
298.gif

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
موافقییییییییییم:lol:
اینم نظراتم:
1-در مورد عکسها به نظر من عکسها باید از لحاظ ابعاد فیلتر بشن.( در غیر اینصورت K800i و N73 و گوشیهایی از این قبیل گوی سبقت رو از سایرین خواهند قاپید.)
2- یک عکس از چند لحاظ مورد ارزشیابی قرار بگیره: کیفیت- موضوع - رعایت مسائل حرفه ای - خلاقیت و ...
3- به PSP ها هم اجازه شرکت در مسابقه رو بدین (دوربینش 1.3 و عددی نیست:blush: ) چون من میخام W950i بگیرم و اینجوری دستم از مسابقه کوتاه می مونه:(.
4- در مورد جوایز هم من تا اونجایی که از دستم بر میاد کمک میکنم;) ( مثلا چند تا DVD MP3 یا بازیهای جدید PSP )
5- یک زمانی رو برای ارسال عکسها مشخص کنیم.
6- میتونیم برای جلوگیری از پراکندگی موضاعات عکسها یه موضوع رو انتخاب کنیم. مثلا گرما یا صف اتوبوس:lol:
بازم اگه موردی به ذهنم رسید میگم.

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به عنوان بیننده موافقم.

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
طرح جالبيه ولي مديريتش مشكله...!
مثلا از كجا ميخواين بفهميد فلان عكس با چه گوشي اي و توسط چه كسي گرفته شده؟ شايد من فرضي يه عكس جالب موبايلي پيدا كنم و به اسم خودم بفرستم!!!
خوب به نظر من هر کسی بگه با چه گوشی میخواد عکس بگیره و حتی با سایز اصلی بزاره چون که با هر گوشی که عکس گرفته بشه مدل گوشی میوفته.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
مثلا از كجا ميخواين بفهميد فلان عكس با چه گوشي اي و توسط چه كسي گرفته شده؟ شايد من فرضي يه عكس جالب موبايلي پيدا كنم و به اسم خودم بفرستم!!!

یک کم سخته ولی ممکنه!!!!....من تو خیلی از موارد میتونم تشخیص بدم که با چه گوشی گرفته شده!!!!....ولی دیگه آدمشو نمیشه تشخیص داد بستگی به انصاف شرکت کنندگان داره ...لول !!!!....

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
به عنوان بیننده موافقم

نشد ديگه ، اگر همه شرکت کنن جالب میشه
birgits_snill.gif

با چه گوشی ای که مشخص هست / برای مورد دوم هم راه حل هست ، میشه به طور مثال مشخص کرد هر فرد علاوه بر عکس اصلی 3 ، 4 تا جانبی از همون قسمت بگيره در حالات مختلف و روشهای ديگه
mornincoffee.gif

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كار جالبيه!
با اين حساب بايد برم يه خورده هنر عكاسي رو ياد بگيرم! (البته با گوشي هاي 2 مگه پيكسلي)

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
استقبال دوستان خوشحال کننده اس
greenstars.gif

من یه پیشنهاداتی برای قوانین مسابقه دارم ...الان بگم یا بعد فراخوان
121fs725372.gif

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
موافقم. مسابقه قراره موضوع خاصی داشته باشه یا آزاده؟ به نظرم موضوع آزاد کمی آدمو گیج می کنه.
تقلب هم که خیلی آسونه. اطلاعات عکس ها به راحتی قابل تغییر هستن. پس همین الان سوگند یاد کنید :D
در مورد دوربین حالا که قراره کیفیت دخیل باشه به نظرم کسایی که با دوربین های ضعیف عکس های خوب میگیرن باید امتیاز بیشتری از کسایی که با دوربین قوی عکس خوب میگیرن دریافت کنن.
مهلت ارسال آثار معقول باشه ! عکاسی به کمی تفکر هم احتیاج داره دیگه :)

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
به نظر من اگه موضوع آزاد باشه بهتره یعنی شرکت کننده ها آزادتر میشن و مجبور نیست برای 4 تا عکس با یه سوژه خاص بیفیتن خیابون تا واسه مسابقه عکس بگیرن

اگه عکسها در یه سایزی ( فیت صفحه) ارایه بشن ضعف دوربین های ضعیف تر کمتر معلوم میشه و بهتره ملاک بر روی موضوع عکس و قدرت عکاسی (مثل کادربندی صحیح، رعایت شرایط نوری و ....) تا مگاپیکسل دوربین

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
دیگه داره دیر میشه
166.gif
وقتشه کم کم دست به کار شیم
36.gif

بالا