• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نظرسنجی بهترین روش های موفقیت برای وبمستران!حتما شرکت کنید...

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
اقای حیدری و دوست عزیز جناب all of اگه ممکن هست ابتدا خود شما در رابطه با سوالی که مطرح شده است نظرات خودتون رو مطرح کنید تا دوستان دیگر هم مطرح سازند . تشکر
بنده که گفتم!

all of

Registered User
لایک‌ها
416
اقای حیدری و دوست عزیز جناب all of اگه ممکن هست ابتدا خود شما در رابطه با سوالی که مطرح شده است نظرات خودتون رو مطرح کنید تا دوستان دیگر هم مطرح سازند . تشکر
سوال خوبی برسیدید
همونطور که دوست خوبمون گفت یکی از مهم ترین روش ها BRAIN STORMY یا طوفان فکری هست که لازمه ی بروراندن یک ایده هست ولی متاسفانه از ایده ها سوئ استفاده میشه بس باید با کسانی که بهشون اعتماد داریم جلسه طوفان فکری رو برگزار کنیم البته این نظری شخصی بنده هستش

اگه مایل بودید فروشگاهتون رو معرفی کنید واسم جالبه

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
بنده که گفتم!
مرسی .
موافقم با شما . جواب کلی و منطقی فرمودین .

چند روز پیش در جلسه ای که در تیم داشتیم یکی از همکاران یه ایده ای دادن اما این اگر تحقیقاتی که بر روی این خواهد شد به نتیجه برسد ، از امریکا استارت خواهد خورد
ایده به این شرح زیر است :
شبکه ی گزارشگر
در این شبکه کاربران بعد از عضویت خود ، به عنوان گزارشگر فعالیت خواهند نمود و شعار اصلی این شبکه این می باشد : هر شهروند در نقطه از جهان ، یک گزارشگر جهانی !
یک توضیح کلی عرض میکنم :
شما بعد از عضویت در این سایت ، میتوانید یک گزارش را در حالت های متنی ، ویدیویی ، عکس به اشتراک بگذارید . هنگام عضویت در سایت ، از کوچه ای که در آن زندگی میکنید تا کشوری که تابع ان هستید تکیمل میکنید تا گزارشی که از جانب شما تهیه میشود را دوستانی که در نزدیکترین محل به شما قرار دارند بتوانند ان گزارش را تایید نمایند . البته احتمالا شما در تهران زندگی کنید اما به مشهد مسافرت کرده اید و از انجا گزارشی در قالب حالت های گفته شده ، تهیه کرده اید ، که در تکمیل اطلاعات این گزارش میگید که مربوط به کجاست ؟ خلاصه ، اگر گزارش شما توسط 100 نفر تایید شود در لیست اخبار مهم محدوده ، اگر توسط 1000 نفر تایید شود در لیست اخبار مهم منطقه ، اگر توسط 10000 نفر تایید شود در لیست اخبار مهم شهر و به همین ترتیب استان ، کشور و جهان !
اگر دوستان اطلاعات دیگری خواستید میتونم بیشتر توضیح بدم
در کل این سایت : یک شبکه ی اجتماعی گزارشگری می باشد .
لطفا نظرات خود رو بیان کنید .
با تشکر

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
مرسی .

چند روز پیش در جلسه ای که در تیم داشتیم یکی از همکاران یه ایده ای دادن اما این اگر تحقیقاتی که بر روی این خواهد شد به نتیجه برسد ، از امریکا استارت خواهد خورد
شبکه ی گزارشگر
در این شبکه کاربران بعد از عضویت خود ، به عنوان گزارشگر فعالیت خواهند نمود و شعار اصلی این شبکه این می باشد : هر شهروند در نقطه از جهان ، یک گزارشگر جهانی !
یک توضیح کلی عرض میکنم :
شما بعد از عضویت در این سایت ، میتوانید یک گزارش را در حالت های متنی ، ویدیویی ، عکس به اشتراک بگذارید . هنگام عضویت در سایت ، از کوچه ای که در آن زندگی میکنید تا کشوری که تابع ان هستید تکیمل میکنید تا گزارشی که از جانب شما تهیه میشود را دوستانی که در نزدیکترین محل به شما قرار دارند بتوانند ان گزارش را تایید نمایند . البته احتمالا شما در تهران زندگی کنید اما به مشهد مسافرت کرده اید و از انجا گزارشی در قالب حالت های گفته شده ، تهیه کرده اید ، که در تکمیل اطلاعات این گزارش میگید که مربوط به کجاست ؟ خلاصه ، اگر گزارش شما توسط 100 نفر تایید شود در لیست اخبار مهم محدوده ، اگر توسط 1000 نفر تایید شود در لیست اخبار مهم منطقه ، اگر توسط 10000 نفر تایید شود در لیست اخبار مهم شهر و به همین ترتیب استان ، کشور و جهان !
با تشکر
جالبه خوشم آمد ایده جالبیه
به نظر من اگر همه اشخاصی که تو این انجمن فعالیت می کنند ایده بدهند می توان صدها هزار و شاید هم بیشتر ایده جمع آوری کرد
اینکه بخواهیم اینجا 1000 تا ایده بدیم به نظرم فایده نداره / به نظر من یک ایده قابل اجرا در ایران مطرح شود و بعد بقیه دوستان درباره همان موضوع خلاقیت به خرج دهند و تکمیلش کنند تا خروجی کار یک ایده کامل + تمام جزئیاتش باشد

all of

Registered User
لایک‌ها
416
ایده ی خوبیه
البته نظارت قوی لازم داره

بهتر نیست هدف تابیک رو مشخص کنیم؟

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
جالبه خوشم آمد ایده جالبیه
به نظر من اگر همه اشخاصی که تو این انجمن فعالیت می کنند ایده بدهند می توان صدها هزار و شاید هم بیشتر ایده جمع آوری کرد
اینکه بخواهیم اینجا 1000 تا ایده بدیم به نظرم فایده نداره / به نظر من یک ایده قابل اجرا در ایران مطرح شود و بعد بقیه دوستان درباره همان موضوع خلاقیت به خرج دهند و تکمیلش کنند تا خروجی کار یک ایده کامل + تمام جزئیاتش باشد
درسته . موافقم . مهندس باهم هم حرف زدیم که مدیریت تاپیک در اختیار شماست . هر جور مایلین . من موافقم

all of

Registered User
لایک‌ها
416
راستی دوستان توی نظر سنجی امضام لطفا شرکت کنید
ایده ای که گفتم به این نظرسنجی مربوط میشه
رای هم بدید نظر هم بدید توی همون تابیک اگه ممکنه

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
ایده ی خوبیه
البته نظارت قوی لازم داره

بهتر نیست هدف تابیک رو مشخص کنیم؟
دوست عزیزم . هدف تاپیک اینه که ایده ها توسط دوستان مطرح میشن و بر روی اون ایده تحقیقات انجام میشه و در صورت به نتیجه رسیدن اجرا و بهره برداری میشه .

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
سوال خوبی برسیدید
همونطور که دوست خوبمون گفت یکی از مهم ترین روش ها BRAIN STORMY یا طوفان فکری هست که لازمه ی بروراندن یک ایده هست ولی متاسفانه از ایده ها سوئ استفاده میشه بس باید با کسانی که بهشون اعتماد داریم جلسه طوفان فکری رو برگزار کنیم البته این نظری شخصی بنده هستش

اگه مایل بودید فروشگاهتون رو معرفی کنید واسم جالبه
مرسی . mobilyam.net بفرمایید

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
من هر چه سعی میکنم تاپیک به حاشیه کشیده نشه ولی نمیشه !
دوستان شما فکر کنید شبکه ی گزارشگر میخاد تو ایران راه اندازی بشه امریکا رو از ذهن بندازین بیرون ! حالا بفرمایید نظرات خودتون رو لطفا .
خودتون هم ایده ای داشتین بفرمایین بررسی بشه

all of

Registered User
لایک‌ها
416
من هر چه سعی میکنم تاپیک به حاشیه کشیده نشه ولی نمیشه !
دوستان شما فکر کنید شبکه ی گزارشگر میخاد تو ایران راه اندازی بشه امریکا رو از ذهن بندازین بیرون ! حالا بفرمایید نظرات خودتون رو لطفا .
خودتون هم ایده ای داشتین بفرمایین بررسی بشه
اگه قراره تو ابران راه اندازی بشه که باید برای جلوگیری از فیلترینگ هم یه فکری واسش بکنی خیلی بتانسیلش رو داره فیلتر بشه
تبلیغات قوی هاست مناسب طراحی اختصاصی از ملزومات دیگشه
اونوقت درآمدش از چه راهیه؟

ایده من : نظرسنجی امضام رو بخونیئ متوجه میشید لطفا در مورد ایده من هم نظر بدید

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
در رابطه با فیلتر باید بگم قبل از اینکه خبر بخواد منتشر بشه باید توسط مدیریت تائید بشه
در رابطه با درآمدش هم فکر میکنم روشهای مختلفی باشه که باید دربارش بحث بشه
بعضی اخبار به صورت ویدئو هست که خوب میشه مثل سایت YouTube و یا آپارات تبلیغ در اولش قرار داد / البته فکر میکنم اینجور سایتها روشهای متنوعی می تونند برای جذب درآمد داشته باشند

mobin712

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان عزیز
از مطالبتون استفاده کردم .
چون یک سری اطلاعات در این زمینه تاپیک شما در سایتم ایندکس شده گفتم به شما معرفی کنم .

من در بخش خبر خوان سایتم تمام اخبار و ایده های کارآفرینی اینترنتی را گردآوری کرده ام که میتونه به این تاپیک کمک کنه .
همچنین جدید ترین ایدههای روز در خارج از ایران
http://pishkhan.unp.ir/category.php?id=21

لطفا نظر خودتان را هم بفرمایید .

pouya4

Registered User
لایک‌ها
154
مرسی .

شبکه ی گزارشگر
یک توضیح کلی عرض میکنم :
با تشکر
این ایده ای که شما مطرح فرمودین ، بسیار بسیار دردسر ساز میباشد . دوستان بحث فیلترینگ رو مطرح کردن که کاملا درسته . حالا فرض بر اینکه ما نیروی انسانی داشته باشیم و گزارش ها رو بررسی کرده و تایید کنیم ، ولی فرداش خواهید دید که هر گزارش به یه نفر برخورده ، در حالی که به نظر منی که گزارش رو تایید کردم ، اون گزارش مشکلی نداشته .
از یه طرف دیگه تجربه نشان داده که ، اصلی ترین عاملی که باعث میشه کاربران به فعالیت در سایت بپردازند (ارسال گزارش ) بحث انگیزشی هستش . کاربری که میخواد گزارش به اشتراک بزاره ، بایستی یه چیزی عایدش بشه .
البته بحث فعالیت کاربران در سایت ها ، در سایت های دانلود بسیار مشهود هستش که معمولا کاربرا به ازای دانلودی که از مطلب هاشون میشه ، درامد و اعتبار کسب میکنن .

all of

Registered User
لایک‌ها
416
کاملا درسته
من هم به این اشاره کرده بودم هم باید نظارت قوی باشه هم باید فکری برای فیلترینگ کرد

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
سلام دوستان خوبم وقت همگی بخیر امیداورم شاهد بهترین لحظات از زندگیتون باشید و همچنان سپاسگزارم در رابطه با نظراتی مهمی که بیان نمودید.
من هم با شما موافق هستم . اما ابتدا لازم است بر پیشنهاداتی که فرمودین جوابگو باشم
خب اول اینکه در این شبکه هیچگونه دخالت انسانی در رابطه با مدیریت گزارشات نخواهد شد ! چون این شبکه قرار است یک شبکه ی جهانی بشه حال مثلا ایران رو اصلا نمیگم مثلا بیاد افغانستان این سایت رو فیلتر کنه خب بالای 250 کشور دیگه که فیلتر نمیکنن ! این از بخش فیلترینگ .
و در ضمن مگه قراره چی بشه که این سایت فیلتر بشه ؟ این سایت نمونش تو خود ایران عزیزمون که انشالا افتتاح خواهد شد ( در اردیبهشت سال 95 ) زیر نظر سازمان های رسیدگی و مدیریت به نتورکینگ ایران خواهد بود . یک شبکه ای خواهد بود که زیر نظر سازمان دولتی و یک سری از افراد مثل شما مدیریت خواهد شد و امکان فیلترینگ به صفر درصد میرسد .
یک مثال خیلی واضح میخام بزنم تا دیدتون نسبت به این طرح بیشتر باز شه :
خیابون شما آسفالت خوبی نداره و در رفت و آمد شما مشکل ایجاد کرده . خب مشکل چجوری باید برطرف بشه ؟‌ مسولین که هر روز تو خیابون شما تشریف ندارند تا به مشکلتون رسیدگی کنند !
خب شما قشنگ میای از اون خیابون خودتون یک فیلم برمیداری و در این شبکه به اشتراک میزاری و توضیح میدی که کلا قضیه چیه ! سپس این گزارش به نزدیکترین کاربرانی که در محل سکونت شما قرار دارند ارسال میشود ( منظور به کاربرانی که عضو شبکه هستند و در نزدکیترین محل به محل سکونت شما قرار دارند ) سپس اگر این گزارش شما توسط 10 یا چند نفر از کاربران دیگه تایید بشه این میشه یه خبر محله ای که داغ میشه و در لیست اخبار مهم میاد که سپس به شهرداری ارسال میشه ( بعد از افتتاح این شبکه کلیه سازمان ها و سایر ارگان ها نیز یک اکانت خواهند داشت و کاربر حساب خواهند شد ) و شهرداری میاد مشکلتون رو حل میکنه . حال شهرداری اگه نیاد این مشکل رو برطرف کنه باید پاسخگو باشه که علت نرسیدگی به مشکل شما چیه ؟ یا کی رسیدگی میشه ؟‌ خب جامعه تبدیل میشه به بهشت !
حالا این اشتراک مشکلات یکی از کاتگوری ها بودش . شما میای یه لحظه ای از احساسی ترین لحظه رو در خیابون یا هر جایی شکار میکنی و اونو به اشتراک میزاری ( تقریبا میشه گفت این یکی تو مایع های اینستاگرام هستش اما عالیتر از اونه ) حالا این اشتراکتون به لیست دوستان شما فرستاده میشه و اگه بقول یارو لایک خورش بیشتر بود و بیشتر لایک خورد میره تو لیست بهترین اشتراک های لاولی ( احساسی )
و الا ماشالا کاتگوری های بیشتر در موضوعات مختلف .
امیدوارم کلا متوجه شده باشید باز اطلاعات بیشتری بخواهید میتونم بیشتر توضیح بدم .
موفق باشید دوستان عزیز

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
اگه قراره تو ابران راه اندازی بشه که باید برای جلوگیری از فیلترینگ هم یه فکری واسش بکنی خیلی بتانسیلش رو داره فیلتر بشه
تبلیغات قوی هاست مناسب طراحی اختصاصی از ملزومات دیگشه
اونوقت درآمدش از چه راهیه؟

ایده من : نظرسنجی امضام رو بخونیئ متوجه میشید لطفا در مورد ایده من هم نظر بدید
دوست عزیزم من خیلی رک هستم شاید حرفهام بهت بر بخوره . اگه میخای بگی دوستان تشریف بیارن به تاپیک جنابعالی اجازه بده من خودم بگم بیان
دوستان لطفا به ادرس زیر سر بزنید روش های بسیار ایده الی براتون هست :
http://forum.persiantools.com/threads/لطفا-مشورت-با-دوستان-وبمستر.631178/

حالا دوست خوبه من ، ایدت چی هست ؟ ایده ی جدیدی داری که کپی نباشه رو اینجا مطرح کن توسط دوستان بررسی بشه و به نتیجه برسیم .
موفق باشی

all of

Registered User
لایک‌ها
416
دوست عزیزم من خیلی رک هستم شاید حرفهام بهت بر بخوره . اگه میخای بگی دوستان تشریف بیارن به تاپیک جنابعالی اجازه بده من خودم بگم بیان
دوستان لطفا به ادرس زیر سر بزنید روش های بسیار ایده الی براتون هست :
http://forum.persiantools.com/threads/لطفا-مشورت-با-دوستان-وبمستر.631178/
حالا دوست خوبه من ، ایدت چی هست ؟ ایده ی جدیدی داری که کپی نباشه رو اینجا مطرح کن توسط دوستان بررسی بشه و به نتیجه برسیم .
موفق باشی
چند چندی با خودت؟؟؟؟؟؟؟؟ هی من میخوام رعایت کنم نمیذاری !!! همچی میگی دوستان از تاپیک شما برن تاپیک من که انگار 200 300 نفر دارن این تاپیکو جلو میبرن!!!!!!!
دوست عزیز تاپیکت داره حول پستای من و دو نفر دیگه میچرخه حالا مدعی شدی تو تاپیکت دارم تبلیغ میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ محض اطلاعت تاپیک من مال چند هفته پیشه و خوشبختانه دوستانی که میخواستم توش شرکت کنند شرکت کردند و من هم نتیجه گیریم رو انجام دادم و نیازی به نظر تو و امثال تو هم ندارم فقط چون دیدم هی میگی ایده تون رو مطرح کنید گفتم نظرسنجی منو بخونید و تا متوجه ایده ام بشید و تاپیکی که زدی جلو بره حالا ادعای ........... چی بگم والا!!!!!!!!!

aliwebgard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
بچه ها مدرسه ها باز شده برید مدرسه با هم دوست باشید دعوا نکنید

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
چند چندی با خودت؟؟؟؟؟؟؟؟ هی من میخوام رعایت کنم نمیذاری !!! همچی میگی دوستان از تاپیک شما برن تاپیک من که انگار 200 300 نفر دارن این تاپیکو جلو میبرن!!!!!!!
دوست عزیز تاپیکت داره حول پستای من و دو نفر دیگه میچرخه حالا مدعی شدی تو تاپیکت دارم تبلیغ میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ محض اطلاعت تاپیک من مال چند هفته پیشه و خوشبختانه دوستانی که میخواستم توش شرکت کنند شرکت کردند و من هم نتیجه گیریم رو انجام دادم و نیازی به نظر تو و امثال تو هم ندارم فقط چون دیدم هی میگی ایده تون رو مطرح کنید گفتم نظرسنجی منو بخونید و تا متوجه ایده ام بشید و تاپیکی که زدی جلو بره حالا ادعای ........... چی بگم والا!!!!!!!!!
به این تاپیک سر نزنی بهتره . بسیار ممنون . و لطفا دیگه نظری هم نزارید . خیلی ممنونم . امیدوارم نظرات شما رو دوباره نبینم . موفق باشی

بالا